Mám ještě možnost zjistit zda bude miminko zdravé

Anonymní
21.7.20 12:05

Mám ještě možnost zjistit zda bude miminko zdravé

.. Když jsem ve 13 týdnu? Omlouvám se za anonym. Je mi totiž trapně.. Jelikož jsem z osobních důvodů nestihla odběr krve mezi 11-12 týdnem a bojím se že už mě nikde nevyšetří :( Tak bych moc chtěla poprosit o radu????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14851
21.7.20 12:08
@Anonymní píše: .. Když jsem ve 13 týdnu? Omlouvám se za anonym. Je mi totiž trapně.. Jelikož jsem z osobních důvodů nestihla odběr krve mezi 11-12 týdnem a bojím se že už mě nikde nevyšetří :( Tak bych moc chtěla poprosit o radu????

No, minimálně ti můžou udělat diagnostický utz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9234
21.7.20 12:13

Mně brali krev určitě až v 13tt, rychle si zavolej někam na genetiku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 12:19

Dobře, dobře. Děkuji, ještě to zkusím. Zatím mi právě na dvou místech řekni že už mám smůlu :/

• Nahlásit
  • Citovat
1578
21.7.20 12:23

Jak můžeš tak důležité vyšetření prošvihnout, to nechápu :nevim:
Domluv se s doktorem, jaké máš možnosti, treba genetický test z krve, nebo amnio, ale do toho bych tedy nešla. Pak jsou doktoři, co dělají vyloženě genetické podrobné ultrazvuky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33122

Nejpozději 13+6, pak až velký utz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14851
@Anonymní píše:
Dobře, dobře. Děkuji, ještě to zkusím. Zatím mi právě na dvou místech řekni že už mám smůlu :/

A ty nechodíš ke gynekologovi?? Aby tě aspoň vyšetřil on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9234
21.7.20 12:24
@Anonymní píše:
Dobře, dobře. Děkuji, ještě to zkusím. Zatím mi právě na dvou místech řekni že už mám smůlu :/

A odkud si, v Brně v Prenatalu dělají odběry do 13+6. https://prenatal.cz/vysetreni-nt/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 12:24

Já jsem na těhotenství přišla hodně pozdě. Byla jsem až cca. 20 tt. a taky mi zpětně nikde ty testy neudělali. Naštěstí, kluk je zdravý, ale taky jsem měla docela nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.7.20 12:31

Já teď zmateně cestuji mezi 3 městy, ale už bych se měla za chvíli usadit. No nejlépe by bylo kdybych sehnala něco v Praze, kde sice už žít nebudu, ale asi tam mám největší možnost.

• Nahlásit
  • Citovat
14851
21.7.20 12:33
@Anonymní píše:
Já teď zmateně cestuji mezi 3 městy, ale už bych se měla za chvíli usadit. No nejlépe by bylo kdybych sehnala něco v Praze, kde sice už žít nebudu, ale asi tam mám největší možnost.

Však jde o jeden den, nebo jedno dopoledne. To zvládneš. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 12:34

Ale děkuji, můžu to zkusit. Jsem ochotná dojet i do Brna, kdyz bude třeba

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.7.20 12:35

Jo, v to doufám, že to dám! Děkuju všem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3311
21.7.20 13:43
@Anonymní píše:

No ale to přece není důvod prosvihnout jeden z nejdůležitějších testu v těhotenství. :think: Krev se bere okolo 10tt. Pak už leda jen plodovka, nebo ultrazvuky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
21.7.20 13:51

@mackA159 tak ja zjistila tehu az ve 13. tydnu, do te doby jsem mela pravidelnou ms. v Liberci jsem byla pak ve 13+2 na krvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama