Mám jet na pohotovost nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zudina
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 13.01.17 15:04
Mam jet na pohotovost nebo ne?

Ahoj. Dr mi v pondeli potvrdila tehotenstvi ted bych mela byt 7+3. Po prohlidce jsem zacla krvacet a trva to doted (takova tmavsi krev, asi na jednu mensi vlozku denne). Volala jsem dr ale rekli mi ze nema cas a at jedu na pohotovost pokud chci. Mam jet? Ke svemu dr jsem objednana az za 10 dni.. jenze zase si rikam ze na pohotovosti mi asi nijak nepomuzou a jestli mam potratit tak se to stejne stane. Uz beru ascorutin a utrogestan.. nechci ani revizi pokud by plod odumrel.. jely by ste?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 13.01.17 15:06

Myslím, že co by ti mohli dát už máš a víc s tím nezmůžou… Držím palce ať to dopadne dobře.

Lekninka91
Extra třída :D 10379 příspěvků 13.01.17 15:06

Nejela bych..

cell
Echt Kelišová 8055 příspěvků 13.01.17 15:06

Tak odpověděla sis sama. Já bych nejela :andel:

j-p
Extra třída :D 11731 příspěvků 13.01.17 15:07

No to bych jela a nepremyslela ani minutu.At vim na cem jsem.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 13.01.17 15:08

Nejela bych :)

atominnka
Generální žvanilka 21687 příspěvků 13.01.17 15:09

Osobně bych v tomhle týdnu nejela. Stejně je to bud a nebo. Ale ne každá to má takhle. jinak já špinila až rvácela od začátku do 24tt a bylo vše v pořádku.
Asi bych si dala klidovější režim a nic víc se stejně moc nedá dělat

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 13.01.17 15:11

@zudina jela bych určitě. Zkontrolují tě, případně vysvětlí co se děje, může to být hematom, který ale ani nemusí ohrozit plod a já být na tvém místě, bych byla radši, kdybych věděla, že je to v pořádku, hematom se časem může ztratit a bude to v pořádku. Možná ti i zvýší dávku utrogestanu i ascorutinu (já to tak měla) tak hodně štěstí :palec:

Natálka26
Kelišová 5398 příspěvků 13.01.17 15:11

To co by ti napsali už máš. A řekli by ti že je to buď a nebo, takže bych byla radši doma. A uvidíš. Držím ti palce.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 13.01.17 15:11

Odpověděla sis sama. Na pohotovosti s tebou nic neudělají. Max. napíšou ascorutin a utrogestan, což už bereš. Pokud to není čerstvá červená krev, mělo by to být v pořádku, špinění je časté. Ono je to buď, anebo. Pokud se to embryo nemá udržet, neudrží ho ani utrogestan, ani nohy nahoře. Takže ne, nejela bych.

nelinka204
Kecalka 458 příspěvků 4 inzeráty 13.01.17 15:13

@zudina ahojky pokud tě nic nebolí a není ti moc špatně…nic to nemusí znamenat…já měla obě těhotenství ryzikové a také jsem po každé kontrole dost dlouho krvácela tmavou až nahnědlou krví…krev nesmí být jasně červená…to už by bylo špatné…snad ti to dobře dopadne…

Ginuš
Hvězda diskuse 37943 příspěvků 13.01.17 15:14

@zudina jela bych, jela jsem 2× a byla jsem ráda, že vím na čem jsem. Při pátém těhotensví jsem taky špinila od 6tt a dopadlo to dobře, držím palce

julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 13.01.17 15:15

Zakladatelko jestli ti to pomůže, měla jsem to tak cca týden (možná víc), na UTZ se koukli a viděli to co měli vidět v tomto týdnu, hematom nic, utrogestan jsem měla (obdobný lék), akorát jsem měla asi 14 dní neschopenku, jezdila jsem dlouhé cesty, pak OK. Dopadlo to perfektně

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 13.01.17 15:15

Žijeme v civilizované zemi v civilizované době a tak být ženou bych na kontrolu v tomto případě jel. Po telefonu to nikdy nedokáže dr dostatečně zhodnotit.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 13.01.17 15:15

Teď to čtu podruhé a koukám, že je to navíc po prohlídce. Tak to tím tuplem. To bývá.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >