Mám menstruaci po třetí za měsíc

22
3.6.20 23:06

Mám menstruaci po třetí za měsíc

Dobrý den v pátek jsem objednaná na gynekologii, ale chci se zeptat ještě tady, jestli s tím některá z vás nemá zkušenosti. Beru antikoncepci už přes rok a teď jsem ji brala tři měsíce bez 7idenní pauzy a tak jsem neměla menstruaci, jenže ten třetí měsíc už jsem ji začala mít a tak jsem si řekla že je to asi normální když jsem dlouho menstruaci neměla a tak jsem to dostala a měla jsem to pět dní a pak mi skončila jenže po 3 dnech znova jsem to dostala a znova na pět dní, pak zase skončila a zas po dvou dnech jsem to dostala..
Myslíte že by to mohlo být spojeno s těhotenstvím? Přítel se do mě udělal naposled tak před dvěma měsici a tak si myslim že kdybych byla těhotná tak bych na sobě už něco cítila..budu rada za každou odpoveď ☹️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1012
3.6.20 23:08

Určitě to není spojeno s těhotenstvím. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 23:15

Měla jsem po náročné operaci. Tělo bylo asi v šoku z narkózy.

• Nahlásit
  • Citovat
22
3.6.20 23:15

@EvieK nevíte třeba čím by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
3.6.20 23:19

@Sara09 to ti spíše řekne gynekolog, ale já když jsem brala antinu třeba tři měsíce v kuse, tak jsem měla MS i dvakrát do měsíce…i přesto, že jsem neměla pauzu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
4.6.20 01:49

Těhotenství to určitě nebude, já sice antikoncepci nikdy nebrala, ale jednou se mi stalo, že mi MS přišla 3× za měsíc - doktorka to tehdy svedla na rozházené hormony, uvidíš v pátek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14507
4.6.20 03:13

Mne se stalo jednou, ze jsem to dostala pri antine po par dnech zase. Rekli mi, ze je to nizka hladina hormonu, jeden mesic jsem pak brala dve platicka najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5972
4.6.20 06:57

Já to mám taky, jdu na gyndu z jednoho důvodu - změna antikoncepce, mám nízkohormonální, kvůli kojení. To jsem již ukončila a teď mi to neudrží cyklus. Je to otrava.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
4.6.20 08:40

Já se právě bála že by to mohlo být těhotenství, protože na internetu psali že nepravidelný MS může být právě z těhotenství a na to abych měla dítě jsem ještě mladá, tak se právem bojim..
Já mam jinak antikoncepci středně hormonální ayreen a chci pravě mít nízkohormonální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama