Mám insolvenci a musím na UP

Anonymní
3.2.20 20:45

Mam insolvenci, a musím na UP

Zdravím všechny, co jsou v insolvenci a potřebovala bych poradit, případně postup.
Jsem v insolvenci rok a půl a uz mám zaplaceno 40% ale musela jsem dát výpověď v práci ( mam k tomu své důvody) nahlásila jsem se na úřad práce a hledám si nové zaměstnání a myslím zw nebude problém si ho najít. Za měsíc únor ještě proběhne srážka, ale co jsem počítala za měsíc únor v březnu se nic nestrhne protože jsem dala výpověď ja a mám dceru z bývalého manželství. A budu tedy pobírat podporu jen těch 45 % tu minimální. Může insolvenci správce navrhnout zrušení insolvence nebo mi da nějakou lhůtu ci čas si najít práci? Nevíte jak to chodí moje správkyne ma dovolenou 14 dní uz jsem ji vse napsala ale zatím nemám odpověď. Děkuji za rady případně za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23353
3.2.20 21:05

Tak výpověď jsi asi plánovala a nebyla ze dne na den, tak proč jsi se s ní neporadila před tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 21:09
@pikola píše:
Tak výpověď jsi asi plánovala a nebyla ze dne na den, tak proč jsi se s ní neporadila před tím?

Byla ze dne na den v afektu a oni ji podepsali. Měla jsem tam dost velké peklo. Nas šéf totální ma*or.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.20 11:02
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, co jsou v insolvenci a potřebovala bych poradit, případně postup.
Jsem v insolvenci rok a půl a uz mám zaplaceno 40% ale musela jsem dát výpověď v práci ( mam k tomu své důvody) nahlásila jsem se na úřad práce a hledám si nové zaměstnání a myslím zw nebude problém si ho najít. Za měsíc únor ještě proběhne srážka, ale co jsem počítala za měsíc únor v březnu se nic nestrhne protože jsem dala výpověď ja a mám dceru z bývalého manželství. A budu tedy pobírat podporu jen těch 45 % tu minimální. Může insolvenci správce navrhnout zrušení insolvence nebo mi da nějakou lhůtu ci čas si najít práci? Nevíte jak to chodí moje správkyne ma dovolenou 14 dní uz jsem ji vse napsala ale zatím nemám odpověď. Děkuji za rady případně za zkušenosti.

no pokud máš pevnou splátku tak máš smůlu a splátku musíš zaslat, pokud pevnou splátku nemáš a plníš nad 30% tak výpadek měsíc nebo dva není taková katastrofa, v každém případě, ale uhrad odměnu správci včas a hlavně informuj emailem i písemně správce a případně i soud.
Blbé je, že jsi o práci nepřišla. ale dobrovolně se jí vzdala což je asi největší problém.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama