Mam jet na pohotovost 34tt a nemoc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
161
14.11.21 22:59

Mam jet na pohotovost 34tt a nemoc

Ahoj holky, ve středu jsem onemocněla a měla jsem zvýšenou teplotu, bolest v krku a rýmu. Dostala jsem antibiotika ale nic se nelepší. Naopak dnes v noci mě probudil šílený kasel který se za cely den pouze zhoršil. Zkoušela jsem vše, čaje, zázvor, jitrocelovy sirup, acc long, priznic. Proste nic nepomáhá. Kašlu a nemůžu vlastně kvůli tomu ani spat.
Přítel tady do mě huci ze by jsme měli někam jet, já ale nevím. Nechci plasit, zároveň prý když kašlu hodně beru kyslík dětem, tak já nevim. Čekám dvojcata a jsem prvorodicka, tak nevím jak postupovat při zhoršující se nemoci. Teplotu mam 37,5, dutiny plný a kasel suchý, dráždivý a neustavajici + me tedy trápí od začátku té nemoci nízký tlak, což já s tlakem problémy nemam. Kovid testy negativní.
Počkali by jste do zítra nebo někam jeli jak chce přítel.

Dekuji všem za rady :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
345
14.11.21 23:07

Urcite jed na pohotovost, zmeri ti saturaci, kouknou na deti, jedte hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2706
14.11.21 23:09

Dělali ti crp a podle toho nasadili ATB? Ta teplota není nijak vysoká. Ale ATB by už měli zabírat. Buď nepomáhají nebo to máš virové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
14.11.21 23:09

@Nudašeď dobře díky a nejlépe asi na pohotovost do porodnice ze? Tam kde mam rodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
14.11.21 23:10

@reny14 crp dělali. A nic tam nebylo. Dostala jsem antibiotika preventivně, prý protože se ještě něco muže ukázat. Dneska to je 5 den co mam antibiotika a je to vlastně horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35290
14.11.21 23:10

Dělal to doktor crp? Nebo podle čeho dával ta ATB? Jestli dělal, bylo vysoké a horší se to, zřejmě je netrefil. S bakteriemi není sranda

Jestli nedělal a nedělal ani test, tak bych jela taky. Pokud nejsi očkovaná, může to být ty víš co a s tím v těhotenství už tuplem není sranda. Pokud jsi očkovaná, i tak to může být ty vis co, ale nemělo by ti hrozit nic víc než otravná viróza.

Ale než bych jela, tak bych tam pochopitelně zavolala. Nemůžeš se jim tam zjevit a říct „kašlu jak blázen, udělejte se mnou něco“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35290
14.11.21 23:11
@Aneeyj píše:
@Nudašeď dobře díky a nejlépe asi na pohotovost do porodnice ze? Tam kde mam rodit.

Ale nejdřív tam propana krále zavolej. Nemůžeš si tam v tomhle stavu sednout do čekárny!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2706
14.11.21 23:13
@Aneeyj píše:
@reny14 crp dělali. A nic tam nebylo. Dostala jsem antibiotika preventivně, prý protože se ještě něco muže ukázat. Dneska to je 5 den co mam antibiotika a je to vlastně horší

Tak je možné že ti ty ATB ještě přitěžují. Asi to vypadá na virózu. Chtělo by to něco na kašel, ale nevím co můžou těhotné. Asi bych taky nejdřív na tu pohotovost zavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
14.11.21 23:14

@Bábrdl dělal crp ale v tu středu tam nic nebylo. Pcr testy negativní i antigeny. Dneska dělaný taky. Ockovana nejsem.

@Bábrdl samozřejmě ze nejdříve zavolám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35290
14.11.21 23:16
@Aneeyj píše:
@Bábrdl dělal crp ale v tu středu tam nic nebylo. Pcr testy negativní i antigeny. Dneska dělaný taky. Ockovana nejsem.@Bábrdl samozřejmě ze nejdříve zavolám :)

Pak to pochopitelně může být jakákoliv viróza. Zavolej tam a poraď se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
14.11.21 23:19

Dej vedet jaks dopadla. Urcite ti udelaji znovu crp, kazdopadne to chce i gyn. vysetreni, jestli jsou miminka ok. Uz jsi ve vetsim tydnu, neboj, oni si s tebou poradi. Ozvi se jak jste dopadli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
14.11.21 23:26

Mam zavolat za 10 min až tam bude hlavní doktorka, tak dam vědět. Moc všem děkuji za rady :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
14.11.21 23:30

Zakladatelkou, ať ti to dobře dopadne 🙂 🌼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
14.11.21 23:35

Tak jsem byla poslána na plicní pohotovost. Děti prý kontrolovat asi nebudou. Dam tedy vědět po vyšetření, všem moc moc díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
14.11.21 23:35

Taky držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu