Mám jen kluky, chci holčičku!

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
31690
22.10.13 22:33
@ema stropnicka píše:
Hoj ehm..víte, jsem těhotná a je to holka!!!:-D:-D:-DANO!! Děkuji všem za nemalou podporu :-)

8o 8o před měsícem jsi říkala, že chceš 4:, ale nezvládla bys ho, tudíž z toho vyplývalo že těhotná nejsi, ateď po měsíci jsi nejen těhu, ale už i víš pohlaví? 8o 8o :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35526
22.10.13 22:39
@pepřenka píše:
@nety
Ahojky, pohlaví dítěte ovlivňuje více věcí. Např. na holčičku má být v těle větší podíl hořčíku a vápníku a je třeba omezit sůl a draslík. Nemoc může taky ovlivnit pohlaví, jelikož u nemoci méňe jíme a klesá nám cukr, tehdy je taky větší´šance na holčičku. Pak sex několik dní před ovulaci. Kyselé výplachy pochvy atd. atd.

Já hledala na netu a pokoušela se tím řídit. Narazila jsem na skupinu holek, kterým se holčička povedla dle těchto rad. Já jsem těhotná a zatím to vypadá na holčičku, tak se nám to snad povedlo ;) Manžel má celkem 3 kluky a tohle by byla jeho první princezna.

Pokud chceš vědět víc, pisni mi SZ :mavam:

Na tohle téma existuje i knížka http://www.databazeknih.cz/…navod-175621

Ale nevím, jak moc tomu věřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4999
23.10.13 20:38

@Bábrdl, díky za tip, hned jsem pohledala na netu a v jednom bazaru jsem tu knížku našla, už ji mám objednanou, tak jsem zvědavá, co se tam dočtu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
23.10.13 20:49

Knížku Holku nebo kluka mám na prodej, tak se ozvěte přes SZ, kdyby se někomu hodila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2445
23.10.13 22:01
@Bábrdl píše:
Na tohle téma existuje i knížka http://www.databazeknih.cz/…navod-175621Ale nevím, jak moc tomu věřit…
@Bábrdl píše:
Na tohle téma existuje i knížka http://www.databazeknih.cz/…navod-175621Ale nevím, jak moc tomu věřit…

No kdyby to bylo jen v dietě, tak by to bylo až moc jednoduché ;) Já to řešila s gynekoložkou a ona sama mi řekla, že všechny ty faktory co jsem psala výše (+ další) ovlivňují, zda se dostane k cíli holčičí nebo klučičí spermie.

Já už tomu docela věřím, protože když jsem o tom něco načetla, tak jsem zpětně zjistila, že moje strava, živ. styl atd… odpovídalo tomu co má být na chlapečka a chlapečka teda mám.

Teď jsem se držela „zásad“ na holčičku a vyšlo to! Princezna potvrzena!!! :potlesk:
Ono asi nic není 100 procentní, ale proč to nezkusit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
marcelina155
7.11.13 22:04

Ahoj vsem.. precetla jsem si par knih, par rad, a tyto komentare ktere tu pisete. Ale pisete tu a dvou trech detech stejneho pohlavi,, ja jsem doufala pri tretim diteti ze to bude holcicka,, ale byl to kluk a dnes jsem v patem mesici tehotenstvi a znova jsem se dozvedela ze cekam pateho chlapecka… uz nedoufam ze nekdy uvidim svou dcerusku… je jasne ze jsem zoufala a pocity jsou vselijake ale dulezite je ze je zdraveeee… ps uz nicemu neverimm :( :! :! :!

• Citovat
  • Nahlásit
11340
7.11.13 22:08

Někteří chlapy holky neumí… máma má kamarádku a tam to byl opačný problém. 6 holek a jako sedmý se povedl kluk. Já mám kamarádku, co má 3 kluky a když změnila chlapa, tak najednou holčička. Ale to to asi neplánuješ. Hold pohlaví určuje mužská spermie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
7.11.13 22:15

Určitě ti ty tvoji chlapi přivedou domů skvělý partnerky, který ti tu dceru vynahradí. A kdo ví, třeba oni zase nebudou umět udělat syny a budou rodit jen tvoje vnučky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
7.11.13 22:28

Moje mama po dvou dcerach zmenila partnera a konzultovala s genetikem (v zoologii) jak zalozit kluka. ten ji dal par rad. mama se jich drzela a kdyz znovu otehotnela a porodila treti holku tak ji genetik rekl ze nektere mysky druhe pohlavi taky nikdy neporodi.
bohuzel s pohlavim je to loterie. nam se dcera podarila kdyz jsme meli styk 2-3 dny pred ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
7.11.13 22:39

Já jsem zvědavá, jak to bude u nás. V rodině byly pořád samé holky, mám 8 sestřenic a segru :) Já jsem nejstarší vnučka a mám chlapečka. Tak trošku mám „strach“, že teď budou samí kluci pro změnu :) Taky bych si přála holčičku :) Ovšem jak tady píšete, pořád platí, hlavně zdraví, ostatní není tak důležité :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8288
7.11.13 22:48
@marrie píše:
Já jsem zvědavá, jak to bude u nás. V rodině byly pořád samé holky, mám 8 sestřenic a segru :) Já jsem nejstarší vnučka a mám chlapečka. Tak trošku mám „strach“, že teď budou samí kluci pro změnu :) Taky bych si přála holčičku :) Ovšem jak tady píšete, pořád platí, hlavně zdraví, ostatní není tak důležité :)

U nas v rodine tez same holky, ja mam dve segry, ctyri sestrenice.
Sestrenice zatim deti nemaji ani jedna, ale ja mam tri kluky a segra dva, nase mamka se holt vytouzene vnucky nedocka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
7.11.13 22:59

My mame dvě holky a rády bychom kluka, tak prohodime ne? :D :D :D ne vázně, manžel chce ještě jedno dítě, počkam tak pět let a zkusim ještě kluka no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
7.11.13 23:00

Oprava- rádi bychom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6980
7.11.13 23:12

Holky já vás tak chápu! Já mám dva kluky, čekám třetí dítko a ani se neodvažuju doufat, že by to byla holčička :? Manžel má totiž o jedno dítko „navíc“ a taky je to kluk, takže si řikám, že když ze tří pokusů nevyšla ani jedna holka, tak je to marný :jazyk: psychicky se na to nějak připravuju - těžko se to vysvětluje někomu kdo nezažil, samozřejmě je nejdůležitější, aby bylo zdravé a budu ho milovat i když to bude kluk, ale…já si posledních 7let představovala jak se mi narodí moje Simonka a protože víc dětí zřejmě mít nebudeme, tak se hrozně těžko s tou představou loučim :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
7.11.13 23:39

To máte jedno, holky, u nás v rodině jsou taky jen samé holky, s klukem ani nepočítáme ;), kámoška má zase tři kluky, jiná tři dcery, Gott by taky asi rád syna a má (min.) 4 holky. Známým se teda napočtvrté holka povedla, ale stejně je jak kluk. Synovec je zase jako holčička, vaří, peče, je hodný, klidný, dlouhé vlásky, jen ty růžové mašličky mu chybí. :) Recept na to není, nechme to na přirodě, kdyby se dalo vybírat, stejně bych nevěděla, jak se rozhodnout, tak je fajn, že příroda rozhoduje za mně.
(Ideální by asi bylo, kdyby se to střídalo, ale smůla :lol: )
Třeba nám to vyjde s vnoučátky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat