Mám mu napsat, nebo se smířit s koncem?

Anonymní
15.6.20 17:11

Mám mu napsat, nebo se smířit s koncem?

Ahojky holky, mám prosbu a ta zní- je dobrý nápad mu napsat když se mi týden neozval a neodepsal? Psala jsem mu „že by bylo nejlepší to ukončit a ať se mu daří“ a už nepodepsal, čekala jsem z jeho strany vyjádření a ve vzteku mu napsala tu větu.. Je to přes týden, vidím že je online a mám nutkání mu napsat i přes to co se mezi námi stálo ale nechci být za blbku ???? Bára

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2549
15.6.20 17:18
@Anonymní píše:
Ahojky holky, mám prosbu a ta zní- je dobrý nápad mu napsat když se mi týden neozval a neodepsal? Psala jsem mu „že by bylo nejlepší to ukončit a ať se mu daří“ a už nepodepsal, čekala jsem z jeho strany vyjádření a ve vzteku mu napsala tu větu.. Je to přes týden, vidím že je online a mám nutkání mu napsat i přes to co se mezi námi stálo ale nechci být za blbku ???? Bára

Takže ty jsi to ukončila a teď tě štve, že ho to asi očividně nemrzí? Njn, to se někdy může stát. Možná je to jen hra s nervama, ale jo, za blbku asi budeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
983
15.6.20 17:20

Vždyť jsi to ukončila, co po něm chceš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K97
72
15.6.20 17:30

Máte tohle řešit osobně a ne po telefonu. Jestli s ním chceš něco probírat tak mu zavolej a domluvte se na schůzce, pokud teda on už to nebere vše za definitivně ukončené a nebude chtít něco řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 17:32

@K97 Děkuju za radu, spojím se s ním

• Nahlásit
  • Citovat
50973
15.6.20 17:44

Budeš za blbku, napřed to s ním ukončíš a pak mu napíšeš co? Pro něj je vyřešeno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9266
15.6.20 17:45
@Anonymní píše:
Ahojky holky, mám prosbu a ta zní- je dobrý nápad mu napsat když se mi týden neozval a neodepsal? Psala jsem mu „že by bylo nejlepší to ukončit a ať se mu daří“ a už nepodepsal, čekala jsem z jeho strany vyjádření a ve vzteku mu napsala tu větu.. Je to přes týden, vidím že je online a mám nutkání mu napsat i přes to co se mezi námi stálo ale nechci být za blbku ???? Bára

Asi to vzal tak, že je prostě konec :nevim: Nevíme co předcházelo té větě, to víš ty. Tak mu zavolej a uvidíš jestli bude chtít ještě něco řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 17:48

@arinecka Děkuji za radu, zkusím to a když se neozve, tak budu vědět že jsem to aspoň zkusila

• Nahlásit
  • Citovat
126
15.6.20 17:48

Radil bych nepsat. Možná trochu počítá s tím, že vyměkneš a ozveš se. Ale nezáleží mu na tom. Jinak by byl sám aktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 17:49

@jura8823 Souhlasím ale říkám si že už nemám co ztratit, a zkusím to naposledy, třeba jen hloupé Ahoj nechceš jít ven si o tom promluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
126
15.6.20 17:53
@Anonymní píše:
@jura8823 Souhlasím ale říkám si že už nemám co ztratit, a zkusím to naposledy, třeba jen hloupé Ahoj nechceš jít ven si o tom promluvit?

Proč ne, ale ujasni si, co od toho rozhovoru očekáváš. Počítej s tím, že když uvidí z tvé strany zájem, tak toho může chtít využít ve svůj prospěch, i když mu na tobě nijak zvlášť nezáleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
15.6.20 18:07
@Anonymní píše:

Ukončila jsi to, dej mu pokoj :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4218
15.6.20 18:09

Má zkušenost. Pokud by chtěl, vyjádří se k tomu. Očividně je mu to fuk. Nepiš a nevolej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4218
15.6.20 18:11

Tady je víc než jasné, že jsi mu napsala a čekala jsi, jak on hned bude reagovat a prosit.To se nestalo, konec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
15.6.20 18:33

Jojo, tyhle demonstrativní rozchody málokdy končí dobře. Teď už to neřeš a příště přemýšlej dřív, než budeš někoho unáhlene posílat do oběhu. Určitě mu už nepiš, bude to trapné. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama