Mám ještě šanci nebo mi ujel vlak?

Anonymní
30.1.20 20:28

Mám ještě šanci nebo mi ujel vlak?

Ahoj, je mi 32 a nedávno se mnou docela nepěkně v…l chlap. A tak už nějak nevěřím, že bych mohla najít někoho s kým založím rodinu. Když už potkám chlapa, tak chce jen sex, nebo mu třeba nesedím a když už si rozumíme a sympatie jsou vzájemné, tak je v jiné životní fázi a nehodí se ke mně (rozvedený, má děcka a už se nechce vázat ve smyslu, že by s někým bydlel a zakládal rodinu). Všechny moje kamarádky v mém věku se vdávají, staví domky, kupují byty a zakládají rodiny a já pořád stojím na místě. Moje kolegyně v práci ukončí jeden vztah, za 2 měsíce má nového chlapa. Jsou spolu „jen“ 3 měsíce a už spolu bydlí a postupně se baví o budoucnosti. Tak si říkám, kde se dá takový chlap potkat?? Doma nesedím, chodím mezi lidi a nepohybuji se v čište ženském kolektivu. Budu ráda za jakýkoliv příspěvek, i když vím, že takových témat je tu plno.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

224
30.1.20 20:30

Zkusit seznamku, změnit svůj přístup a zjistit, jak pusobis na okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
30.1.20 20:35

Já mám tři kamarády kteří jsou na tom podobně jako ty. Ti zase dlouhodobě nemůžou najít holku, teda spíš ženu. Je jim 36 - 40 let. Bohužel každý z nich má nějakou vadu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 20:41

Ve 32 letech není důvod k panice. Jen nesmíš být divná a urputně hledat ženicha. To je totiž cítit na sto honů 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 20:41

Ahoj, a co třeba nějaký úplně nový koníček?? Něco, ci by tě dříve vůbec nenapadlo?? Lidé se potkávají na různých místech a kde to třeba vůbec nečekáš :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 20:47

@Pan Dan souhlasím!! Znám několik „kluků“ v tom věku 30-40let co jsou sami, možná i přes deset. Ale jak píšeš, vždy je tam nějaké ale.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1968
30.1.20 20:47

Mě bylo teda o rok min když jsem potkala nynějšího manžela, ale 32 není ještě nic strasnyho. Na kolegyni se neohlizej, za 2 měsíce naskočit do dalšího vztahu a tak brzo spolu bydlet nepovažuji úplně za výhru a záruku že jim to bude dál klapat, spíš naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 20:54

Mě být 32 tak se vůbec netrápím :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.1.20 21:42

Seznamky zkoušet nechci, přijde mi to celé takové nepřirozené. Jestli působím divně, nevím…Jsem introvert, resp. ambivert. Občas jsem „pomalejší“ potřebuji si věci rozmyslet, ale nestydím se prosadit svůj názor, oslovit chlapa, když se mi líbí. Koníčků mám dost, a nechci dělat něco jen kvůli seznámení s chlapem. Působilo by to asi divně, kdybych to dělala jen kvůli seznámení, a jinak by mě to nebavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
122
30.1.20 21:56

Chápu tě, je to těžký koukat na to, jak se ostatním ve vztazích daří a ty stagnuješ. Podléhat panice ti stejně nepomůže. To akorát vede k zoufalým pokusům o seznámení za každou cenu. Napsala si, že koníčků máš dost, že se nebojíš chlapa oslovit. Tak zkus uvěřit, že se ti tenhle styl života vyplatí a přivede ti do života toho pravého. 32 let není vůbec žádná trága, naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 22:27
@Bablbam píše:
Chápu tě, je to těžký koukat na to, jak se ostatním ve vztazích daří a ty stagnuješ. Podléhat panice ti stejně nepomůže. To akorát vede k zoufalým pokusům o seznámení za každou cenu. Napsala si, že koníčků máš dost, že se nebojíš chlapa oslovit. Tak zkus uvěřit, že se ti tenhle styl života vyplatí a přivede ti do života toho pravého. 32 let není vůbec žádná trága, naopak.

Tak ty panické stavy mívám jen doma, když chodím do prázdného bytu. Občas to na člověka padne. Vím, že to nikam nevede. Jen nechci dopadnout jako ta divná, co je v 37 sama.

• Nahlásit
  • Citovat
30.1.20 22:36
@Anonymní píše:
Seznamky zkoušet nechci, přijde mi to celé takové nepřirozené. Jestli působím divně, nevím…Jsem introvert, resp. ambivert. Občas jsem „pomalejší“ potřebuji si věci rozmyslet, ale nestydím se prosadit svůj názor, oslovit chlapa, když se mi líbí. Koníčků mám dost, a nechci dělat něco jen kvůli seznámení s chlapem. Působilo by to asi divně, kdybych to dělala jen kvůli seznámení, a jinak by mě to nebavilo.

naprosto klasický přístup čecháčka. Nefunguje mi to a to, prosím poraďte mi a když někdo navrhne schudnou variantu, tak ne, ro ja nemůžu, jelikož mám predsudkama zasekanou hlavu. Kdybys s tím měla zkušenost, tak prosím, ale hned si s tím hotová, tož škoda ti radit vůbec něco, jelikož ty už máš v hlavě vlastně vymyšlené, jak by to mělo celé vypadat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
30.1.20 22:43
@Anonymní píše:
Tak ty panické stavy mívám jen doma, když chodím do prázdného bytu. Občas to na člověka padne. Vím, že to nikam nevede. Jen nechci dopadnout jako ta divná, co je v 37 sama.

Jo aha. Tak to jdi na tu seznamku, ať tak proboha nedopadneš! Co by na to řekli lidi, žejo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 22:45

Jestli se rozhoduješ podle mínění ostatních, tak už jsi prohrála…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
30.1.20 22:45

Jestli ti ujel vlak si si skoč na kafe. Za chvíli pojede další :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama