Mám hroznou chuť na sex

Anonymní
16.3.20 02:56

Mam hroznou chut na sex

Ahojky sem v sestinedeli a.furt Jen ctu o tom jak maminky nechteji sex x mesicu po porodu a ze k tomu maji odpor atd…jenze ja nemam dokonceno ani sest nedel a uz sme spolu s pritelem dvakrat spali a ja bych to chtela uz denne a Neni to tak ze by mi nestacil miluju ho a sex a nim je uzasnej jen co se na nej podivam jak vedle me spi man chut na nej skocit :D :D :D je to v sestinedeli normalni TO takhle moc chtit? :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13095
16.3.20 06:02

Mě to normální nepřipadá (když už se takhle ptáš), dokud jsem kojila, tak jsem neměla v těle estrogen, takže chuť na sex = 0.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.20 06:23

Tak ja nekojim kojila sem cca tyden Pak uz sem nemohla mela sem slaby mliko tak to ASI uz ten estrogen v Tele mam :D

• Nahlásit
  • Citovat
819
16.3.20 06:24

Já nekojila, chuť jsem měla hned po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22978
16.3.20 07:05
@Anonymní píše:
Ahojky sem v sestinedeli a.furt Jen ctu o tom jak maminky nechteji sex x mesicu po porodu a ze k tomu maji odpor atd…jenze ja nemam dokonceno ani sest nedel a uz sme spolu s pritelem dvakrat spali a ja bych to chtela uz denne a Neni to tak ze by mi nestacil miluju ho a sex a nim je uzasnej jen co se na nej podivam jak vedle me spi man chut na nej skocit :D :D :D je to v sestinedeli normalni TO takhle moc chtit? :D

Já jsem si mohla na sex myslet, jak jsem chtěla, ale kvůli jizvě po císaři jsem byla teda opatrnější. Ale myšlenky se ubíraly spíš k dítěti. Ani si nepamatuju na to poprvé, ale rozhodně to bylo víc jak šest neděl. Hlavně jsem stále krvácela a to pro mě byla taky dost velká stopka. Ale když jsi si jistá, nic nebolí, je to s kondomem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
16.3.20 07:08

Já jsem Teda normálně kojila až do 5 mesice… Jinak chuť na sex jsem měla až po 5 týdnech po porodu a jak jsme to zkusili a bylo vše ok tak chuť stoupla ještě víc :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2337
16.3.20 07:32

Spali, to je dobrý. A souložili jste? Bych v tom neviděl mínus, ale myslím, že to jsou asi hormony. Asi chceš další.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15083
16.3.20 07:35

Ja taky mela chut, mela sem rizikove a dlouho pust a na konec sestinedeli sem se tesila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
549
16.3.20 09:07

Ja jsem momentálně těhotná, nejsem tak při chuti jako u prvního těhotenství, ale sex teď je super.
Jinak po prvním porodu jsem měla chutě a kojila jsem :) takže hned jak skončilo sestinedeli, sup na to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20826
16.3.20 09:09

Jo, hezké téma v době morový :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
549
16.3.20 09:23

@Mango_Lassi Konečně něco mimo koróna virus  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2345
16.3.20 11:34

Po prvním porodu, jsme to zkusili po 6ti neděli a ještě mě to bylo trochu bylo nepříjemný. Teď mám 3 týdny po porodu a chuť by možná byla, ale určitě dodrzim 6ti neděli, za nějaký komplikace mě to nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4687
16.3.20 14:17
@GirlsNick píše:
@Mango_Lassi Konečně něco mimo koróna virus :mrgreen:

To budou coróna děti :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2337
16.3.20 14:59

Milujte se a množte se :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
18.3.20 13:30

Kojim a měla jsem chuť na sex snad hned, jak nás pustili domů z porodnice po 3 dnech. :D
A nevydrželi jsme to a blízko na to hned 3 týdny po porodu když jsem věděla, že se na to cítím, že můžu a chci.
A spali jsme spolu ještě necelý 2 tydny pred porodem. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama