Mám mu napsat, nemám mu napsat?!

13.1.20 10:26

Mám mu napsat, nemám mu napsat?!

Ahoj holky,
zhruba před týdnem jsem byla na rande s jedním super chlapem, strašně jsme si rozuměli a celkové to bylo hrozně fajn. Po rande mi napsal, ze děkuje ze to bylo hezky a měli jsme se sejít ještě další den, bohužel díky souhře náhod z toho sešlo, já nemohla ve čtvrtek on v pátek. Tak mi napsal zda se nemůžeme sejít tento týden, samozřejmě jsem řekla, ze jasně proč ne. Ještě jsme si psali, ale od pátku jsme si nenapsali a teď nevím zda mu mám napsat jestli má teda o tu schůzku ještě zájem nebo mu nepsat vůbec. Rada bych mu napsala, ale nechci být moc vtíravá. Co si o tom myslíte vy? Budu rada za jakoukoliv radu! ???? předem moc děkuju! ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2808
13.1.20 10:28
@Žena20 píše:
Ahoj holky,
zhruba před týdnem jsem byla na rande s jedním super chlapem, strašně jsme si rozuměli a celkové to bylo hrozně fajn. Po rande mi napsal, ze děkuje ze to bylo hezky a měli jsme se sejít ještě další den, bohužel díky souhře náhod z toho sešlo, já nemohla ve čtvrtek on v pátek. Tak mi napsal zda se nemůžeme sejít tento týden, samozřejmě jsem řekla, ze jasně proč ne. Ještě jsme si psali, ale od pátku jsme si nenapsali a teď nevím zda mu mám napsat jestli má teda o tu schůzku ještě zájem nebo mu nepsat vůbec. Rada bych mu napsala, ale nechci být moc vtíravá. Co si o tom myslíte vy? Budu rada za jakoukoliv radu! ???? předem moc děkuju! ????

Kdyby chtěl ozve se sám, to mi věř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11145
13.1.20 10:29

Já bych to asi riskla a zkusila mu napsat, jestli to platí, aby sis mohla podle toho případně zorganizovat další aktivity :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7822
13.1.20 10:32

@Žena20 Napsal ti, jestli bude možné se vidět tento týden. Asi bych nic nepsala a počkala až se ozve on. Pokud tě chce vidět, tak napíše neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21612
13.1.20 10:36

Bylo by super, kdyby se ozval sam, ale nevidim ani problem mu napsat prvni.Vsak o co jde :nevim:.,,Ahoj, cely vikend ses neozval, tak se chci zeptat, jestli tento tyden plati. Dekuji za odpoved a preji ti hezky den. Máňa,,…Jako co se muze stat? Max to, ze te posle do haje o neco driv.Ja bych necekala a neuzirala se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6436
13.1.20 10:38

Napsala bych, není mi patnáct. Buď odepíše nebo ne. Pokud ne, mám jasno a věnuji čas někomu jinému :nevim: takhle taky můžete u toho mobilu sedět oba a čekat, až ten druhý napíše jako první :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21612
13.1.20 10:41
@Lalelale píše:
Napsala bych, není mi patnáct. Buď odepíše nebo ne. Pokud ne, mám jasno a věnuji čas někomu jinému :nevim: takhle taky můžete u toho mobilu sedět oba a čekat, až ten druhý napíše jako první :lol:

Presne tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 10:47

Kdykoli jsem napsala ja, tak z toho nic kloudneho nebylo. Takze nepsat, ale neuzirat se a nemudrovat. Jako by sis nevsimla, ze nenapsal :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
13.1.20 11:06

@Žena20 Znas to prislovi Sedavej devenko v koute… "? Tak v nem nesed a normalne se zeptej.
Kdyz odmitne, aspon vis, ze nema zajem a jede se dal :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4172
13.1.20 11:08

Bych mu rovnou napsala i plán, co byste mohli podniknout - např. Čau Radku, co se sejít v úterý v 17:00 na bowlingu a pak si dát společnou večeři? nebo Čau Radku, v úterý mám volné odpoledne, pokud by se ti to hodilo, tak bych tě ráda viděla… vtíravého na tom nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
13.1.20 11:10

Napiš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
13.1.20 11:31

Normálně bych mu napsala, však jste byli předběžně domluvení, že se uvidíte. Až pak kdyby to eventuelně nějak zahrál do autu, tak bych se na to vyprdla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
13.1.20 12:32

Napiš mu něco humorného…

Třeba, „jestli mi ty hajz** budeš chodit za manželkou, rozbiju ti ústa“

Pak se jasně ukáže jak vážně to s tebou myslí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
13.1.20 12:44
@Lalelale píše:
Napsala bych, není mi patnáct. Buď odepíše nebo ne. Pokud ne, mám jasno a věnuji čas někomu jinému :nevim: takhle taky můžete u toho mobilu sedět oba a čekat, až ten druhý napíše jako první :lol:

Ale prosímtě, kdes viděla chlapa, který by nepsal ženě 3 dny, o kterou vážně stojí, jen protože čeká až mu napíše první :lol:
Ne, nic nepsat, očividně má těch rande víc, a nějaká jiná je teď zajímavější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
940
13.1.20 13:09

Já obecně razím teorii, že chlap když má zájem, ozývá se sám. Vždy mi to fungovalo. Až jsem narazila na mého partnera (životního doufám) a u něj, kdybych se řídila tím, že chlap, co se přes víkend neozve = nemá zájem, tak dnes nemám skvělýho tátu našeho syna a skvělýho chlapa do života. S ním to bylo tak, že v pátek jsme si něco dohodli na další týden, sobota nepsal, neděle nepsal, říkala jsem si „hmmm to bylo keců“ a pak se ozval třeba až v pondělí večer, a kdy že se uvidíme. Nejsou všichni takoví, že musí pořád datlovat.

On měl dost práce mezitím (ano i o víkendu, nebo právě o víkendu). Takže jsou i výjimky, kde období ticha vůbec neznamená nezájem. Když se neozve dnes sám, napsala bych mu jen stručně, jak to vidí, jestli máš počítat s nějakou akcí a případně kdy. Omáčku kolem - typu „dlouho jsi se neozval“ atd bych vynechala, to už je takový vtíravý. Prostě byla nějaká dohoda, chceš vědět s čím máš počítat. Konec konců taky máš svůj program, tak přeci nebudeš sedět doma a čekat, co on…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama