Mám mu napsat, nemám mu napsat?!

Napsat příspěvek
1083
13.1.20 13:23
@wildcherry píše:
Bylo by super, kdyby se ozval sam, ale nevidim ani problem mu napsat prvni.Vsak o co jde :nevim:.,,Ahoj, cely vikend ses neozval, tak se chci zeptat, jestli tento tyden plati. Dekuji za odpoved a preji ti hezky den. Máňa,,…Jako co se muze stat? Max to, ze te posle do haje o neco driv.Ja bych necekala a neuzirala se.

Tak to bych mu nepsala zcela urcite!!! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
13.1.20 13:32
@Mutlice píše:
Já obecně razím teorii, že chlap když má zájem, ozývá se sám. Vždy mi to fungovalo. Až jsem narazila na mého partnera (životního doufám) a u něj, kdybych se řídila tím, že chlap, co se přes víkend neozve = nemá zájem, tak dnes nemám skvělýho tátu našeho syna a skvělýho chlapa do života. S ním to bylo tak, že v pátek jsme si něco dohodli na další týden, sobota nepsal, neděle nepsal, říkala jsem si „hmmm to bylo keců“ a pak se ozval třeba až v pondělí večer, a kdy že se uvidíme. Nejsou všichni takoví, že musí pořád datlovat.On měl dost práce mezitím (ano i o víkendu, nebo právě o víkendu). Takže jsou i výjimky, kde období ticha vůbec neznamená nezájem. Když se neozve dnes sám, napsala bych mu jen stručně, jak to vidí, jestli máš počítat s nějakou akcí a případně kdy. Omáčku kolem - typu „dlouho jsi se neozval“ atd bych vynechala, to už je takový vtíravý. Prostě byla nějaká dohoda, chceš vědět s čím máš počítat. Konec konců taky máš svůj program, tak přeci nebudeš sedět doma a čekat, co on…

To ale znamená, ze zas tak zamilovaný do tebe ze začátku nebyl. Protože mi nerikej, že pokud někoho mas v hlavě a myslíš na nej neustále, tak nenajdes chvilku mu něco napsat, zeptat se jak se má a poprat dobrou noc. Je to blbost.
Můj chlap taky nerad datluje, kolikrát neodpoví lidem několik dnů v kuse. Ale mně napíše vždy, protože je tam touha mě kontaktovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
13.1.20 13:36
@wildcherry píše:
Bylo by super, kdyby se ozval sam, ale nevidim ani problem mu napsat prvni.Vsak o co jde :nevim:.,,Ahoj, cely vikend ses neozval, tak se chci zeptat, jestli tento tyden plati. Dekuji za odpoved a preji ti hezky den. Máňa,,…Jako co se muze stat? Max to, ze te posle do haje o neco driv.Ja bych necekala a neuzirala se.

Začít rozhovor výčitkou, že chlap nepsal… Nevím nevím… Asi bych na místě toho kluka odpověděl něco ve smyslu: „Ty ses taky celý víkend neozvala. Pokud jsi se mnou chtěla mluvit, mohla jsi kdykoliv napsat nebo zavolat.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
13.1.20 13:39
@someargue píše:
To ale znamená, ze zas tak zamilovaný do tebe ze začátku nebyl. Protože mi nerikej, že pokud někoho mas v hlavě a myslíš na nej neustále, tak nenajdes chvilku mu něco napsat, zeptat se jak se má a poprat dobrou noc. Je to blbost.
Můj chlap taky nerad datluje, kolikrát neodpoví lidem několik dnů v kuse. Ale mně napíše vždy, protože je tam touha mě kontaktovat

Však je dobře, že když se chlap bláznivě nezamiluje hned po prvním rande, ne? Třeba konkrétně zakladatelka píše, že byli jednou na rande. To jí má od té doby uhánět, jak bez ní nedokáže žít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
13.1.20 13:45

@someargue On opravdu jo, usiloval o mě rok. Proto jsem byla dost na rozpacích, když už jsme začali randit a on se pak třeba dva dny neozval. Prostě je takový typ, je hodně jiný, i než „běžný“ chlapi… neříkám, že je stejný ten chlap, co o něm píše zakladatelka. Jen existují i muži, co prostě pro ně páteční dohoda o rande, kině, procházce příští týden, je dostatečný vývoj vztahu, o který fakt stojí. Veřte nebo ne, můj přítel takový je. Já to do té doby také nezažila. Však jsem na něj po několika takových epizodách vyrukovala, jestli teda vážně má zájem, když se takto neozývá, a byl tak upřímně zaskočený, že to mu opravdu věřím, že prostě to má hozený jinak, než ostatní… :)

Ještě doplním, i během největší zamilovanosti nějaké denní smsky na dobrou noc nebo ráno nebyly. Zkrátka nejsme všichni stejní, ani ty chlapi :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.01.20 v 13:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
13.1.20 13:45

@Žena20 Napiš mu :) proč ne, třeba váhá stejně jako ty, zda Ti má napsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
13.1.20 13:49
@Tomkins píše:
Však je dobře, že když se chlap bláznivě nezamiluje hned po prvním rande, ne? Třeba konkrétně zakladatelka píše, že byli jednou na rande. To jí má od té doby uhánět, jak bez ní nedokáže žít?

No to mě přesně napadlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 13:50

Ahoj,
jako jo, pravda je ta, že kdyby chtěl, napíše. Ale s postupem věku zjišťuji, že chlap kolikrát taky vyčkává a vlastně mu to ani nepřijde divný… Já myslím, že pokud už Tě vidět nechce, tak sms nic nemůžeš zkazit. Dala bych nějakou nevtíravou, jakože jste se domlouvali předběžně na tento týden a že si děláš program na týden, tak že kdy že se to uvidíme? :mrgreen: Pokud Tě vidět chce, napíše a uvidíte se, pokud Tě vidět nechce, tak třeba neodepíše… ale podle mne, nemáš co ztratit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
13.1.20 13:53
@Tomkins píše:
Však je dobře, že když se chlap bláznivě nezamiluje hned po prvním rande, ne? Třeba konkrétně zakladatelka píše, že byli jednou na rande. To jí má od té doby uhánět, jak bez ní nedokáže žít?

Ono kolikrát když se nezamiluje napoprvé, tak se nezamiluje nikdy.. může časem tě ocenit, být spolehlivý, dokaze mít rad, i rodinu s tebou zalozi, protože jsi fajn holka, ale ne nijak žhavě..
a právě, ten můj byl do mě poblazneny od začátku, sice nepsal, že beze mě nemůže žít, ale vzdy popřál dobré ráno, ptal se jak se mi daří, že by mě chtel vidět znova. A je to krásný pocit - vědět, že od útlého začátku jsem pro nej jedina a na nikoho jiného nemyslel.

Nemám rada dnešní tendence, jak se scházejí na kaficka s desitkem holek a pak si vyberou tu, co nejmíň prudí a poslusne čeká, až pan se rozhoupe. Neozval se za cely vikend = nashledanou, jedine že by se mu stala těžká tragédie nebo blesk uhodil do elektřiny a data zrovna došly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
13.1.20 13:58
@someargue píše:
Ono kolikrát když se nezamiluje napoprvé, tak se nezamiluje nikdy.. může časem tě ocenit, být spolehlivý, dokaze mít rad, i rodinu s tebou zalozi, protože jsi fajn holka, ale ne nijak žhavě..
a právě, ten můj byl do mě poblazneny od začátku, sice nepsal, že beze mě nemůže žít, ale vzdy popřál dobré ráno, ptal se jak se mi daří, že by mě chtel vidět znova. A je to krásný pocit - vědět, že od útlého začátku jsem pro nej jedina a na nikoho jiného nemyslel.Nemám rada dnešní tendence, jak se scházejí na kaficka s desitkem holek a pak si vyberou tu, co nejmíň prudí a poslusne čeká, až pan se rozhoupe. Neozval se za cely vikend = nashledanou, jedine že by se mu stala těžká tragédie nebo blesk uhodil do elektřiny a data zrovna došly.

Zajímavé. To jsem netušil. A jak pozná on, že je ona zamilovaná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6722
13.1.20 14:19

@Žena20 Napiš. Když se neozve, víš na čem jsi, když nenapíšeš, možná zazdíš šanci na dobrý vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52717
13.1.20 14:26
@Tomkins píše:

zalezi, jake z toho ma dojmy…kdo stoji o druhe, tak uhani neboli vola, pise, komunikuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
13.1.20 14:48
@Tomkins píše:
Zajímavé. To jsem netušil. A jak pozná on, že je ona zamilovaná?

Začne mluvit o tom, kam pojedou v létě na dovolenou, o společném bydlení a o dětech, jednoduchý :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
13.1.20 16:55
@Martinik píše:
Začne mluvit o tom, kam pojedou v létě na dovolenou, o společném bydlení a o dětech, jednoduchý :D

Sice mluvíš s nadsázkou, ale vážně jsme se hned bavili o dovolené, názoru na deti a plánech do budoucna :mrgreen:

Jinak se to pozná asi tak, že rychle odpovídá (treba ostatním klidně odpovídám desítky hodin), občas popreje něco hezkeho nebo se zeptá jak se mas sama od sebe a při schůzkách je otevřená, nejen sedí a nudí se nad talíři. Jakožto introvert, moc toho nenamluvim, ale kompenzuju to mazlenim, nemůžu žít bez obejmuti a líbání :D jiné to ukazuji skrz činy. Ale myslím, že se to da poznat lehce :nevim: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12520
13.1.20 17:03

Určitě nepsat!!! NEPSAT! A už vůbec ne dotaz, jestli má ještě zájem, to by byla katastrofa :D Nepsat!!! Pokud chce, tak se ozve! Pokud nechce, tak se neozve a pokud by potřeboval popostrčit, tak je to línej lenoch a není o co stát. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama