Mám ho správně v nosítku?

12064
29.5.13 11:00

Mám ho správně v nosítku?

Holky, můžu poprosit o názor? Půjčila jsme si Kibi a ráda bych se ujistila, že v něm mám syna dobře umístěného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19493
29.5.13 11:17
@jessikka píše:
Holky, můžu poprosit o názor? Půjčila jsme si Kibi a ráda bych se ujistila, že v něm mám syna dobře umístěného.

ja teda nejsem nejakej extra znalec, ale za me ne, ty ruce bych dala nahoru a nepritahovala to za lopatkama ale za krkem, resp hlavou, zkus jeste vic podsadit, aby klesnul niz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12064
29.5.13 11:24

@careynka Podsadit už víc nejde, zkoušela jsem to, zadeček už má nejníž, jak jen to jde. Rude nahoru? To by je měl vztyčené vzhůru kolem uší…
Práve za krkem je přitažený na max, není možnost přitáhnout za krkem a za lopatkama zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4228
29.5.13 11:24

Podle mě ne, měl by být víc podsazený, ne sedět takhle rovně, zkus ho usadit tak, ať nemá zadeček v rovině ale,,svěšený" níže. A je lepší dělat úvazy dle návodu, videí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
29.5.13 11:26

Ahoj, vypada to celkem dobre. Kibi mu docela hezky sedne. Jen bych zkusila zvetsit kapsu na prdku (tou snurkou co je uprostred. Kdyz mrknes na fotku z boku, ma kolikna v podstate ve stejne vysce jako zadecek takze postaveni neni perfektni ale myslim ze dostacujici. Jak se libi nositko prckovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20733
29.5.13 11:32

@jessikka ty ruce takhle ne, vždyť ho to musí skoro bolet, ať je má normálně pod tou přezkou.. A zkus ho víc podrazit.. Koukala jsi na jejich stránky? Tam bude dost fotek www.kibi.cz ještě je to prcek, schovej ho tam celýho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
29.5.13 11:38

Gabi pochybuju, ze bude chtit prcek byt schovany cely. :) Tipuju, ze uz bude koukaci ale je fakt, ze bych mu to trochu povolila. Zas uplna sardinak byct nemusi :)

Ono je taky mozne, ze ti to nesitko proste nesedne. Zkusila bych treba bondolino. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20733
29.5.13 11:41

No já bych mu ty ruce schovala, mě příjde, že ho to vytahuje nahoru.. Proto ani není pořádně podseklej.. :think: Koukat holt musí do strany :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
29.5.13 11:45

Mno za pokus to stoji. :mrgreen: On ani podsazeny byt vic nemuze pac ma stazenou tu snurku. Kdyz se povoli mel by tam prcek zapadnout o neco lip. Otazkou je, zda se mu to bude stale libi neb bude mit i hlavicku niz a bude fakt muset koukat do boku :) Coz me treba dcera neschvalila 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17225
29.5.13 11:45

Ruce bych určitě nedávala na ty přezky, nech svěšené volně nebo mu je maliunko pokrč mezi jeho tělo a tvojí hruď…tím se ti líp podsadí, a budeš moci dát kolínka výš než zadeček ;) Takto visí za ramena, protože na tento závěs je ještě krátký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17225
29.5.13 11:47

Když se podíváš na fotky na stránkách nosítek, tak děti mají zádíčka víc do oblouku - jsou hezky podsazené v zadečku. Tvůj syn je v zádech zlomený - špatně podsazený. Pokud ani to nepomůže, zkus jiné nosítko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17225
29.5.13 11:50

Mrkni na tyto fotky…to je asi tak stejně staré dítko
http://www.ecoobchudek.cz/…ranzove.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12064
29.5.13 11:57

Já pořád nevím, jak volně myslíte. Když je dám dolů pod přasku, tak bude jak v zavinovačce, úplně k tělu stažený (takže určitě ne volně) a když úplně nahoru, tak budou úplně ve vzpažení.

podle návodu jsme nevázala, nechala jsme si to včera komplet předvést v Bráně k dětem. Tak měl ty ruce taky takhle. Měl ale jiné nosítko (Kibi, jiný kus), tahle je jejich půjčovací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12064
29.5.13 11:57

Jinak na fotkách to možná není vidět, ale kolínka jsou tak 3 cm nad úrovní zadečku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12064
29.5.13 11:58

Leda ty ručičky nechat uvnitř, jak je na foto, co vkládala @zoubky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu