Mám mu napsat, co jsem k němu cítila?

173
15.12.18 20:36

Mám mu napsat, co jsem k němu cítila?

Ahoj holky,

I když se mnohým z vás bude zdát můj dotaz směšný, ráda bych se s vámi poradila.
Od cca 14 let jsem byla šíleně zamilovaná do jednoho kluka ze školy, se kterým jsme so každý den psali a byl mezi námi hluboký citový vztah, ale nic fyzického. Jen jsme si všechno svěřovali přes psaní. Zatím jsme měli každý partnery, ale až asi do 24 let jsme stále udržovali kontakt po mobilu a dopisech, kdy jsme se stále cítili nějak osudové spojení, jako duševní dvojčata. Potom to ochladlo, ale doteď si na sebe občas vzpomeneme a napíšeme si. Vždy jsem ho milovala, ale nikdy jsme spolu nic fyzického neměli. Jen jednou mě chtěl políbit a podruhé vlastne i líbal, ale nespali jsme spolu. Nevím, jak to bral, ale já jsem teď ve vážném vztahu a jsme čerstvě zasnoubená.
Víte, já bych mu asi potřebovala napsat, co jsem k němu citlivá, a že jsem v té době opravdu trpěla a kvůli tomu mi i začaly deprese, které trvají doteď. Že jsem nikdy neměla odvahu mu vyjádřit své city, ale potřebuji mu to říct, abych se od toho mohla jednou provždy odprostit.
Mám to udělat? Trápí mě to ve snech, často na to myslím. Už několik let.
Zároveň se bojím, jak na to zareaguje…
Prosím, poraďte :(

Příspěvek upraven 15.12.18 v 20:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.12.18 20:41

No a co by jsi delala, kdyby ti odpovedel, ze k tobe tez celou dobu neco citil…potažmo porad citi? Jsi na to pripravena? Ja bych to teda nedelala, co bylo, bylo. Jsi zasnoubena,tak bud stastna a nepitvej se v minulosti. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
15.12.18 20:45
@kacenka.sks píše:
No a co by jsi delala, kdyby ti odpovedel, ze k tobe tez celou dobu neco citil…potažmo porad citi? Jsi na to pripravena? Ja bych to teda nedelala, co bylo, bylo. Jsi zasnoubena,tak bud stastna a nepitvej se v minulosti. :hug:

Jsem si téměř jistá, že ke mě nic necítí. Vlastně jsem se tím dlouhé roky trápila.
Sice měl se mnou duševní spojení, ale on je takový bohém, muzikant s depresemi. Je dost možné, že to nebylo láskou. Kdo ví.

Já bych mu to asi potřebovala říct, protože jsem nikdy neměla odvahu mu vyjádřit své city. Bála jsem se, že nevydržím jeho odmítnutí.

Ale teď cítím, že nemám něco uzavřeného a už rok se mi to vrací ve snech :(

Jak to mám vymazat, kdyz se mi to už přes 10 let nepodařilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.18 20:45

Pokud ti to pomůže,tak se z toho vypiš :). Každá kapitola z minulosti by se měla uzavřít a pokud jí necháváš otevřenou a způsobuje ti deprese,určitě to není dobře. Neboj se,jak zareaguje,ty nemůžeš nic ztratit,jen bych mu asi nic nevyčítala,mohli by jste se dostat do zbytečný debaty výčitek a tebe by to pak mohlo trápit o to víc :). Přeju ti,ať se ti co nejdřív uleví a ať si spokojená :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
15.12.18 20:46

no jo bojis se ab ti neco nahodu neuteklo..... a ono uteklo tezko vratis minulost tu jsi uz bohuzel pros… bohuzel. ne nadarmo se rika Live a live you will remember…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40934
15.12.18 20:48

Zajdi si s ním na vínko a nezávazně pokecejte. Kámoši přece můžete být vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
15.12.18 20:49

Děkuji holky, jste moc hodný :hug: Myslela jsem, že mě pošlete do prčic.
Nejde mi o to, abych s jim byla. Aby mi něco neuteklo.
Víte, já bych asi potřebovala vědět, jestli mě miloval.
Zvláštně sebetryznive, že?
A chlapi to tam těžko prožívají. Vlastně by mi to těžko přiznal, i kdyby…nemyslíte? Budu trapná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.18 20:51

@Thea21 no ja ti rozumim, beru to ciste podle sebe. Tim, ze bych se mu vyznala by to ve me rezonovalo cim dal vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
15.12.18 20:52

tak hlavne ze jsi zasnoubena a uz ted o tom pochybujes :) to bude manzelstvi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.18 20:52
@Thea21 píše:
Děkuji holky, jste moc hodný :hug: Myslela jsem, že mě pošlete do prčic.
Nejde mi o to, abych s jim byla. Aby mi něco neuteklo.
Víte, já bych asi potřebovala vědět, jestli mě miloval.
Zvláštně sebetryznive, že?
A chlapi to tam těžko prožívají. Vlastně by mi to těžko přiznal, i kdyby…nemyslíte? Budu trapná?

Ne, nebudeš trapna. Ale budes sama sebe neskutecne trapit, proto bych nic takoveho nezjistovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
15.12.18 20:53

Zlato, budeš trapná. Hlavně proč vytahovat po letech na světlo takhle staré záležitosti. Dovedeš si představit, jak by to mohlo ublížit tvému snoubenci?!? Jestli se z toho fakt potřebuješ vypsat, tak mu napiš dopis a pak ho spal a s tím to komplet pohřbi. Dívej se do budoucna, ne zpátky. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
15.12.18 20:59

@Thea21 co uděláš, když ti napíše, že tě miloval a stále k tobě něco cítí? Že jsi pro něj byla celou dobu důležitá :nevim:
Bude ti smutno a budeš se trápit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
15.12.18 21:07

Holky, snoubenec je moje životní láska. Já s nikým jiným být nechci. Nikdy. Patří mu celé mé :heart:️ :)
Ten, kterému chci napsat, je důvod mých depresi, kterých se nemůžu zbavit, i když už je to pryč. Nikdy jsem neměla odvahu mu to říct a vlastně cítím, že on moji lásku nikdy neopětoval a tímto to nadobro ukoncim
Těžko se to vysvětluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
15.12.18 21:10

Kecas :) zivotni laska asi tezko kdyz tu snis o nekom jinem si to priznej ulevi se ti proste si promrhala saci a ted te to dusi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
15.12.18 21:13
@Andreww píše:
Kecas :) zivotni laska asi tezko kdyz tu snis o nekom jinem si to priznej ulevi se ti proste si promrhala saci a ted te to dusi…

Vše není tak přímočaré a jednoduché, jako píšeš. Já bych s jim být nechtěla, protože je depresivní a bohém, takže by mi pravděpodobně nebyl věrný a navíc je dost náladový a je milion dalších věcí, proč je svým způsobem nesnesitelný.

Má láska je snoubenec. Můj nejlepší kamarád a životní partner, se kterým chci být do smrti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama