Mám milence, manžel se to dozvěděl, co teď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 14:07
Mám milence, manžel se to dozvěděl, co teď

Dobrý den, zakládám pro mě velmi citlivé téma. S manželem jsme spolu 10 let, máme syna. Já vždy chtěla ještě jedno dítě, ale manžel byl proti. Tím si myslím, že to i začalo. Začal se mi postupně ale jistě odcizovat. Mít nebo nemít druhé dítě nebyl jediný problém. Bylo toho mnohem víc. Manžel si mě nevšímal, přišel domů, šel k pc, nic ho nezajímalo. Žádné dotyky, objetí nic. Žili jsme jako spolubydlící. Píšu v minulém čase, ale děje se to tak i teď…ale o čem chci vlastně psát.
Když jsem nastoupila po mateřské do práce zakoukala jsem se do kolegy. On do mě také. Dlouhou dobu jsem si s ním nechtěla nic začínat, nevěru jako takovou jsem vždy odsuzovala, ale teď vím že nic není tak černobílé a kdyby se manžel choval jako manžel nikdy bych to neudělala :(. (s manželem jsme o všem mluvili tisíckrát, co mi ve vztahu chybí, co by se dalo zlepšit, chtěla jsem společné víkendy, večeře, nebo se jen společně koukat na tv-nic z toho nechtěl, pořád si hrál na svém písečku…).
Po cca dvou letech co jsme spolu chodili na obědy jsme se šli jednou po práci projít do parku a myslím že tam naše city vzplanuly naplno :oops:. Prostě jsem se strašně moc zamilovala a vidím v kolegovi báječného chlapa se kterým se dá povídat a rozumí mi mnohem víc než manžel :(.
Manžel se to pochopitelně po nějaké době dozvěděl a teď řešíme co dál, jestli rozvod nebo spolu zůstaneme. To že mám milence velmi špatně nese, ačkoliv se sama divím…když ho takovou dobu nezajímám :nevim:. „Milenec“ by byl velmi rád kdybych se rozvedla ale já nevím. Nechci brát synovi tátu, kterého zbožňuje. Ale jsem velmi, velmi zamilovaná a cítím že kolega je opravdu ten pravý muž pro mě, že s manželem to byl docela omyl :(.Byla bych hrozně moc ráda, kdyby se manžel změnil a začal se chovat jako normální manžel co miluje svou ženu, ale teď je na mě stejně naštvaný a uražený a za druhé si myslím, že on to ani nemá v povaze…Jsem velmi citlivý člověk co dotyky k životě potřebuje a on je pravý opak.
Ani nevím co chci slyšet, potřebovala jsem se z toho vypsat. Děkuji L.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 14:09

Syn o tátu přijít nemusí, pokud se normálně domluvíte. Být ve vztahu, který vidíš jako neperspektivní, jen kvůli dítěti, je kravina.. já se proto rozvedla. Syn o tátu nepřišel.. ale já jsem konečně šťastná.

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 22.10.14 14:11

No, tak chování manžela tě k té nevěře přivedlo, pokud jsi mu xkrát říkala co ti chybí a nebyla odezva. Takže si za to může celkem sám. Ale asi to nečekal, že bys toho byla schopná. Proto se teď takhle chová. Možná mu teď došlo, že tvé stesky neměl házet za hlavu.
Teď záleží, zda pochopí jak vážné to je, postoj přehodnotí a sám od sebe se bude snažit. A ty taky, tj. dát vztahu opravdu šanci, vykašlat se na kolegu.
Pokud to takto nepůjde, změnit nic nebude chtít a nevěru nepřekousne, jinou cestu než jít od sebe nevidím. dítě otce ztratit nemusí, i když už to bude jiné, budete se muset dohodnout na péči, na financích, na majetku, bydlení apod. Zvažujte obezřetně.

lopata
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 22.10.14 14:15

Pokud v manzelovi vidis jen tatu vaseho ditete a citis k nemu jen vuni jeho ponozek tak neni co resit. I to ze je manzel urazeny o leččem svedci, misto aby se chytl za nos je urazeny jaryn..no, myslim ze bys mela jit pomale balit.. A pokud mate jen jedno dite tak je to o to lepsi.

carola
Kelišová 7393 příspěvků 22.10.14 14:15
@Anonymní píše:
Dobrý den, zakládám pro mě velmi citlivé téma. S manželem jsme spolu 10 let, máme syna. Já vždy chtěla ještě jedno dítě, ale manžel byl proti. Tím si myslím, že to i začalo. Začal se mi postupně ale jistě odcizovat. Mít nebo nemít druhé dítě nebyl jediný problém. Bylo toho mnohem víc. Manžel si mě nevšímal, přišel domů, šel k pc, nic ho nezajímalo. Žádné dotyky, objetí nic. Žili jsme jako spolubydlící. Píšu v minulém čase, ale děje se to tak i teď…ale o čem chci vlastně psát.
Když jsem nastoupila po mateřské do práce zakoukala jsem se do kolegy. On do mě také. Dlouhou dobu jsem si s ním nechtěla nic začínat, nevěru jako takovou jsem vždy odsuzovala, ale teď vím že nic není tak černobílé a kdyby se manžel choval jako manžel nikdy bych to neudělala :(. (s manželem jsme o všem mluvili tisíckrát, co mi ve vztahu chybí, co by se dalo zlepšit, chtěla jsem společné víkendy, večeře, nebo se jen společně koukat na tv-nic z toho nechtěl, pořád si hrál na svém písečku…).
Po cca dvou letech co jsme spolu chodili na obědy jsme se šli jednou po práci projít do parku a myslím že tam naše city vzplanuly naplno :oops:. Prostě jsem se strašně moc zamilovala a vidím v kolegovi báječného chlapa se kterým se dá povídat a rozumí mi mnohem víc než manžel :(.
Manžel se to pochopitelně po nějaké době dozvěděl a teď řešíme co dál, jestli rozvod nebo spolu zůstaneme. To že mám milence velmi špatně nese, ačkoliv se sama divím…když ho takovou dobu nezajímám :nevim:. „Milenec“ by byl velmi rád kdybych se rozvedla ale já nevím. Nechci brát synovi tátu, kterého zbožňuje. Ale jsem velmi, velmi zamilovaná a cítím že kolega je opravdu ten pravý muž pro mě, že s manželem to byl docela omyl :(.Byla bych hrozně moc ráda, kdyby se manžel změnil a začal se chovat jako normální manžel co miluje svou ženu, ale teď je na mě stejně naštvaný a uražený a za druhé si myslím, že on to ani nemá v povaze…Jsem velmi citlivý člověk co dotyky k životě potřebuje a on je pravý opak.
Ani nevím co chci slyšet, potřebovala jsem se z toho vypsat. Děkuji L.

Tady je hrozně těžké radit. Však víš, že začátky jsou vždy pěkné. Manžel na začátku taky nebyl určitě psí čumák, ve finále po pár letech třeba zjistíš, že to až takové terno není, ale třeba zrovna budeš šťastná, je to těžká volba, držím palce, ať se rozhodneš správně.

Jujunka
Kecalka 223 příspěvků 22.10.14 14:16

Snažili jste se vaši situaci řešit.. resp. jen ty.. manžel se k ničemu neměl..být spolu jen kvůli dítěti, když jsi zamilovaná do někoho jiného nemá smysl.. s manželem byste pravděpodobně vycházeli míň a míň a časem by to mělo vliv i na syna.. Řekla bych, že je lepší jít za včas od sebe a snažit se spolu normálně vycházet a jeden druhému dát prostor k tomu, abyste byli štastní.. Synovi určit tátu nevezmeš..

LenaNell
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 22.10.14 14:17

Někdo si uvědomí, co má doma a začne se snažit až když si uvědomí, že o toho druhého může přijít. Nevím, lae z mé zkušenosti, to dlouho nevydrží, pokud to ten druhý nemá v pvaze a to jsi psala, že manžel nemá. Tátu synovi nevezmeš, jedině kdyby to on sám dopusti. Teď to asi záleží na tobě, jestli by jsi byla schopná překonat city ke kolegovi a manžel to, že jsi byla nevěrná. Teď práce, ve které by ses dál vystavovala pokušení a nevím, zda by byl patner tak tolerantní a nevadilo by mu, že v té práci dál jsi. Nebo výpověď. Pokud ty sama nebudeš vědět, co chceš, nikdo ti neporadí. :P

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 22.10.14 14:19

Tak jak jinak nevěru neschvaluju a jsem dost proti, tohle je ta výjimka. Prostě to bylo silnější.

Dala bych vám všem čas. respektive ty dej nějaký časový limit oběma. Pantátu chápu, že se vzteká, jako kdyby si manžel našel milenku a zdůvodňoval to tím, že jsem k němu málo milá, taky bych prskala. Ale přesto, dala bych mu najevo, že ten čas je na to, aby si on uvědomil, že ti něco chybí. Má limit, aby zkorigoval své chování - bude-li chtít. nebo že si o to aspoň promluvíte. protože pokud ne, je myslím volba jasná. je zbytečné setrvávat ve vztahu, kde jak píšeš, existuješ.

Hodně štěstí.

zoidberg
Extra třída :D 12583 příspěvků 22.10.14 14:21

Takže až se tě milenec za pár měsíců přestane dotýkat bude mít syn dalšího strejdu? A pak zase po čase dalšího? Nepochopím, když někdo vlastní nevěru svede na partnera a ještě se diví, že je uražený.

Jabadabadu
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 22.10.14 14:23

Panáček neskáče, jak paninka píská. Takže si za parohy vlastně může sám. Zajímavá a poučná logika. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 14:24

Děkuji, je to pro mě velmi těžké a trapné. Jsem zoufalá, ale zároveň hrozně šťastná když jsem s „kolegou“. Snažím se to vidět rozumně a nemít růžové brýle. Přesto vidím, že kolega je naprosto jiná povaha než manžel. ta co mi vyhovuje o 100% víc.
Na druhou stranu nechci se rozvádět :,(, nevím jestli na to mám sílu. Nechci ty nepříjemnosti, komplikace, zklamaného syna, vysvětlování mým rodičům co se stalo, tchýni… :(. Vím, že to zní že teď nevím co vlastně chci…ale já to vím, já bych nejraději měla svého manžela pořád ráda, ale už nemám za co :(.Už si ani nevzpomenu kdy jsme se spolu něčemu smáli. To už bude pěkných pár let :(.

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 22.10.14 14:25

O tatu syna nikdo nepripravi, pokud se nakonec rozhodnes rozvest, az vzajeme rozbourene rozvodove emoce opadnou, budete normalne fungovat v zajmu vaseho syna. Je tezke ti radit, ja osobne bych v takovem manzelstvi zit nechtela a ani bych v nem nezila. Nekdo se radeji pro klid v rodine „obetuje“, ja na to nemam povahu. Jedine, co ti popreji, je spravne rozhodnuti, nebot ja jsem presvedcena a pisu to tady porad dokola, ze i rodic (at uz muz nebo zena) i kdyz maji deti, maji take pravo na svuj zivot a svoje stesti a spokojenost. :kytka:

ulice
Závislačka 2869 příspěvků 22.10.14 14:25
@andelka83 píše:
No, tak chování manžela tě k té nevěře přivedlo, pokud jsi mu xkrát říkala co ti chybí a nebyla odezva. Takže si za to může celkem sám. Ale asi to nečekal, že bys toho byla schopná. Proto se teď takhle chová. Možná mu teď došlo, že tvé stesky neměl házet za hlavu.
Teď záleží, zda pochopí jak vážné to je, postoj přehodnotí a sám od sebe se bude snažit. A ty taky, tj. dát vztahu opravdu šanci, vykašlat se na kolegu.
Pokud to takto nepůjde, změnit nic nebude chtít a nevěru nepřekousne, jinou cestu než jít od sebe nevidím. dítě otce ztratit nemusí, i když už to bude jiné, budete se muset dohodnout na péči, na financích, na majetku, bydlení apod. Zvažujte obezřetně.
:palec:

Kdyby te podvedl on, zamiloval se, tak ackoliv jste meli problemy-taky by te to zranilo.

Vztah mozna pujde napravit, mozna ne.Ten novy nemusi byt po tika letech o nic lepsi, ale to je tvuj risk a je to zivot.

ulice
Závislačka 2869 příspěvků 22.10.14 14:26
@zoidberg píše:
Takže až se tě milenec za pár měsíců přestane dotýkat bude mít syn dalšího strejdu? A pak zase po čase dalšího? Nepochopím, když někdo vlastní nevěru svede na partnera a ještě se diví, že je uražený.

Souhlas

zoidberg
Extra třída :D 12583 příspěvků 22.10.14 14:26
@Jabadabadu píše:
Panáček neskáče, jak paninka píská. Takže si za parohy vlastně může sám. Zajímavá a poučná logika. :)

Zde naprosto běžné, kdyby to bylo naopak, chlapa by ukamenovaly.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >