Mám jí odpustit?

79
24.3.17 22:39

Mám jí odpustit?

Ahoj, potřebovala bych radu… Požádala jsem svoji „kamarádku“ (myslela jsem, že nejlepší ), jestli by mi šla za svědka na svatbu. Řekla mi ze ji bude ctí, že určitě půjde. Důležitá věc :Naši chlapi se kdysi nepohodli a tudíž by musela přijít bez něj, to ale věděla od samého začátku a neměla s tím žádný problém, ba naopak… Prý si taky chodí sám na pivo, tak co by si taky nevyrazila. Byla jsem hrozně ráda! a ještě nutno dodat, že se nepohodli dřív než s ním ona vůbec začala chodit a následně žít. No a abych se dostala k jádru věci… Předevčírem mi oznámila, že prehodnotila situaci, že bez něj nepůjde, nikoho by tam neznala, tak ať se nezlobím. Přitom by šlo o cca 2-3hodiny. Moje otázka zní. Odpustili byste ji to? Já to beru jako dost velkej podraz. :(. Děkuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2664
24.3.17 22:46

Asi do ní hustil její chlap. :think: No, každopádně má právo změnit názor. :nevim: Ale asi by mě to taky mrzelo. Ale kamarádství bych kvůli tomu určitě neukončila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
24.3.17 22:47
@Sabi87 píše:
Ahoj, potřebovala bych radu… Požádala jsem svoji „kamarádku“ (myslela jsem, že nejlepší ), jestli by mi šla za svědka na svatbu. Řekla mi ze ji bude ctí, že určitě půjde. Důležitá věc :Naši chlapi se kdysi nepohodli a tudíž by musela přijít bez něj, to ale věděla od samého začátku a neměla s tím žádný problém, ba naopak… Prý si taky chodí sám na pivo, tak co by si taky nevyrazila. Byla jsem hrozně ráda! a ještě nutno dodat, že se nepohodli dřív než s ním ona vůbec začala chodit a následně žít. No a abych se dostala k jádru věci… Předevčírem mi oznámila, že prehodnotila situaci, že bez něj nepůjde, nikoho by tam neznala, tak ať se nezlobím. Přitom by šlo o cca 2-3hodiny. Moje otázka zní. Odpustili byste ji to? Já to beru jako dost velkej podraz. :(. Děkuji za reakce

Zkus jí to odpustit. Možná si myslela, že to zvládne…ty budeš mít svatbu a určitě chceš mít pohodový manželský život. Možná by jí to ve vztahu nadělalo víc paseky než si zpočátku uměla představit…a tebe by to určitě též netěšilo, kdyby byl na vaší svatbě někdo nešťastný ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
24.3.17 22:48

Nezlob se, ale bezpartnera bych na svatbu taky nesla.. To si maji vyresit mezi sebou, ne aby ho pritelkyne opomijela a sla na svatbu nekomu, kdo jejiho pritele nesnáší. I kdyby to byla dobra kamaradka, nesla bych. Zkuste je nejak udobrit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1850
24.3.17 22:49

Tak asi bych to nebrala jako podraz, ale spis ze se na me vykaslala a uz by nebyla nejlepsi kamaradka…nejlepsim kamaradkam by toto nemel delat problem ne :nevim: jinak termin mas kdy, za dlouho ne tak o co jde..pujde ti nekdo jinej. Asi pro ni nejsi az tak dulezita jako ona pro tebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1850
24.3.17 22:51

Vsak by tam byla jen jako svedek a mohla by jit dom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 22:51

Tak na svatbu bez partnera bych také nešla :) mohla změnit názor. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
24.3.17 22:53
@Sabi87 píše:
Ahoj, potřebovala bych radu…

Na Tvém místě bych se ještě nevdávala. ;)
Protože nejsi zralá ani na to, pochopit kamarádku v jejích potížích.
jaké odpustit? Co to je? Svatba je Tvoje věc a když někdo nemůže přijít, tak si zajisti někoho jiného. Máš snad pocit, že Ti to udělala naschvál? Ne, no tak jaké odpustit?
A jaké 2-3 hodiny? Ty neděláš hostinu? Vy si odkývete ano na celý život a půjdete domů? Tak koho kde ta kámoška nebude znát?
Nedělej zbytečné drama a požádej o svědectví jinou kámošku. Jistě jich máš víc.

• Citovat
  • Upravit
79
24.3.17 22:54

@yasmine5 ale ona věděla, že by šla sama a i přes to mi to nejdřív slíbila. Chápala bych kdyby rovnou řekla že ne, ale takhle :nevim:. Hrozně mě to mrzí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
24.3.17 22:56
@Sabi87 píše:
@yasmine5 ale ona věděla, že by šla sama a i přes to mi to nejdřív slíbila. Chápala bych kdyby rovnou řekla že ne, ale takhle :nevim:. Hrozně mě to mrzí :(

A Ty nikdy nezměníš názor? Ty máš všechno promyšleno hned a nadosmrti? Nikdy Ti nic žádné plány nezkazilo?
Trochu empatie, holka, už jsi dospělá a budeš asi i vdaná, to už bys trochu pochopení pro nějaké situace mít měla.

• Citovat
  • Upravit
1372
24.3.17 22:56

@Renca8 A k cemu by tam byla, kdyz by jen podepsala papir a nazdar. Jen aby mela zakladatelka radost? Vzdyt k te svatbe patri i oslava atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
24.3.17 22:57
@Sabi87 píše:
@yasmine5 ale ona věděla, že by šla sama a i přes to mi to nejdřív slíbila. Chápala bych kdyby rovnou řekla že ne, ale takhle :nevim:. Hrozně mě to mrzí :(

Chtěla ten slib dodržet, ale pak zjistila, že to prost nejde…ber to tak - pokud je tohle to nejhorší, co tě v životě mohlo potkat, tak se budeš mít vážně skvěle!
A to jestli jí dokážeš odpustit nebo ne - to je jen na tobě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.3.17 22:59
@Sabi87 píše:

možná se na ni chlap naštval, že tam jde a bylo jí blbé to takto říct tak se vymluvila že nechce být sama.. co kdybys přestala být zbytečně uražená? nemáš proč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17596
@Sabi87 píše:

Takze nema pravo si to rozmyslet? Boze, tak ji posli do haje a uz si do smrti nepromluv…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372

@Sabi87 Treba te nechtela zklamat a pozdeji o tom premyslela vic :nevim: Najdi nekoho jineho, no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama