Mám mu říct: Miluji tě.?

164
14.3.17 21:38

Mám mu říct: Miluji tě.?

Dobrý večer. Nejspíše se asi první představím a povím o téhle situaci. Je mi 15 a chodím do deváté třídy základní školy. Do třídy semnou chodí děvčata i kluci ale jeden kluk je pro mě vyjímečný :srdce: Do třídy semnou chodí od 6tky a vždycky mi byl sympatický… Jenomže po prázdninách jsme se začali bavit více nez kdy jindy a ted jsem vice nez spolužáci, spíše kamarádi. Ja jsem se do něho nejspíš zamilovala. Jenomže jsem před třemi dny zjistila něco co mě položilo na dno. Věděla jsem jendo, ano oba půjdeme na jinou střední školu ano oba půjdeme jinou cestou(on chce být voják a já chci pracovat ve zdravotnictví). Věděla jsem, že od sebe budeme daleko ale o víkendu by jsme se snad vídat mohli, jenomže vše změnilo to, že jsem zjistila, že se na začátku letních prázdnin stěhuje a prodávají dům. Jeho maminka chce někam do hor nebo co… Velice mě to zasáhlo.. Čekají me za chvíli příjímačky a proto to předemnou kamarádka tajila abych neměla o starost navíc, ale pak se její mamka zeptala moji kamaradky, jestli už prodali ten dum a ja vykulila oči a moje kamarádka mi všechno řekla. Nechtěla mě ranit zvlášť ne v toto období, za což si jí velice vážím. No nic méně mě to zasáhlo celý den po tom jsem nemohla jíst a furt jen brečela a brečela… Nicméně mám už jen pár měsíců kdy ho uvidím 5 dní v týdnu… Otázka: Má mu říct, že ho miluji? Nechci ho ranit, nechci abych ho ranila tím, že by se do mě zamiloval a pak by odjel a byli by jsme od sebe daleko a skoro nikdy se neviděli. A zvlášť nevím jestli se mu líbím a bojím se ještě většího zklamání.. Dneska mi sice řekl že mám hezké oči( z ničeho nic, když jsem o čemsi mluvili )… Mám mu říct, že k němu něco cítím nebo mám zapomenout? Vím je to na mě ale… Občas pomůže jakákoliv rada:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3090
14.3.17 21:46

To je romantický :srdce: Já bych mu to určitě řekla. Nevím teda jak daleko se stěhuje, ale třeba byste se mohli vídat i potom. Vždycky to jde nějak vymyslet, když dva chtějí být spolu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.3.17 21:51
@sediza píše:
To je romantický :srdce: Já bych mu to určitě řekla. Nevím teda jak daleko se stěhuje, ale třeba byste se mohli vídat i potom. Vždycky to jde nějak vymyslet, když dva chtějí být spolu..

Taky nevím jak daleko se stěhují. Poslední půl rok je strašně smutný a bez života. Nechápala jsem proč je takový až do chvíle než jsem zjistila, že odejde… Nechci se ho na to ptát, hlavně ne teď před prijmackami. Jenomže je tu ještě jedna věc.. Vim jen ze nikdy nechce vážný vztah už jen kvůli tomu ze chce jít k armádě.. A myslím ze si chce taky užívat života… Právě proto nevím jestli to říct:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 21:56

Já bych mu minimálně řekla, že jsem se dozvěděla o stěhování, že je mi to líto a bude mi chybět… uvidíš, jak bude reagovat :hug:
A musím říct, že na mě působíš rozumě a chytře, což mě u někoho tak mladého nesmírně těší :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3090
14.3.17 21:59
@Horselove píše:
Taky nevím jak daleko se stěhují. Poslední půl rok je strašně smutný a bez života. Nechápala jsem proč je takový až do chvíle než jsem zjistila, že odejde… Nechci se ho na to ptát, hlavně ne teď před prijmackami. Jenomže je tu ještě jedna věc.. Vim jen ze nikdy nechce vážný vztah už jen kvůli tomu ze chce jít k armádě.. A myslím ze si chce taky užívat života… Právě proto nevím jestli to říct:(

Mě by asi mrzelo nedat mu najevo svoje city..at uz slovně nebo ho treba obejmout, chytit za ruku…A urcite bych mu taky rekla, ze o tom stěhování vím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.3.17 22:00
@radkka píše:
Já bych mu minimálně řekla, že jsem se dozvěděla o stěhování, že je mi to líto a bude mi chybět… uvidíš, jak bude reagovat :hug:
A musím říct, že na mě působíš rozumě a chytře, což mě u někoho tak mladého nesmírně těší :kytka:

Ano taky mě napadlo mu to říci takhle. Tak to moc děkuji, říká mi to hodně lidí, tak snad si to o mně myslí i on;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 22:01
@Horselove píše:
Ano taky mě napadlo mu to říci takhle. Tak to moc děkuji, říká mi to hodně lidí, tak snad si to o mně myslí i on;)

Přála bych ti, aby to cítil stejně, je to krásný příběh :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.3.17 22:02
@sediza píše:
Mě by asi mrzelo nedat mu najevo svoje city..at uz slovně nebo ho treba obejmout, chytit za ruku…A urcite bych mu taky rekla, ze o tom stěhování vím.

Ani nevíte jakou mám chuť ho obejmout a chytit za ruku a já nevím co všecko… Ano, pokusím se mu alespoň říct, že mi bude chybět a jsem velice ráda, že jsem ho poznala. Po příjímačkách jedeme do Prahy na tři dny, třeba tam bude šance mu něco naznačit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.3.17 22:04
@radkka píše:
Přála bych ti, aby to cítil stejně, je to krásný příběh :srdce:
@radkka píše:
Přála bych ti, aby to cítil stejně, je to krásný příběh :srdce:

Moc vám děkuji:). Pokusím se na začátku velkých prázdnin napsat do této diskuze, jak to dopadlo;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 22:06
@Horselove píše:
Moc vám děkuji:). Pokusím se na začátku velkých prázdnin napsat do této diskuze, jak to dopadlo;).

To budeme rádi! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3090
14.3.17 22:07

To budu moc ráda, když dáte vědět. Vetsinou clovek spis lituje vecí, které neudelal…moc drzim palce i na prijimackach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.3.17 22:08
@sediza píše:
To budu moc ráda, když dáte vědět. Vetsinou clovek spis lituje vecí, které neudelal…moc drzim palce i na prijimackach.

Děkuju!!!:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.3.17 22:11

No jinak vám přeji hezký zbytek večera! A děkuju za rady!;) Už bych měla jít spát. Zítra brzké vstávání do školy.. Tak dobrou! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 23:29

Ahoj, já si myslím, že bys mu to měla říct a uvidíš, co on na to…Pokud budeš zklamaná, tak bude pro vás dálka lepší, že si třeba sejdete z očí…Ale když ti řekl, že máš hezké oči, to by mohl být podle mě náznak, že mu jsi taky sympatická…A kdyby to dobře dopadlo, není třeba někde tam u té vojenské školy nějaká zdravka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
15.3.17 06:32

Urcite mu to povedz, lebo to budes neskor lutovat. Tema stahovanie je idealna na zacatie tajehoto rozhovoru. Som sa vratila do svojich mladych cias :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama