Mám milence a psychicky to nedávám

Anonymní
8.4.21 13:30

Mám milence a psychicky to nedávám

Je tu někdo na tom stejně? Nebo byl? klidně mi tu vynadejte.On je svobodný, já vdaná. Sex nebyl, ale mazlení atd jo.Jsem mimo, myšlenky někde v luftě. Nevim, co od vás chci :nevim: asi to ze sebe vypsat :zed: rady na tohle asi nedáte

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
8.4.21 13:34

A co za radu bys chtela slyset?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63030
8.4.21 13:34

Nevím, co čekáš.. Tak se rozved a hurá do nového vztahu.. Nebo to nedělej, když na to nemáš. Pokud ti to vše za to stojí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2708
8.4.21 13:35

Očividně nejseš ten typ na to užívat si mimomanželsky. Tak to nedělej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
8.4.21 13:37

No nedáváš to, tak to nedělej :nevim: Na tom není co radit. Někdo by se složil i z lichotky od kamaráda, jinému přijde líbačka v pohodě. Každý dle svého vědomí a svědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
8.4.21 13:42

Pokud chceš milence, má to být pro (tvoji) radost. Ne proto, abys měla psychické problémy.
Pokud to nedáváš, vykašli se na zálety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31349
8.4.21 13:55
@Anonymní píše:
Je tu někdo na tom stejně? Nebo byl? klidně mi tu vynadejte.On je svobodný, já vdaná. Sex nebyl, ale mazlení atd jo.Jsem mimo, myšlenky někde v luftě. Nevim, co od vás chci :nevim: asi to ze sebe vypsat :zed: rady na tohle asi nedáte

No a plánuje se pokračování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
8.4.21 15:12

Tak jestliže toužíš po změně, nebo po někom jiném… :think:
Mě to nepřijde jako nevěra mazlení… Co jít pomazlit manžela??? :pankac: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
8.4.21 16:38
@Anonymní píše:
Je tu někdo na tom stejně? Nebo byl? klidně mi tu vynadejte.On je svobodný, já vdaná. Sex nebyl, ale mazlení atd jo.Jsem mimo, myšlenky někde v luftě. Nevim, co od vás chci :nevim: asi to ze sebe vypsat :zed: rady na tohle asi nedáte

Tak s tim přestaň, pokud nemáš na to to ukončit, řekni to manželovi, on to vyřeší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
8.4.21 17:03
@Anonymní píše:

Jako mladá manželka jsem se zamilovala také několikrát (3krát). Dvakrát na to manžel
přišel a nestojí to za to potom co se děje. Nyní už mi je 42 a tak se nad tím usmívám.
S manželem jsme v pohodě. Každá zamilovanost trvá tak zhruba 3 měsíce, tak počkej
až se odmiluješ, potom na to budeš koukat jinak. Jinak hodně štěstí a hlavně ať
na to manžel nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
8.4.21 18:46

@vrba11 3 mesice? To je dost subjektivni. Me nekdy zamilovanost prejde behem 14 dni, jindy trvala roky, bez nadsazky. Podle me zalezi na mnoha okolnostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 22:27

@vrba11 s tou zamilovanosti bych byla taky opatrná. S milencem se milujeme roky a stále to kouzlo nevyprchalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 22:30
@Anonymní píše:

Myšlenky v lufte z toho co si provedla? Nebo z toho dotyčného? Je to někdo nový nebo starý? Chtělo by to víc podrobnosti

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat