Mám kluka ze seznamky a všichni na mě koukají divně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 23:00
Mám kluka ze seznamky a všichni na mně koukají divně:(

Je to tak. Štěstí mi bohužel a bohudík! nepřálo jinak, a není první, kterého mám z internetu, a to paradoxně trávím online minimum času. Vždy mám ale už osypky z otázky: a kde jste se poznali? 99 % lidí je buď udivených a buď v lepším případě nekomentují, v horším to začnou rozebírat komentáři tipu „to si ne dokážu představit/to bych nemohl“…je to opravdu tak divné? Jenže prostě nemám to štěstí najít v normálním životě chlapa, který by mě neměl jen na sex nebo na jakýsi polovztah…je to snad můj úděl? :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Barborka93
Kecalka 194 příspěvků 25.10.18 23:04

Ahoj, bud v klidu. Seznamka je v dnesni dobe uplne normální vec. Lidi te muzou odsoudit, ale určitě polovina z těch lidi leze na tu seznamku taky. Je virtualni moda, dnes uz se jinak skoro ani neseznami. Ja mam taky chlapa ze seznamky, jsmd spolu rok, za pat mesicu porodim miminkp a lepsiho chlapa jsem nemohla najit. Jeste se zeptám, kolik máš let?

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 25.10.18 23:04
@Anonymní píše:
Je to tak. Štěstí mi bohužel a bohudík! nepřálo jinak, a není první, kterého mám z internetu, a to paradoxně trávím online minimum času. Vždy mám ale už osypky z otázky: a kde jste se poznali? 99 % lidí je buď udivených a buď v lepším případě nekomentují, v horším to začnou rozebírat komentáři tipu „to si ne dokážu představit/to bych nemohl“…je to opravdu tak divné? Jenže prostě nemám to štěstí najít v normálním životě chlapa, který by mě neměl jen na sex nebo na jakýsi polovztah…je to snad můj úděl? :D

V dnešní době vůbec. Užívej si nový vztah a na ostatní kašli. O štěstí to není. Něco vyzařuješ a tím na tebe někdo reaguje. Pokud stále zakopaváš jen o neschopné chlapy, je čas zamyslet se nad sebou :nevim: Protože kdybys byla v pohodě, o takového bys neopřela ani koloběžku.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 25.10.18 23:05

Mám taky chlapa ze seznamky. Nikdo se neptá kde jsme se poznali. Ze začátku se ptali a nikomu to divné nepřišlo. Když máš v okolí konzervativce, tak jim lži.

bjetuschka
Závislačka 4685 příspěvků 25.10.18 23:09

Řekla bych, že v dnešní době je to normální a úplně běžný. Buď v klidu. :-)

japato
Kecalka 181 příspěvků 25.10.18 23:10

Já mám manžela ze seznamky. Kamarádka přítele také, a dalších x známých a kolegů v práci… Přijde mi to dnes úplně normální:-) A pokud se na to někdo tváří divně, tak je asi divný on:-) Vůbec bych si nebrala k srdci, co si okolí myslí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 23:12

@Barborka93 je mi 30.
@Russet nejsem modelína, ale chlapům se líbím, jsem trochu snědší a vypadám jako cizinka, takže jsem trochu jiná. Jsem komunikativní,lidi jsou se mnou rádi a baví mě koketovat, ale ne lacině, spíš tak laškovat, s chlapama se umím bavit. Není to pravidlem každého dne, ale o poklony nemám úplně nouzi, i v MHD si všímám, že po mně chlapi koukaj. Když byla nějaká pletka o ničem, buď jsem jí využila nebo ne, ale vždy poslala dál. Vztah jsem však dokázala vždy navázat pouze virtuální cestou a byli/jsou to fajn kluci, nevím, proč to tak je. A většinou to ani moc námahy nestálo a neabsolvovala jsem moc setkání.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 25.10.18 23:13

Bývalého jsem poznala na seznamce, a máme dceru ;) Nyní se mi rozjíždí další vztah, a taky přes seznamku. :D Do toho kde jste se potkali nikomu nic není, nemáš se za co stydět :mavam:

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 25.10.18 23:21
@Anonymní píše:
@Barborka93 je mi 30.
@Russet nejsem modelína, ale chlapům se líbím, jsem trochu snědší a vypadám jako cizinka, takže jsem trochu jiná. Jsem komunikativní,lidi jsou se mnou rádi a baví mě koketovat, ale ne lacině, spíš tak laškovat, s chlapama se umím bavit. Není to pravidlem každého dne, ale o poklony nemám úplně nouzi, i v MHD si všímám, že po mně chlapi koukaj. Když byla nějaká pletka o ničem, buď jsem jí využila nebo ne, ale vždy poslala dál. Vztah jsem však dokázala vždy navázat pouze virtuální cestou a byli/jsou to fajn kluci, nevím, proč to tak je. A většinou to ani moc námahy nestálo a neabsolvovala jsem moc setkání.

To je asi jádro pudla. Ty koketuješ a myslíš si, že chlap to bere taky tak jako ty. Virtuálně možná nepůsobíš tolik „vyzývavě“?!

stinga
Závislačka 4387 příspěvků 3 inzeráty 25.10.18 23:21

mně se nikdy nikdo neptal, kde jsem se s kým seznámila :nevim: a tato diskuse tu už byla před pár dny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 23:25

@Russet možná. Tohle se ale těžko mění, jsem veselý člověk a tohle dělám tak nějak automat. Je to součást mého hovoru,komunikace s lidmi.

stinga
Závislačka 4387 příspěvků 3 inzeráty 25.10.18 23:29

a nikdo na tebe určitě nekouká divně, to si vsugerováváš

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 25.10.18 23:30
@Anonymní píše:
@Russet možná. Tohle se ale těžko mění, jsem veselý člověk a tohle dělám tak nějak automat. Je to součást mého hovoru,komunikace s lidmi.

Tak jsi přirozená, to je fajn. Ale někteří chlapi asi moc nesnesou upovídané chichotalky s milionem kamarádů :nevim: Třeba se tě trochu bojí, když jsi hezká. Že máš z čeho vybírat. Pak se spíš chytne nějaký frajer, co má pro strach uděláno, ale nejede na dlouhodobý plán.

Barborka93
Kecalka 194 příspěvků 25.10.18 23:39

@Russet presne jak rikas, oni ti chlapi to treba videji jako laciné laskovani, tak od ni daji ruce pryc… :nevim: :mavam:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 26.10.18 00:18

A kvůli čemu ty seznamky vlastně jsou? A o co by to bylo lepší, kdybys ho potkala na ulici?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >