Mám mu to věřit?Jsem na pochybách.

Anonymní
15.3.17 21:48

Mám mu to věřit?Jsem na pochybách.

Všem přeji pěkný večer :)
Dnes jel manžel na odpolední a chviličku před odchodem otevřel dvířka u kumbálu co máme na chodbě a prý, pomoz mi vytáhnout klávesnici a počítač, rychle pospíchám a vzpomněl jsem si, že to nutně potřebuju :roll: K čemu potřebuješ starý počítač? 8o Ale dnes si jedu pro hotové daně a paní účetní si stěžovala když jsem tam byl minulý týden kvůli daním, že jí zlobí počítač, že se jí porouchal, tak jsem jí řekl, že jí daruji ten svůj, stejně ho nepoužívám tak co :roll: Než jsem stačila na to něco říct, zdrhl, hodil počítač do auta a byl pryč :nevim: Jako mi nejde o starý počítač, stejně se válel v kumbále a jenom se na něho prášilo ale o to, jak to celé manžel zaonačil a zaráží mě že paní účetní které je kolem 7Olet, peněz má víc než dost, všude si autem dojede, dojde si kam potřebuje, vyřídí, zařídí :) nač paní tedy potřebuje starý počítač :roll:
Prostě mi to vrtá hlavou a nevím, jestli mu to mám baštit :nevim: Co si o tom, myslíte? Mám to hodit za hlavu? :) Díky :srdce:
Anonym děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13738
15.3.17 21:51

Nejak nechapu o co ti teda jde? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10689
15.3.17 21:51

Jede na bukake geek party a ten počítač bude sloužit jako cíl. To je něco, co mu vy nikdy poskytnout nemůžet!

co jiného byste tak soudila.

Přestaňtě řešit voloviny a udělejte si v hlavě pořádek, abyste se měla víc ráda a víc jste si byla jistáý sama sebou, abystče se zbavila podobně absurdních situací.

Žárlivost je problém toho, kdo žárlí - je to známka jeho vlastních osobních trápení. A jediné jak to vyřešit je udělat si v sobě pořádek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
15.3.17 21:52

Jako co myslíš? že ho odvezl milence nebo nemanželskému dítěti? nebo šel dát do zastavárny?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.3.17 21:53
@Kriss Tina píše:
Nejak nechapu o co ti teda jde? :think:

O to, že nevěřím tomu, že tan počítač je pro paní účetní :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
8441
15.3.17 21:54

Mne to prijde uplne normalni. Nic divneho na te situaci nevidim. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
13738
15.3.17 21:55
@Anonymní píše:
O to, že nevěřím tomu, že tan počítač je pro paní účetní :think: :nevim:

A komu by jako mel davat starej pocitac?
Ja se obcas nestacim divit jaky veci lidem lezi v hlave :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 21:56
@Doe_Jane píše:
Jako co myslíš? že ho odvezl milence nebo nemanželskému dítěti? nebo šel dát do zastavárny?

Všechno to co jsi napsala mě právě napadá :? Akorát to nemanželské dítě vylučuji, to snad nehrozí :)

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
15.3.17 21:56
@Anonymní píše:
Všechno to co jsi napsala mě právě napadá :? Akorát to nemanželské dítě vylučuji, to snad nehrozí :)
:)) neboj já bych mu věřila, nedělal by to tak okatě :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
15.3.17 21:58

Možná ta paní má hodně peněz právě proto, že je šetrná - a když se jí něco rozbije, neletí si hned koupit novou věc, ale zkouší, jestli by nebylo něco levnějšího.

Popravdě, když toto řešíš, tak jsi fakt divná.

Mám k tomu dva dotazy:
Pokud to nebylo pro paní účetní, tak pro koho by to jakomělo být? A proč by to měl být problém?
A věříš svému partnerovi? Myslím tak jako obecně, že mu nešacuješ mobil, nelezeš do mailu, důvěřuješ mu, že Tě má rád atd.?

Protože pokud to druhé neplatí, tak máte ve vztahu mnohem větší problém než jeho počítač. To by znamenalo, že tam chybí důvěra - a to je opravdu tristní.

Příspěvek upraven 15.03.17 v 21:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 21:59
@Kriss Tina píše:
A komu by jako mel davat starej pocitac?
Ja se obcas nestacim divit jaky veci lidem lezi v hlave :roll:

A já se zase nestačím divit tomu, že pan manžel má najednou zájem o to, aby 1Olet starý počítač potřebovala paní účetní k práci, když si jich paní může koupit z fleku fungl nových třeba 5 :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10689

Jinak ta logika je za tím zcela jednoduchá.

Paní účetní kleknul současný počítač - v nejhorším období - před odevzdáním daní. Než by 70 letá paní vymyslela jaký nový počítač chce a jak ho zapojit a zprovoznit a nainstalovat tma program, tak pochopitelně je nejjednoduší poprosit o pomoc někoho, kdo to umí a navíc má doma něco co funguje a není potřeba čekat, než něco dorazí.

Fakt vám šibe ze žárlivosti a je to čistě váš problém, nikoliv vašeho muže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Všem přeji pěkný večer :)
Dnes jel manžel na odpolední a chviličku před odchodem otevřel dvířka u kumbálu co máme na chodbě a prý, pomoz mi vytáhnout klávesnici a počítač, rychle pospíchám a vzpomněl jsem si, že to nutně potřebuju :roll: K čemu potřebuješ starý počítač? 8o Ale dnes si jedu pro hotové daně a paní účetní si stěžovala když jsem tam byl minulý týden kvůli daním, že jí zlobí počítač, že se jí porouchal, tak jsem jí řekl, že jí daruji ten svůj, stejně ho nepoužívám tak co :roll: Než jsem stačila na to něco říct, zdrhl, hodil počítač do auta a byl pryč :nevim: Jako mi nejde o starý počítač, stejně se válel v kumbále a jenom se na něho prášilo ale o to, jak to celé manžel zaonačil a zaráží mě že paní účetní které je kolem 7Olet, peněz má víc než dost, všude si autem dojede, dojde si kam potřebuje, vyřídí, zařídí :) nač paní tedy potřebuje starý počítač :roll:
Prostě mi to vrtá hlavou a nevím, jestli mu to mám baštit :nevim: Co si o tom, myslíte? Mám to hodit za hlavu? :) Díky :srdce:
Anonym děkuji :kytka:

Nějak nevidím ten problém 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 22:00

@přírodní ZAKLADATELKA má problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 22:03
@Anonymní píše:
A já se zase nestačím divit tomu, že pan manžel má najednou zájem o to, aby 1Olet starý počítač potřebovala paní účetní k práci, když si jich paní může koupit z fleku fungl nových třeba 5 :roll:

Hele být Tebou, tak už to neupřesňuju. Ptala ses, jestli nám to přijde divné, my jsme řekly, že ne. Dalšími detaily nás nepřesvědčíš, že fakt jo (jo kdybys mu našla na krku cucflek, na košili rtěnku a v diáři na dnešek nápis „miláček“, tak bych podezření pochopila, ale takto :nevim: ).

PS: A teda taky si myslím, že pokud by opravdu měl milenku nebo řešil v zastavárně nějaké problémy, tak by jen těžko byl tak blbý, aby Ti tu anabázi s compem předváděl live…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama