Mám milence a chtěla bych se rozvést...

Anonymní
1.5.21 18:15

Mám milence,chtěla bych se rozvést,bojím se

Ahoj.Jsem 3 roky vdaná a celkem jsme spolu 10 let. Máme dvě děti. Poznala jsem svobodného muže, bez závazků. Scházíme se, buď u něj nebo v noci přijede autem a tam probíhají schůzky, když manžel není doma.Jsem totálně v pr…Milenec by chtěl, abysme byli spolu, já taky. Manžela mám ráda, ale nemiluju ho. Nejradši bych se rozvedla a začla nový život s milencem :( ale hrozně se bojím reakcí okolí :( že rozbiju rodinu atd. Má tohle řešení? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
241
1.5.21 18:21

Tak proč sis ho brala, když ho miluješ? Chudáci děti. Mimochodem milenec se bude o tvoje děti starat? Rozbijes rodinu, ale co když vám to nebude s milencem klapat? Dobře bych si to rozmyslela. Nikde není trava zelenejsi, přijdou běžný starosti a bude po lásce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5799
1.5.21 18:28
@Anonymní píše:
Ahoj.Jsem 3 roky vdaná a celkem jsme spolu 10 let. Máme dvě děti. Poznala jsem svobodného muže, bez závazků. Scházíme se, buď u něj nebo v noci přijede autem a tam probíhají schůzky, když manžel není doma.Jsem totálně v pr…Milenec by chtěl, abysme byli spolu, já taky. Manžela mám ráda, ale nemiluju ho. Nejradši bych se rozvedla a začla nový život s milencem :( ale hrozně se bojím reakcí okolí :( že rozbiju rodinu atd. Má tohle řešení? :,(

Děti nech manželovi a jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 18:30
@Uslava píše:
Děti nech manželovi a jdi.

To nikdy!

• Citovat
  • Nahlásit
10854
1.5.21 18:31
@Anonymní píše:
Ahoj.Jsem 3 roky vdaná a celkem jsme spolu 10 let. Máme dvě děti. Poznala jsem svobodného muže, bez závazků. Scházíme se, buď u něj nebo v noci přijede autem a tam probíhají schůzky, když manžel není doma.Jsem totálně v pr…Milenec by chtěl, abysme byli spolu, já taky. Manžela mám ráda, ale nemiluju ho. Nejradši bych se rozvedla a začla nový život s milencem :( ale hrozně se bojím reakcí okolí :( že rozbiju rodinu atd. Má tohle řešení? :,(

Já nevím no, doporučila bych ti studenou sprchu a mokrej hadr na hlavu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
1.5.21 18:37

Nezapomeň, že každá vášeň každé zamilovaní jednou odezní.. S milencem budete mít taky kazdodenni problémy a starosti a kdo ví, třeba to přestane klapat daleko dřív než vám s manželem.
Milence sis našla proč? Co ti s manželem chybí?
Kdybys neměla děti řekla bych bez za štěstím s dětmi je třeba se pokusit o manželství bojovat. Utnout vztah s milencem a začít pracovat na vztahu s manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
1.5.21 18:37

Tak ve fázi zamilovanosti je běžné, že člověk nevidí, neslyší, vidí jen to krásné. Měl by si, ale uvědomit, že to vcelku brzy pomine a vztah bude ve starých kolejích jako ten předešlý.
Pokud mám navíc dvě děti nebyla bych si jistá, že se nový partner bude ochoten o ně starat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1385
1.5.21 18:40

Dej si studenou sprchu. Vztah po deseti letech nikdy nebudou takový jako na začátku. S milencem vám to možná klape, když to má příchuť zakázaného ovoce a nemusíte řešit žádné každodenní problémy. Pochybuji, že si chce na krk uvázat ženskou s dvěma dětmi. Zbytečně rozbiješ rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
1.5.21 18:41

Jak dlouho mas toho milence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2810
1.5.21 18:45
@Anonymní píše:

No, to není špatný výsledek po 10 letech. :kytka:

Odpověď na poslední otázku je ano, má to řešení - jenže by se ti nelíbilo v tom hormonálním rauši, ve kterém momentálně jedeš. :nevim:

Chápu akutní zamilovanost, motýlky, duhu a jednorožce - jen to má i pokračování.

Zase znovu každodenní starosti, společná domácnost, běžný život,… to všechno bude znovu, jen tentokrát po rozvodu, s rozbitou rodinou, střídáním dětí, finančním zajištěním z tvého příjmu + alimentů, zajištěním hlídání/vyzvedávání, lékařské péče, školních starostí, kroužků apod. a to všechno s někým, kdo nebude táta tvých dětí a nemá vůči nim žádné povinnosti.
Je otázka, jestli tohle je, co od vašeho vztahu on očekává. Rodinný život se vším, co k němu patří. Nebo třeba to, že si své děti budeš řešit sama a budete se jen scházet, když budeš mít volno.
Blbý je, že se varianta života s milencem nedá zkusit nanečisto ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20677
1.5.21 18:46
@Anonymní píše:
To nikdy!
:nevim: proč? Deti nejspíš o nového tatika nestojí
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14613
1.5.21 18:48
@Anonymní píše:

Tebe netrapi, jak to vezme manzel a vase deti, ale co na to reknou lidi kolem vas? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
1.5.21 18:51

Jestli ti je milenec důležitější než hodnota manželství a spokojenost vlastních dětí tak běž. Ale milenec se taky po čase okouká a omrzí, zamilovanost pomine. Po čase ti začne vadit, že si po sobě neuklízí nádobí a nahlas prdí. A tenhle koloběh výměny amantů bude pravděpodobně pokračovat pořád dokola dál, protože se ti omrzí každý chlap a místo záchrany zvolíš nové „maso“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
1.5.21 18:55

A uz sis zkusila zodpovedet otazky jako: Kde budete s milencem bydlet a jak bude probihat pece o deti apod.? Vis, ze uz to nikdy nevratis zpatky? Ted to vidis ruzove, ale za rok, dva, tri vystrizlivis a co pak? Stoji ti za to zahodit to, co mas ted?

Edit. Take je mozne, ze te pritahuje to, ze je vsechno na tajnacku, vzrusujici a po priznani vystrizlivis driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7468
1.5.21 18:58

Prosím tě prober se :roll: Rozbiješ zřejmě funkční rodinu kvůli chlápkovi, co tě píchá někde na parkovišti a nemá ani šajn, co obnáší péče o dvě děti, no to má budoucnost :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat