Mám mu být nevěrná?

Anonymní
19.11.19 23:53

Mám mu být nevěrná ?

Zdravím. Jsme spolu s manželem už spoustu let. Miluju ho, opustit bych ho v žádném případě nechtěla. Vím, že mě spousta z vás bude odsuzovat, ale tohle je jen dotaz, NIKDY jsem manželovi nebyla nevěrná. Jsem s nim šťastná až na sex. To už není co bývalo vlastně není už skoro žádnej a já ho mám vážně ráda. Manželovi to prostě stačí udělat rukou, nic víc nechce a to chce třeba jen jednou týdně… takhle to trvá už dlouhou dobu. Nic ho prý netrápí, je šťastný, chová se ke mě hezky jako od začátku našeho vztahu. Bez toho sexu nejsem prostě spokojená a on to ví a nic s tím nedělá. Tak jsem uvažovala, že právě tohle je ten důvod proč se lidi podvádí, uvažovala jsem nad tím jestli to mám udělat, nebo ne. Co si o tom myslíte? ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11176
19.11.19 23:58

Tak pokud ti stojí za to riskovat konec vztahu, tak to udělej. Dej si na misky vah, co je pro tebe důležitější, jestli manželství nebo orgasmus. S manželem jsi o tom mluvila? Zkusila jsi třeba navrhnout sexuologa nebo viagru? Řešíš ten problém nebo před ním jen chceš utéct, protože je to jednodušší. Existuje spousta vztahů, kde má jeden milence se souhlasem druhého, ale jestli je to schůdné i u vás, to je otázka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 00:02

Ona ta nevěra není jen taková sranda. Vlastně je to dost na hlavu, člověk je jak nemocnej, psychicky to vyčerpává. Ješte když se do toho vloží city. Asi na to musí být povaha.

• Nahlásit
  • Citovat
755
20.11.19 00:13

Porid si vibrator apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 00:59

Pokud ho máš ráda a chceš s ním zůstat, zapomeň na nevěru. Ta nikdy nic dobrého nepřinese. Možná Tobě a ještě krátkodobě. Pak se provalí a důvěra ve vztahu je pryč a k rozchodu je už jen krůček. Vyřeš to jinak. Udělejte si čas JEN pro sebe a ne doma. Odjeďte pryč, možností za pár drobných je dnes spousty, nechte se obsluhovat, bazén, sauna, hezký večer v pěkném prostředí třeba prolomí ledy. A když ani tady ne, tak alespoň bude skvělým místem k rozhovoru a k tomu, co Tě trápí. Uvidíš, že se nad tím minimálně alespoň hodně zamyslí. A třeba i to bude stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
20.11.19 06:16
@Anonymní píše: …Tak jsem uvažovala, že právě tohle je ten důvod proč se lidi podvádí…

Ano je to ten důvod… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
20.11.19 06:22

Myslím si, že dlouhodobé přehlížení potřeb partnera moc jiných východisek nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11603
20.11.19 06:36

A co na to rika on? Na tvoje potreby? Resili jste to nejak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4800
20.11.19 07:08

@JancaS84 Tak pomůcky jdou pouzivat urcitou dobu alw ne porad…ten chlap je prostě potreba…To je jako rict chlapovi at používá furt jen umělou vagínu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4800
20.11.19 07:09

@kolibrik1 Taky si myslim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
20.11.19 07:17

S dildem nepokecáš :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 07:46
@mdvorak píše:
S dildem nepokecáš :andel:

Pokecas jako s plno chlapama. Žena mluví a dildo mlčí a poslouchá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 08:39

Ano důvod k nevěře to je.
Ale jestli je to správná cesta to nevím. Řeším to taky.
To, že nevěra nikdy nikomu nic dobrého nepřinesla není pravda. Jsou tu lidi, kteří zkušenosti mají. Ale samozřejmě risk to je.
Hlavní asi je si najít někoho, kdo nehledá vztah, ale jen ten „sport“. S čímž bys jako holka neměla mít problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2651
20.11.19 08:45
@Janli píše:
Tak pokud ti stojí za to riskovat konec vztahu, tak to udělej. Dej si na misky vah, co je pro tebe důležitější, jestli manželství nebo orgasmus. S manželem jsi o tom mluvila? Zkusila jsi třeba navrhnout sexuologa nebo viagru? Řešíš ten problém nebo před ním jen chceš utéct, protože je to jednodušší. Existuje spousta vztahů, kde má jeden milence se souhlasem druhého, ale jestli je to schůdné i u vás, to je otázka…

Ale ale, soulad v sexu patří mezi nejdůležitější pilíře vztahu, proto existují suxuolog. poradny..a nejčastější důvod problémů ve vztazích, takže „jen ten orgasmus“spokojenost v sexu je dost klíčová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11176
20.11.19 09:28
@lilith1 píše:
Ale ale, soulad v sexu patří mezi nejdůležitější pilíře vztahu, proto existují suxuolog. poradny..a nejčastější důvod problémů ve vztazích, takže „jen ten orgasmus“spokojenost v sexu je dost klíčová.
Četla jsi můj příspěvek celý nebo jen první dvě věty?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama