Mám mu dát šanci, koho si vybrat?

Anonymní
26.4.21 10:50

Mám mu dát šanci, koho si vybrat?

Ja jsem se sešla s jedním mužem ze seznamky, viděli jsme se krátce. On mě chce dál poznávat, líbím se mu, ale chce mě vidět aspon 1 do týdne. Brzy už půjdu do práce nepůjde to ani víc a ke všemu nevím jestli si budeme rozumět, má titul je vzdělaný a pořád mluví, nepustí mě ke slovu. Hlavně mám obavy, aby mu nešlo hlavně o to si užít také. Ted se nikam nesmí zatím a tak už mi navrhnul, že by přišel ke mně a představuje si to tak, že se budeme vídat u mě, občas někam zajít se projít, možná i výlet auto má i peněz dost. Mně se ale nelíbí, že já k němu nemůžu, protože není ze stejného města, žije s ním syn navíc.
Zatím jsem se nerozešla se současným, dloho jsme se zas neviděli, ale i když má chování jaké má, tak ke mně pasuje víc vzděláním a on mě nebude uhánět, když nebudu mít čas, můžeme se vídat i u něho, akorát mě nikam nevezme autem na výlet Jinak jeho znám víc i v posteli, tam mi to sedí. Tak ted nevím co dělat pro koho se rozhodnout 2 mít nemůžu.
Současný chtěl zkraj volný vztah, ted uvažoval i o společném bydlení, ale do budoucna možná se přestěhuji a on za nou jezdit nebude pokud to bude dál. Finančně na tom není jako tady ten nový. Už jsem tu o něm psala v diskuzi, s názvem zkusit to s ním znovu, nebo ne.JE AŽ MOC UPŘÍMNÝ A ŘEKNE MI KOLIKRÁT VĚCI, KTERÉ SE ŘÍCT NEHODÍ A MĚ TO POTOM TRÁPÍ, Zase po intimní stránce je mi s ním dobře a každý je prostě jiný, je to těžké rozhodování. Dá mi prostor, což mi vyhovuje, že se nechce vídat pořád.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
614
26.4.21 10:55

To by chtelo spis mokry hadr na hlavu nebo vic prace :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
26.4.21 10:58

Ani jednoho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 11:06

mám mu dát šanci koho si vybrat

@JancaS84 píše:
Ani jednoho

Mně se nelíbí, že už by chtěl po prvním rande ke mně domů, zdá se mu to dlouhá doba do přespříštího víkendu, kdy bysme mohli jít i ven, ale nyní je všechno zavřené stejně, proto jiná možnost není.

• Citovat
  • Nahlásit
26201
26.4.21 11:14

AnI jednoho, chlapa s dítětem pokud jsi mladá nebrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 11:21

@pikola píše:
AnI jednoho, chlapa s dítětem pokud jsi mladá nebrat

Nejsem jsme stejně staří střední věk a syn je dospělý 24let, sama mám dospělé děti, ale nežijí se mnou. Spíš mi jde o to, aby mu nešlo jen o sex třeba, něco z něho i měla, někam se aspon podívat, jinak bych rovnou mohla zůstat s tím prvním.

• Citovat
  • Nahlásit
25
26.4.21 11:30

Odkdy vzdělání něco znamená?:D teď už má pomalu každý druhy vysokou teď se spíš kouká na praxi a jestli člověk není debil, smažák a chce něco dělat… člověk i bez např maturity může mít 50 měsíčně u žen nevím ale u chlapů to jde velmi jednoduše… já v 18 letech jeden měsíc měl 48 čistého, čistého né hrubého :) ruční práci která nebyla nějak namáhaáva a to jsem ještě neměl dokončenou střední školu… ohledně těch chlapů mi přijde že tě zajímají jen peníze nic víc… stejně si myslím že nakonec se rozhodneš podle sebe 🤙

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
26.4.21 11:31

Promiň, ale píšeš jak mongol 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
26.4.21 11:39

Ty snad nemáš ani základku. Vždyť to nemá hlavu ani patu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
26.4.21 11:39

Ty kokos, takový kalkulace. Nechceš si na to udělat tabulky? :lol: Nevím, kolik ti je, ale přemýšlíš nad tím teda až moc „dospěle“. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 12:44
@LadyDelRey píše:
Ty kokos, takový kalkulace. Nechceš si na to udělat tabulky? :lol: Nevím, kolik ti je, ale přemýšlíš nad tím teda až moc „dospěle“. :lol:

jak jinak bych nad tím měla přemýšlet, není mi 20let.Tady ale jak vidím chodí jen samá telata vo ví houby o životě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 12:47

@karkarka píše:
Ty snad nemáš ani základku. Vždyť to nemá hlavu ani patu.

Protože píšu o 2 chlapech.:-)Současného jsem detailněji popsala v diskuzi s názvem zkusit to s ním znovu, nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
614
26.4.21 13:01

Prislo mi to jako vyjadrovani nejaky pubertacky… :lol: @alena1995

A ono pry stredniho veku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
26.4.21 13:32
@Anonymní píše:
jak jinak bych nad tím měla přemýšlet, není mi 20let.Tady ale jak vidím chodí jen samá telata vo ví houby o životě.

No myslim, ze tu jako tele vypada nekdo jiny s prominutim… To je uvazovani… Mit pritele, ale hledat na seznamce novyho… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
26.4.21 13:43

Zakladatelko, nebylo by lepší to nejdřív ukončit s přítelem a hrát fér? Víš, abys pak nezůstala úplně sama a ještě s nehezkou nálepkou. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat