Mám ještě šanci být těhotná

Anonymní
3.12.19 12:22

mám ještě šanci být těhotná

Dobrý den prosím co si mám myslet za 6 dní mám dostat ms ale před 2 dny mi strašně bolí prsa bradavky. nemuzu na ně ani sáhnout. u prvního dítěte jsem měla také prsa a v ten den jsem si dělala test a byl pozitivní. nevim zda mám také udělat testik vím ne pred MS ale kdo nedělal že. citim se unavena pořád a mam chutě hrozne nic víc mi není.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
203
3.12.19 12:24

Na chute je jeste cas :lol: vydrz prtka vydrz, jestli menstruace neprijde udelej si test, chce to klid ;) drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
3.12.19 12:38

Tak šance asi je, pokud byl styk. Jinak kdo nedělal test před MS jsem třeba já, nevidím v tom smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1145
3.12.19 12:43

Určitě vydrž. Tehotensky příznaky, na které je mimochodem brzy, se dají lehce zaměnit s PMS. :) kdybych se řídila podle tohohle, tak jsem byla těhotná už 20× ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 12:50

@skorotehotna jasně díky ano byl sex skoro celý měsíc minulý ale ovu vůbec nevím kdy byla. tohle mi udělal test včera ale za půl hodiny se tam něco ukazalo nevím zda to brát za něco. ale asi ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 12:51

@Jessica4 určitě ještě vydržím ale moc tomu nevěřím moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
2026
3.12.19 12:54

Tak já tam vidím ducha. Já měla podobného 8DPO takže bych tomu verila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 13:05

@Emisis také možná něco videla jsem ale dnes tam není už nic. Tak fakt nevím

• Citovat
  • Nahlásit
15277
3.12.19 13:13

Po půlhodině je úplně jedno co na tom testu je. Výsledky se mají odečítat do 5ti minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8338
3.12.19 15:17
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím co si mám myslet za 6 dní mám dostat ms ale před 2 dny mi strašně bolí prsa bradavky. nemuzu na ně ani sáhnout. u prvního dítěte jsem měla také prsa a v ten den jsem si dělala test a byl pozitivní. nevim zda mám také udělat testik vím ne pred MS ale kdo nedělal že. citim se unavena pořád a mam chutě hrozne nic víc mi není.

Toť otazka… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 15:40

@Annabela11 noja právě nevím co si myslet a co myslíte vy

• Citovat
  • Nahlásit
11514
3.12.19 15:49

Vydrž do termínu ms..ted by si stejně jen lovila duchy á navíc se středověká jestli ms přijde nebo ne..ja vždy pockala na vynechani a pak testovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 17:18

@Kajka9 děkuji moc mam poslední testik tak zkusím v den ms kdy ma přijít alespoň. ty prsa jsou katastrofa nikdy mě tak neboleli ani před ms.ach jo.

• Citovat
  • Nahlásit
11514
3.12.19 17:19
@Anonymní píše:
@Kajka9 děkuji moc mam poslední testik tak zkusím v den ms kdy ma přijít alespoň. ty prsa jsou katastrofa nikdy mě tak neboleli ani před ms.ach jo.

A to je teprve začátek :lol: :)..kup si pak sportovní podprsenku to hodně uleví a kojící polštář

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 17:29

@Kajka9 díky třeba ani nejsem tehu jen ty prsa no. Ale fakt by to bylo zazrak kdyby se stalo mam cyklus 29az 31dni a ovulku vůbec nepoznám. nesnazime se. nemyslim na to tak snad tam něco už bude v sobotu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat