Mám jen bradavky a přítele co je na prsatý

Anonymní
10.4.17 21:03

Mám jen bradavky a přítele co je na prsatý

Milé dámy, ráda bych si zde vylila srdíčko. Považuji se za silnou ženu, která v životě zvládla opravdu nelehké situace a dokáže se i tak držet, být nad věcí a razím heslo, že lidé tě berou takovou, jak se cítíš. Cítím se jako relativně přitažlivá pěkná třicetiletá mamina se vším povedeným i nepovedeným. Ale i tak mě ustavičně od puberty trápí to, že mám skutečně jen bradavky. Jsme menšího vzrůstu a štíhlejší postavy, ale trápí mě to. Měla jsem roky manžela a ten byl dolňák a moje neprsa bral jak bral. Nyní mám přítele a to je klasický kozomil. O pěkných dvojkách je schopný říct, že nemá ta žena žádná prsa, byť to nemyslí zle. Já se třeba snažím koupit si pěkné prádlo a při sexu se tím netrápit a snažit se zužitkovat i to co mám nebo spíš opravdu nemám. Jenže on to ingnoruje. Z 99% zůstanu v tričku a když už náhodou jde podprda dolu a on mi na něj sáhne, cítím se šíleně, protože vím, že sahá někam, kde byl u bývalek zvyklý na nánosy tuku a u mě cítí jen žeberní kosti. Na plastiku jít nechci. Podle mě ty silikony na těch co nemají ze základu žádný prsní tuk vypadají šíleně. Přemýšlela sem o té operaci, kdy dělají prsa z vašeho tuku, ale na to mám tuku málo a i tak, je to 5h operace a někdy je potřeba jich i více a hlavně se bojím, že liposukcí by mi potom mohlo být zdeforomované svalstvo a tuk na místech, kde by to odsávali. V oblečení se necítím špatně, zvykla jsem si. Ale jak mám chlapa, co mě sice miluje, tak stejně mě mrzí, za něj že nemá v posteli to co má rád. Chápete mě? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.4.17 21:17

Já tě chápu, taky jsem měla problém s prsama, ale opačnej. Vyřešila jsem to plastikou a jsem spokojená. Klidně bych na ní šla znovu. Pokud na operaci nechceš, což docela chápu, tak moc jiných řešení nezbývá, ale přece kdyby to tvému partnerovi vadilo, tak zdrhne po prvním sexu. Možná se mu líbí větší prsa, ale tvoje mu určitě nevadí, jinak by s tebou nebyl, jednoduché. Jenom teda nesouhlasím s tím, že umělá prsa nevypadají hezky když nemají tukový základ. Když se dobře udělají a nepřežene se velikost, tak to vypadá moc hezky.

• Citovat
  • Nahlásit
Doe_Jane
10.4.17 21:19

Každá druhá má nějaký mindrák, možná i úplně každá :) ona asi jiná možnost ani neexistuje buď plastika nebo teda použití toho tuku to je jedno nebo se naučit s tím žít a teď přijde otřepaná fráze „mít se ráda taková jaká jsi“
chlap si tě vybral protože máš jiné přednosti které jsou pro něj důležitější než kozy :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
10.4.17 21:20

Tak tvůj chlap je s tebou a né s nějakou kozaticí, tak mu na tom asi tolik nesejde. :nevim: Máš určitě jiné kvality, který si na tobě cení mnohem víc, než (ne)prsa.

Já zas mívám opačný problém - Mám velká prsa a mám pocit, že chlapi na mě nic jinýho nevnímají. Jo pak mám ještě velký zadek a prý je fakt luxusní (nejsou moje slova). Stejně není moc příjemné, když chci s chlapi o něčem mluvit a při hovoru jsem zvyklá dívat se jim do očí a na nich vidím, jak jim ty oči jezdí nahoru dolů nahoru dolů…

Každý jsme unikát a kdybychom byly všechny krásné dokonalé, byla by na světě nuda.

Zeptala si se ho, jak on vnímá tvůj „handikap“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
10.4.17 21:27

Já bych na plastiku taky nešla. Nemám sice takový problém jako ty, spíš opačný, tak těžko se můžu do tebe vžít. Ale mám 2 známé, takové fakt hubeňourky, co mají umělé kozy a u obou to vypadá dost příšerně. Taková ta mezera, nebo až díra mezi prsama…Nevím, jestli to mají udělané blbě, nebo jestli je to tím, že nemají žádný tuk. Jedna kámoška na to byla, není tak hubená, spíš normální a nechala si zvětšit jen málo a u ní to vypadá vcelku normálně. U těch moc hubených je to fakt nepřirozené, to si myslím, že by se nelíbilo ani příteli „kozomilovi“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
10.4.17 21:27

Jsem na tom podobně…já mám mikro prsa a přítel byl přede mnou se slečnou s opravdu velkýma prsama. Když se ho na to zeptám, jestli mu to nevadí, když byl zvyklý na něco jiného, tak mi odpoví, že se mnou není kvůli prsům a že kdyby mu to vadilo a chyběly mu velký, tak se mnou není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2954
10.4.17 21:32

Při čtení mi po skočilo srdce radosti, ze nejsem sama. Naprosto Vás chápu :hug: Jsem na tom naprosto stejne. Od dětství nikde nic. Jen bradavky. Při kojení by se něco i našlo ;-) a ted uz zase nic.
Naštěstí muž je s tím ze nic nemáme smířen. I kdyz občas zavzpomínala na dobu mléčnou.
V oblečení mindrak v podstatě nemám. Ale koupání s někým známým ani omylem. A díky postavě a vzhledu neustále celim dotazum, zda jsou ty deti opravdu moje, či jsme sourozenci. A to letos slavim 33.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
10.4.17 21:32

Každej má nějaký preference, ale partnera si podle toho nevybírá, je to jen bonus. Já mám velký prsa, hubenou postavu přesýpacích hodin. Přítel typickej kozimil, ale byl by se mnou i kdybych prsa neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 21:38

@BiohazardMichell

Přijde mi trapné se o tom bavit. To by věděl, že nad tím dumám a takhle mu možná přijde, že s tím problém nemám. Já tedy neměla. Dokud jsem neviděla jeho eroto fotky s jeho kozatou bejvalkou. Od té doby často při sexu myslím na to, že mu to musí chybět. Projdu třeba kolem něj nahá a vůbec si prsou nevšimne, nesahá mi na ně. Vím, že není moc na co, ale mě to mrzí.

Ale děkuji za podporu, napsala jste to pěkně

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 21:54

Po 4 odkojenych dětech tam taky nic nemam…manžel to neřeší a nějak chlapi celkove (nabidek na cokoli nemam nouzi)… :mrgreen: ale já spokojená nejsem no ale nenadělám nic…horší je ze jsem teď pribrala asi 4 kg a to je pro mě ještě větší mindrák :( snad to dám nějak rychle dolů

• Citovat
  • Nahlásit
1787
10.4.17 22:05

Myslím si, ze na tobě přítel vido jine prednosti než prsa ;) nicméně znám holcinu, co mela taky jen bradavky, je hooodně hubená a šla na plastiku. Viděla jsem ty prsa naživo a vůbec bych nepoznala, ze je na umělý. Má fakt krásný menší dvojecky, co vypadají přirozeně. Zaplatila za ne trosku víc, protože ten silikon dávali až za prsní sval a tudiz žádné obrysy nejsou vidět. A muze s nima i kojit pry :mrgreen: Tak jen pro info, kdyby ses rozhodla :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
10.4.17 22:06

Vybrali si tě takovou jaká jsi. :) kdyby mu šlo tolik o prsa a nějak mu vadilo že ty je zrovna nemáš větší, tak s tebou není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 22:09

@mamina89

No ale pořád je to umělotina a já si myslím, že by mi to nakonec vadilo, že to bude tvrdé a že to prostě je kus plastu. Spíš by mě lákalo to z tuku. Ale je to daleko dražší, komplikovanější operace a při změně váhy mohou zmizet :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 22:10

@Gábinkaa9

děkuji, zřejmě ano, určitě ano. Ale chápete moje pocity, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 22:14
@Anonymní píše:
Po 4 odkojenych dětech tam taky nic nemam…manžel to neřeší a nějak chlapi celkove (nabidek na cokoli nemam nouzi)… :mrgreen: ale já spokojená nejsem no ale nenadělám nic…horší je ze jsem teď pribrala asi 4 kg a to je pro mě ještě větší mindrák :( snad to dám nějak rychle dolů

Rovněž nemám nouzi o zájem, ale asi mi rozumíte. Dokud jsem nebyla s kozomilem :) neřešila sem to tolik. 4kg shodíte raz dva.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat