Reklama

Mám jet na pohotovost nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zudina
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 13.01.17 15:04
Mam jet na pohotovost nebo ne?

Ahoj. Dr mi v pondeli potvrdila tehotenstvi ted bych mela byt 7+3. Po prohlidce jsem zacla krvacet a trva to doted (takova tmavsi krev, asi na jednu mensi vlozku denne). Volala jsem dr ale rekli mi ze nema cas a at jedu na pohotovost pokud chci. Mam jet? Ke svemu dr jsem objednana az za 10 dni.. jenze zase si rikam ze na pohotovosti mi asi nijak nepomuzou a jestli mam potratit tak se to stejne stane. Uz beru ascorutin a utrogestan.. nechci ani revizi pokud by plod odumrel.. jely by ste?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 13.01.17 15:06

Myslím, že co by ti mohli dát už máš a víc s tím nezmůžou… Držím palce ať to dopadne dobře.

Lekninka91
Extra třída :D 10223 příspěvků 13.01.17 15:06

Nejela bych..

cell
Echt Kelišová 8032 příspěvků 13.01.17 15:06

Tak odpověděla sis sama. Já bych nejela :andel:

j-p
Extra třída :D 11687 příspěvků 13.01.17 15:07

No to bych jela a nepremyslela ani minutu.At vim na cem jsem.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 13.01.17 15:08

Nejela bych :)

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 13.01.17 15:09

Osobně bych v tomhle týdnu nejela. Stejně je to bud a nebo. Ale ne každá to má takhle. jinak já špinila až rvácela od začátku do 24tt a bylo vše v pořádku.
Asi bych si dala klidovější režim a nic víc se stejně moc nedá dělat

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 13.01.17 15:11

@zudina jela bych určitě. Zkontrolují tě, případně vysvětlí co se děje, může to být hematom, který ale ani nemusí ohrozit plod a já být na tvém místě, bych byla radši, kdybych věděla, že je to v pořádku, hematom se časem může ztratit a bude to v pořádku. Možná ti i zvýší dávku utrogestanu i ascorutinu (já to tak měla) tak hodně štěstí :palec:

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 13.01.17 15:11

To co by ti napsali už máš. A řekli by ti že je to buď a nebo, takže bych byla radši doma. A uvidíš. Držím ti palce.

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 13.01.17 15:11

Odpověděla sis sama. Na pohotovosti s tebou nic neudělají. Max. napíšou ascorutin a utrogestan, což už bereš. Pokud to není čerstvá červená krev, mělo by to být v pořádku, špinění je časté. Ono je to buď, anebo. Pokud se to embryo nemá udržet, neudrží ho ani utrogestan, ani nohy nahoře. Takže ne, nejela bych.

nelinka204
Kecalka 458 příspěvků 5 inzerátů 13.01.17 15:13

@zudina ahojky pokud tě nic nebolí a není ti moc špatně…nic to nemusí znamenat…já měla obě těhotenství ryzikové a také jsem po každé kontrole dost dlouho krvácela tmavou až nahnědlou krví…krev nesmí být jasně červená…to už by bylo špatné…snad ti to dobře dopadne…

Ginuš
Hvězda diskuse 37637 příspěvků 13.01.17 15:14

@zudina jela bych, jela jsem 2× a byla jsem ráda, že vím na čem jsem. Při pátém těhotensví jsem taky špinila od 6tt a dopadlo to dobře, držím palce

julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 13.01.17 15:15

Zakladatelko jestli ti to pomůže, měla jsem to tak cca týden (možná víc), na UTZ se koukli a viděli to co měli vidět v tomto týdnu, hematom nic, utrogestan jsem měla (obdobný lék), akorát jsem měla asi 14 dní neschopenku, jezdila jsem dlouhé cesty, pak OK. Dopadlo to perfektně

Premek_Orac
Závislačka 4211 příspěvků 13.01.17 15:15

Žijeme v civilizované zemi v civilizované době a tak být ženou bych na kontrolu v tomto případě jel. Po telefonu to nikdy nedokáže dr dostatečně zhodnotit.

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 13.01.17 15:15

Teď to čtu podruhé a koukám, že je to navíc po prohlídce. Tak to tím tuplem. To bývá.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama