Mám jedno varle - kdy to říct

Anonymní
30.12.20 11:06

Mám jedno varle - kdy to říct

Dobrý den,

měl bych trochu zvláštní dotaz. Jde o to, že před 3 lety mi bylo odebráno jedno varle, prý nějak odumřelo či co, přesně nevím název, možná zduření? Prostě mám jedno, všechno ale podle mě funguje jako dřív, ani na testosteron nemusím, protože ho mám prý dost.
Jde ale o to, že jsem nikdy neměl ještě holku a nevím, jak by na to reagovala. Ptám se proto, že se s jednou sbližuji a vypadá to, že by k něčemu mělo dojít, možná za měsíc, třeba za pár týdnů, nevím…
Dobře si rozumíme, holka je milá a mě taky často chválí a říká jak se ji líbím.

Teď ale nevím co dělat. Aby ji to nějak neodradilo a mě kvuli tomu nějak neodkopla nebo už se mnou nechtěla nic mít. Myslíte, že je dobrý ji to říct teď ve fázi sbližování nebo až chvíli před aktem?

Podle mě by možná bylo lepší chvíli před aktem, protože kdybych ji to řekl teď, možná by situaci ještě přehodnotila, ale vážně nevím.

Jak byste vy holky reagovaly?

Navíc, opticky to není moc dobře na první pohled poznat, protože je dost velké i doktor to říkal. Teoreticky kdyby se nekoukala by si nemusela všimnout :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2932
30.12.20 11:08

Asi bych nic neříkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
30.12.20 11:11

Pokud je ta dívka hodná a chytrá bude jí to absolutně jedno řekni jí to jak se budeš na to sám cítit nenut se do ničeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
30.12.20 11:12

No já si myslím že pokud dotyčná opravdu charakterově za něco stojí tak tě kvůli tomuhle fakt neodkopne. A pokud ano tak potom není ale o co stát a čeho litovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
30.12.20 11:13

Nic nerikej, bud si vsimne sama, nebo ne. Me osobne by to ani nenapadlo komentovat i kdybych si vsimla. Zeptala bych se na to treba po par mesicich, kdyz by z toho byl vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
30.12.20 11:14

Jestli jí to odradí tak to určitě nebude ta pravá ;)
Pokud jsi milionář tak jim nevadí vůbec nic :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 11:16

Děkuji

Děkuji moc za rady. Slečna mi přijde moc hodná a chytrá, i svými názory na různé věci, má i nějaký respekt vůči lidem, ráda pomáhá ostatním a tak, Za mě by to teoreticky vadit nemuselo, ale na druhou stranu na to určitě zvyklá není a mohlo by ji to teoreticky nějak vrtat hlavou, jestli ano nebo ne :lol: Spíše se přikláním ale k tomu, že bych to řekl až před aktem nebo to zkusil nějak vtipně formulovat :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3497
30.12.20 11:16

U chlapa je spousta důležitějších věcí než dvě varlata. Třeba to, aby nebyl idiot. Bud bez obav a chovej se k ní hezky, není to nic, co by ve vztahu bylo podstatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
30.12.20 11:19

Při normálním sexu to vůbec nepozná, pozná to určitě při orálu. Za mě to není vůbec divný nebo nějakej problém. Řekla bych to, až bude vhodná příležitost tak, jak jsi to napsal sem. Je to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15786
30.12.20 11:20

Osobně bych to neříkala. Když se zeptá, tak povíš. Na funkci to vliv nemá, tudíž to nepovažuji za nějak důležité. Kdybys byl neplodný, tak je to jiná. Ono vůbec…kdybys měl v šourku náhradu za chybějící varle, tak to ani nemá jak zjistit.

Za mě to ale není v ničem nijak omezující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2707
30.12.20 11:28
@Anonymní píše:
Dobrý den,

měl bych trochu zvláštní dotaz. Jde o to, že před 3 lety mi bylo odebráno jedno varle, prý nějak odumřelo či co, přesně nevím název, možná zduření? Prostě mám jedno, všechno ale podle mě funguje jako dřív, ani na testosteron nemusím, protože ho mám prý dost.
Jde ale o to, že jsem nikdy neměl ještě holku a nevím, jak by na to reagovala. Ptám se proto, že se s jednou sbližuji a vypadá to, že by k něčemu mělo dojít, možná za měsíc, třeba za pár týdnů, nevím…
Dobře si rozumíme, holka je milá a mě taky často chválí a říká jak se ji líbím.

Teď ale nevím co dělat. Aby ji to nějak neodradilo a mě kvuli tomu nějak neodkopla nebo už se mnou nechtěla nic mít. Myslíte, že je dobrý ji to říct teď ve fázi sbližování nebo až chvíli před aktem?

Podle mě by možná bylo lepší chvíli před aktem, protože kdybych ji to řekl teď, možná by situaci ještě přehodnotila, ale vážně nevím.

Jak byste vy holky reagovaly?

Navíc, opticky to není moc dobře na první pohled poznat, protože je dost velké i doktor to říkal. Teoreticky kdyby se nekoukala by si nemusela všimnout :mrgreen:

Kdysi jsem byla na rande s klukem, který byl opařený v obličeji, měl ho celý zjizvený a zvrásnělý. Nebyla jsem na to připravená, na fotkách to vidět nebylo. Měla jsem trochu problém na něj koukat, spíš mi ale bylo trapně za mě, že. Jsem ze sebe měla pocit, že blbě čumím. A to jsem nechtěla. Nakonec z toho nic nebylo, ale ne kvůli tomu obličeji., ten si myslím, že bych mohla milovat, ale kvůli tomu, že to byl ultra debil.
Takže pokud je slečna inteligentní, bude to v pohodě a pokud nebude, tak za zo nestojí.
Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 11:40

Měla jsem dva partnery s tímto problémem. Řekli mi to, měli z toho depku. Bylo mi to úplně fuk, nezáleží na tom.

• Citovat
  • Nahlásit
191
30.12.20 11:41

Taky znam jednoho jen s jednim varletem, prisel o nej po urazu, a musim rict, ze pri aktu to nejde poznat.. myslim si, ze pokud ma neco v hlave a dobry charakter tak te kvuli tomu neodkopne.. drzim palce at ti to vyjde!! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
30.12.20 11:44

Osobně si myslím, že normální ženská to vůbec řešit nebude, možná si toho ani nevšimne ;) Asi bych na to ani zbytečně neupozorňovala, ale pokud tě to trápí a chceš jí to předem říct, tak bych se zmínila, že jsi měl nějaký zdravotní problém a musel jsi na operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7516
30.12.20 11:47

Pokud se rozhodneš jí to říct, tak úplně normálně. Nijak vtipně to neříkej.
A taky to asi neříkej přímo před aktem. Možná to není potřeba říkat vůbec. Až třeba spolu budete déle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat