Myslím si na bývalého kolegu

Anonymní
18.1.20 20:21

Mám mu napsat ? Nebo né ?

Poraďte…už jsem z toho zoufalá, třeba se to některé z vás stalo taky…tak asi tak, před třemi lety jsem nastoupila do nové práce, kde jsem potkala Ho! Tak nějak jsem cítila a doteď cítím, že mu nejsem jedno… Čert se v něm trochu vyznat, je to introvert… Chvíli to byl můj šéf, do doby než jsem dala výpověď…i u ní mi nezapomeň sdělit, že pokud budu cokoli potřebovat mám se mu ozvat ;) nikdy jsme spolu nic neměli, ale nevím jak vy, ale tak nějak se to vždycky pozná, problém je že má přítelkyni, jsou spolu už strašně dlouho, ale taky vím, že ona už s nim být nechce, že je s ním jen ze zvyku… No a teď když jsem tak nějak odešla a není to můj nic, co myslíte, napsali by jste? ???? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1097
18.1.20 20:29

Ne. Pokud by chtěl napsal by ti on podle mě, spíš jen tak flirtoval. A že ona s ním nechce být, neznamená, že on nechce být s ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2335
18.1.20 20:29

Jsi trapná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21998
18.1.20 20:35

Jak muzes vedet, proc s nim je? Ale joooo, jasne, napis mu, urcite dodnes spatne spi, protoze se mu vedle jeho pritelkyne o tobe porad zda :lol:.Jako, divej, kazda necim chceme byt, treba lekarkou, ucitelkou, matrackou :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 21:08
@wildcherry píše:
Jak muzes vedet, proc s nim je? Ale joooo, jasne, napis mu, urcite dodnes spatne spi, protoze se mu vedle jeho pritelkyne o tobe porad zda :lol:.Jako, divej, kazda necim chceme byt, treba lekarkou, ucitelkou, matrackou :jazyk:
:joy:
  • Nahlásit
  • Citovat
19.1.20 17:34

Nenapsala.To dělají zoufalky a dopadá to povětšinou zoufale.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama