Mám ji požádat o ruku nebo opustit?

3
20.3.17 14:08

Mám jí požádat o ruku nebo opustit ?

Krásný a hezký den Vám všem ženám přeji.
Chtěl bych Vás poprosit o radu, nebo spíše Váš pohled na věc.
Jsem se svojí úžasnou a jedinečnou přítelkyní už přes rok. Já mám 21 let a ona 19 let. Je to ta nejúžasnější žena co znám, je to moje štěstí, moje vše. A proto aby byla šťastná bych udělal cokoliv. Každopádně v prosinci 2016 mi byla nevěrná. Sama se mi přiznala, že se opila. Moc jí to mrzí, moc mě miluje a nechce o mě přijít a nikdy se to už nestane. Tak jsem si řekl, že každý dělá chyby, odpustil jsem jí, ocenil jsem upřímnost a dál to neřešil. K mému překvapení, se za to asi až tak nestyděla jak říkala, protože to kámoškám vyprávěla na potkání jakoby se bylo čím chlubit. Každopádně čas šel dál až do února kdy to udělala znovu. Znovu jsem slyšel, jak se cítila prázdná, moc mě miluje, nikdy se to už nestane. Tak jsem znovu přimouřil oči a věřil jí. Postupně se občas přidaly nějaké řeči, jako kolik chlapů už kvůli mně odmítla, ať si toho vážím, a já si toho moc vážím. Tak jsem koupil zásnubní prsten, že jí požádám o ruku 1.5. i přes nesouhlas bratra a kamarádů. Vše bylo úžasné až do minulého pátku, kdy se zase opila a zase mě podvedla. Znovu se sama přiznala a znovu jsem slyšel o tom jak moc mě miluje a nikdy se to už nestane. (Pokaždé mě podvedla s někým jiným) Ale tak jsem jí znovu odpustil a to vedlo k tomu, že jsem se rozhádal s bráchou. Vůbec nevím, co dělat. O tu ženu nechci přijít, protože je jedinečná a chtěl bych s ní být do konce života. Protoze život bez ní si nedokážu představit. Zároveň nechci přijít o bráchu a kamarády, kteří říkají, že jsem jí měl dávno opustit. Chtěl bych Vás tedy poprosit o Váš názor. Mám jí požádat o ruku a věřit jí už po čtvrté, že se to nikdy nestane znovu? Nebo jí mám opustit? Nemůže být třeba jen chyba ve mně? Že jí musím začít dělat ještě více šťastnou?

Děkuji za každý názor,
Poet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

pohledmuze
20.3.17 14:10

Paneboze, ty jses vul, omlouva te jen vek. :roll: Posli ji k vode, nebo jen vyuzivej k sexu zadarmo a hledej jinde…

• Citovat
  • Upravit
12127
20.3.17 14:11

@Poet jestli je to mineno vazne, tak ji posli k vode ;) jsi mlady a pockej si na nejakou fajn holku a tuhle dorotu posli do sveta. Podvadet te bude zcela jiste dal a casem se z tebe stane akorat zahorkly, zly muz. Neboj potkas zcela jiste lepsi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23701
20.3.17 14:13

No ona je hlavne uzasna stetka.. A ty jeste premyslis, jestli to neni tvoje chyba. Vlastne je, jelikoz vetsina chlapu by ji odpustila mozna jednou, uz ne dvakrat a ty 4× a jeste premyslis, ze bys ji pozadal o ruku :roll:

Pokud chces mit nejvetsi parohy v okoli, hura do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5343
20.3.17 14:13

Myslím, že s ní šťastný nebudete, pokud se neumí kontrolovat když pije, tak by neměla pít. Dál bych se bála, aby vám domů po alkoholickém záletu nepřinesla kukačku, nebo hůř nějakou neléčitelnou chorobu. Poslechněte bratra a kamarády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
20.3.17 14:14
@saadet píše:
@Poet jestli je to mineno vazne, tak ji posli k vode ;) jsi mlady a pockej si na nejakou fajn holku a tuhle dorotu posli do sveta. Podvadet te bude zcela jiste dal a casem se z tebe stane akorat zahorkly, zly muz. Neboj potkas zcela jiste lepsi :kytka:

Myšleno je to bohužel zcela vážně… Děkuji moc… Asi to budu muset udělat… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8927
20.3.17 14:15

@Poet Opustit, když si tě neváží. Nedělej ze sebe blbce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 14:15

@Poet Vezmi si ji! Určitě s tím po svatbě přestane. Vždyť tě miluje, já bych ji věřil…Co to je, 3× za čtvrt roku, to se může stát každé… každé kur. ě. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
20.3.17 14:16

@Poet udelej to urcite. Pokud mas kamarady a bratra, tak te podpori a podrzi. Uvidis, ze ac tomu neveris, tak to brzy preboli a potkas tu pravou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Zdravím :) v tomto je velmi těžké radit, nikdo si neumí představit v jaké konkrétní situaci jsi a my do toho takto opravdu nevidíme :) zkusím ale napsat svůj „příběh“ a pak názor na tvou situaci. Já jsem aktuálně zasnoubená, jsme spolu 7 let, kdy mě přítel jedenkrát před 4 lety podvedl a věř, že si na to občas stále vzpomenu ;) proto za mě bych se s přítelkyní rozešla, žádný prsten ti její věrnost nezaručí a ona ti věrná pravděpodobně nikdy nebude! Vždyť ona už to udělala několikrát za jeden rok! To je pro mě až neuvěřitelné a nevěřila bych jí ani náhodou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3112

@Poet Předpokládám, že je to první co tě pustila do kalhotek tak máš pocit, že jsi zamilovaný. Pošli tu rádodajku tam kde slunce nesvítí. Za chvilku díky parohům neprojdeš dveřmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4311
20.3.17 14:17

Omlouvá tě věk, ale opravdu jí o ruku nežádej, je evidentně chorobná nevěrnice. Kamarádi a brácha má pravdu. Tak jedinečná zase nebude, když tě podvádí skoro na každém rohu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
20.3.17 14:18

Skončit, trpělivý jsi byl až až. Navíc je riziko, že za pár let budeš vychovávat a živit kukačku - a prožívat těhotenství partnerky s tím, že po porodu si necháš udělat test otcovství (u téhle zahýbačky by jen blázen nenechal sebe a dítě otestovat) - to není moc hezká atmosféra k založení rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 14:19

Ty jsi mladý tele :mrgreen: promiň, ale to se nedá jinak říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8907
20.3.17 14:20

Cim je vyjimecna? :think:

• Nahlásit