Mam menstruaci, mohu byt tehotna?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
45
21.5.22 19:52

Mam menstruaci, mohu byt tehotna?

Ahojky, s pritelem se snazime druhy mesic o miminko. Tento mesic byl jiny, vubec sve telo nepoznavam.
Zaznamenala jsem ruzovy vytok, asi 3 dny, jednorazove spineni-nitky krve, takze toto mohla byt nidace. 🤷🏽‍♀️
Pak prisla bolest v podbrisku asi 10dni, takze jsem kazdym dnem ocekavala prichod MS a ono nic.
Posledni dva dny jsem mela silnejsi hnedy vytok, nikdy jsem ho nemela. A dnes se mi spustila o 3 dny pozdeji MS. MS je jina, vzdy me pred MS silene boli prsa (ted malicko) a opravdu hodne mne boli podbrisek (ted mne boli stejne jako poslednich 10 dni).
Zadne jine priznaky tehotensvi nepozoruji, testy negativni. Zazila jste nekdy neco podobneho? Na gyndu si budu volat v pondeli. Dekuji☀️🌸

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1927
21.5.22 19:57

Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
21.5.22 19:57

Tak jestli došla ms a testy máš negativní, tak se o těhotenství nejedná. To už by si musela mít něco na testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
21.5.22 20:00

Můžeš, podobně jsem to měla do pátého měsíce. Testy negativní, MS 3 dny. Šla jsem k doktorce, aby mi dala něco na rozházené hormony a řekla, že jsem v pátém měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
21.5.22 20:01

Jestli máš MS a negativní testy, tak přeci nejsi těhotná :) proč by jsi volala na gyndu teda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
21.5.22 20:02
@AdlaAdla píše:
Ahojky, s pritelem se snazime druhy mesic o miminko. Tento mesic byl jiny, vubec sve telo nepoznavam.
Zaznamenala jsem ruzovy vytok, asi 3 dny, jednorazove spineni-nitky krve, takze toto mohla byt nidace. 🤷🏽‍♀️
Pak prisla bolest v podbrisku asi 10dni, takze jsem kazdym dnem ocekavala prichod MS a ono nic.
Posledni dva dny jsem mela silnejsi hnedy vytok, nikdy jsem ho nemela. A dnes se mi spustila o 3 dny pozdeji MS. MS je jina, vzdy me pred MS silene boli prsa (ted malicko) a opravdu hodne mne boli podbrisek (ted mne boli stejne jako poslednich 10 dni).
Zadne jine priznaky tehotensvi nepozoruji, testy negativni. Zazila jste nekdy neco podobneho? Na gyndu si budu volat v pondeli. Dekuji☀️🌸

Ms byla, test negativní. Nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
21.5.22 20:06

Už jsem to tu psala. Mám vypozorováno nejen u sebe, ale i u kamarádek, že když je podezření na těhotenství (žádoucí i nežádoucí) tak se MS často jako na potvoru chová jinak. Slabší, kratší, přijde dřív, později, v nezvyklé dny se dostaví špinění… a přitom se o těhotenství nejedná. Nicméně jsou případy, když žena menstruovala i několik měsíců v těhotenství. Takže vyloučeno to není, ale pravděpodobnost, že přes MS a negativní test budeš těhotná je velmi malá.
Ale držím palečky ať máš co nejdříve na testu dvě čárky!!! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2900
21.5.22 20:23
@Fiveone píše:
Můžeš, podobně jsem to měla do pátého měsíce. Testy negativní, MS 3 dny. Šla jsem k doktorce, aby mi dala něco na rozházené hormony a řekla, že jsem v pátém měsíc.

Tak z tohodle tady některé uživatelky stoprocentně klepne. :mrgreen: Ty, co se snaží, budou doufat, že to mají stejně a ty, co se otěhotnění bojí, budou očekávat do 8 měsíců porod. :mrgreen: (Tebe u doktorky asi taky málem kleplo, předpokládám.) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
21.5.22 20:25

Proc chces volat na gyndu? Mas negativni test a mela jsi MS. Co vic by te melo utvrdit v tom, ze to proste nevyslo. :nevim:

Holky nezlobte se, ale ja kdyz to tady ctu, tak ty doktory obdivuju, ze na to maj nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
21.5.22 20:26
@TRG píše:
Tak z tohodle tady některé uživatelky stoprocentně klepne. :mrgreen: Ty, co se snaží, budou doufat, že to mají stejně a ty, co se otěhotnění bojí, budou očekávat do 8 měsíců porod. :mrgreen: (Tebe u doktorky asi taky málem kleplo, předpokládám.) ;)

Asi jako dnesni diskuze, jestli je mozny, ze by mela v 6. mesici negativni test :lol: nebo tak nejak to bylo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4347
21.5.22 20:27

Menstruace + negativní test. Jak bys mohla být těhotna, prosím tě :roll:

Tohke zbytečný pozorování a řešení ti akorát zapříčinil, že vám to nepůjde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2900
21.5.22 20:28
@DandátkoP píše:
Asi jako dnesni diskuze, jestli je mozny, ze by mela v 6. mesici negativni test :lol: nebo tak nejak to bylo :lol:

Přesně ta se mi hned vybavila. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
21.5.22 20:51
@TRG píše:
Tak z tohodle tady některé uživatelky stoprocentně klepne. :mrgreen: Ty, co se snaží, budou doufat, že to mají stejně a ty, co se otěhotnění bojí, budou očekávat do 8 měsíců porod. :mrgreen: (Tebe u doktorky asi taky málem kleplo, předpokládám.) ;)

No očekávala jsem, že dostanu jen nějakou injekci nebo mi doporučí hormonální antikoncepci kvůli srovnání hormonů. Jelikož ms jsem měla po 6 týdnech a vždy 3 dny, jinak mi zle nebylo ani nic podobného a testy negativní. Doktorka mi nakonec řekla, že ms jako taková to být nemohla, ale důvod takového krvácení mi nebyla schopná říct, když to trvalo 3 dny. Ale vím, že podobně to měla moje máma, těhotenství poznala až podle pohybů(a ty první pohyby lze zaměnit s nějakým nadýmáním apod.). Takže těžko říct proč to tak bylo. Ale zase na druhou stranu, obešlo se to bez nevolností, pálení žáhy atd.. V podstatě takové těhotenství za odměnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11784
21.5.22 21:00
@TRG píše:

Taky by člověk neměl věřit všemu, co někdo napíše. Internet snese vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2900
21.5.22 21:01
@Fiveone píše:
No očekávala jsem, že dostanu jen nějakou injekci nebo mi doporučí hormonální antikoncepci kvůli srovnání hormonů. Jelikož ms jsem měla po 6 týdnech a vždy 3 dny, jinak mi zle nebylo ani nic podobného a testy negativní. Doktorka mi nakonec řekla, že ms jako taková to být nemohla, ale důvod takového krvácení mi nebyla schopná říct, když to trvalo 3 dny. Ale vím, že podobně to měla moje máma, těhotenství poznala až podle pohybů(a ty první pohyby lze zaměnit s nějakým nadýmáním apod.). Takže těžko říct proč to tak bylo. Ale zase na druhou stranu, obešlo se to bez nevolností, pálení žáhy atd.. V podstatě takové těhotenství za odměnu.

To je krásný. :) To jsi čekala první? Já mám taky (už třetí) těhotenství jen s tím, že mi roste břicho. Jinak bez příznaků. Ale měla jsem pozitivní test a neměla jsem MS. Že se sejde negativní test a ještě pravidelné krvácení a ještě absence těhotenských příznaků, to je rozhodně velká rarita. (Ale tak kdyby člověku bylo 3 měsíce blbě, měl MS a negativní testy, tak co, výsledek by byl dost podobný, jen o dost méně příjemný.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat