Mám mého přítele ráda, ale stále myslím na kamaráda

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.12.21 15:51

Mám mého přítele ráda, ale stále myslim na kamaráda

Zdravím ženy,
Mám takové trápení. Je mi 20 let a s přítelem jsem spolu 3 roky. Před přítelem jsem se nejakou dobu bavila s jedním kamarádem. Rozuměli jsme si spolu a rozebírali i osobnejsi témata. On mě chtěl, dokonce mi to i naznačil, ale bohužel jsme v tu dobu začínala se svým nynějším přítelem a poté s nim zacala chodit.
Za náš 3 letý vztah jsem na kamaráda myslela několikrát, stále mě k němu neco táhne, ale s přítelem je to hezké, ale rikam si zda je ten pravý, kdyz jsem se s nim jednou chtela i rozejit kvuli tomu kamarádovi.
Kamaráda sleduji na sociálních sítích ( samozrejme tajně, aby na to přítel nepřišel), pokaždé kdyz jsem ve městě ho potkávám, opravdu pokaždé a tajne i doufam, že ho potkam. :D
On za tu celou dobu zadny vážný vztah nemel a co tak sleduju tak by nejaky chtel.
Potřebuji poradit, přítele mám rada, asi se s nim nechci rozejit abych mu neublížila a moc si ted nedokážu představit že s nim nebudu, ale kazdy den si představuji jaké by to bylo a tím kamarádem a chtela bych s nim byt.
Mám opravdu dilema.
Predem děkuji za rady a doufam, že nejsem jedina kdo to takhle nekdy mel.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1684
3.12.21 15:55

No jo, to je to zakázané ovoce.. s tím ti tady nikdo neporadí ale. To si musíš ujasnit jenom ty sama.

Příspěvek upraven 03.12.21 v 16:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7202
3.12.21 15:58

;) je ti jen 20, děvče..
nejsi žádná zasloužilá vdaná matka od dvou/tří dětí
tak holt po třech letech láska vyprchala, to se u prvních lásek stává..
jako zkušená ženská ti doporučuji jít dál, protože znám pár případů, kdy si holky své první lásky vzaly, a pak po 20 letech šly (některé) stejně dál a jinam, protože prostě Nic a Nikoho jiného nezažily, tak je pak odboural i úplně normální nezajímavý chlap, jen byl prostě „jiný a nový“
nemáš žádnou povinnost zůstat celý život s prvním klukem, kterého potkáš ;) good luck

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.12.21 16:10

@Lucy75 to máte pravdu, abych toho potom nelitovala, že jsem to nezkusila, ale je mi mého přítele líto, ale asi to tak má být. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2718
3.12.21 16:20
@nela.hradecka píše:
@Lucy75 to máte pravdu, abych toho potom nelitovala, že jsem to nezkusila, ale je mi mého přítele líto, ale asi to tak má být. :nevim:

Ve vztahu nemáš být z lítosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
3.12.21 18:03

Souhlasím s holkama. Taky si myslím že bys později litovala… Jsi mladá, jdi do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 18:28

@Leviatan ano asi do toho půjdu, ještě když už se to stalo víckrát. Jenže nevím jak se s přítelem rozejít. :(

• Citovat
  • Nahlásit
1765
3.12.21 20:23
@Anonymní píše:
" ano asi do toho půjdu, ještě když už se to stalo víckrát. Jenže nevím jak se s přítelem rozejít. :(

Normalne. Rozklepes se jak ratlik a reknes mu, ze se chces rozejit. Tak jsem to udelala ja. :mrgreen:

Pro pobaveni: jeho reakce byla - A dame sex na rozloucenou? :zed: :lol: Ano, to byla prvni veta, kterou ze sebe vypustil.

Pak se asi na neco ptal, proc, jestli to muze zmenit, uz nepamatuji. Tehda jsem rikala, ze budeme kamaradi, ze to neznamena, ze ho nahned zavrhnu. Ano, jeste chvili jsme si psali normalne, kamaradsky, jene pote, co porad se vtiral a chtel navazovat komtakt jsem to musela utnout, protoze mi zacalo vadit, ze mi pise.ja to ukoncila, byla to minulost a on hledal nadeji.

Tehda mi bylo 18. A muzu ti rict, taky to byl relativne klidmy trilety vztah, pekny, on byl hodny, ale ja nebyla stastna, nedaval mi spolecny cas, byl to stereotyp a mamanek. Proto jsem to nedavala. Jsem tak rada, ze jsem to s nim skoncila a posunula se dale.

Prozradim na sebe dalsi vec - tehdy jsem se bavila s mym nynejsim muzem. Ten mi dal odvahu. Kdyz jsme se dali dohromady, do roka jsem byla odstehovana od rodicu (sama, nebydleli jsme s chlapem hned spolu) a po par let mimco. Nejlepsi rozhodnuti! Je to uplne o necem jinem ten vztah.

A zaverem - zatni zuby, seber odvahu, a rekni mu to. Muzes i naznacovat, a az pak rict. Nemusis se rozejit zitra, ale az za mesic treba. Behem mesice muzes naznacovat, ze se neco deje. Nebo postupme to rikat.

Drz se a bez do toho. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat