Mám mu věřit, když se skoro neznáme?

21.3.17 16:25

Mám mu věřit, když se skoro neznáme?

Ahoj, nevím, kde začít. Na konci října jsem se seznámila s chlapem na seznamce. Začali jsme si psát a volat a hrozně jsme si rozuměli. Pak jsme se poprvé viděli a on začal každý týden za mnou jezdit. Téměř každý den volal nebo psal a plánoval Vánoce, miminko, dovolenou atd. Cítím, že s ním můžu o čemkoli mluvit a že bych s ním konečně mohla založit rodinu. Říkal, že se chce přestěhovat do mého města. Problém je v tom, že nasliboval spoustu věcí-ples, Vánoce, silvestra atd. a nic nesplnil. Neznám nikoho z jeho přátel nebo rodiny. Přes vánoční svátky jsme se vůbec neviděli-neviděli jsme se 6 týdnů, pak zase 2 týdny za sebou přijel, to jsem se cítila skvěle. A teď je to 2 měsíce, co jsme se neviděli. On mi pořád tvrdí, že má spoustu práce a že až to dodělá, bude moct začít řešit osobní věci. Ale nikdy jsem s ním nestrávila víkend, nikdy u mě nepřespal. Prý pořád pracuje-dělá IT. Je to vůbec možné? Říkal, že chce, abych na něj počkala, ale teď už píše míň a volá tak jednou týdně. Pořád mluví o tom, že to s námi myslí vážně, ale tohle se přeci nedá brát jako vztah. Nevím, co dělat. Opravdu jsem si myslela, že mě má rád a ve všem jsme si rozuměli, ale co když jen lže a má třeba rodinu? Už mě to psychicky vyčerpává…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

727
21.3.17 16:29

Já bych toto opravdu nebrala jako vztah, nevěřila bych mu. Když chlap chce, zařídí si to. :kytka: Je jaro, láska se probudí jinde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5298
21.3.17 16:32

Můj názor - to co říká asi je možné.. Takový obrat je určitě nepříjemný, ale pokud je to opravdu tak, jak říká, nemůžeš mu to zazlívat a můžeš se jenom těšit, že to jednou bude lepší.. Možné je ale samozřejmě i to, že ti lže.. Osobně bych prostě jen čekala, co bude dál.. To, že tě to psychicky vyčerpává, je ale problém.. Chápu to, taky jsem taková, že když se ke mně někdo takhle chová, tak o tom pořád přemýšlím a ubíjí mě to.. Pokud je to pro tvou psychiku opravdu taková zátěž, zvolila bych jednu z následujících možností: a) Prostě mu říct o svých pocitech a zeptat se ho.. Nemáš co ztratit.. Buďto tě přesvědčí, že to s tebou myslí vážně, nebo ne.. Hlavně žádný strach, že budeš vypadat jako hysterka a podobně.. Pokud to myslí vážně a má tě rád, tak tvoje obavy pochopí.. Pokud ne, může ti být jedno, co si o tobě takový člověk bude myslet.. b) Ukončit to radši dřív, než později..

Každopádně přeju, ať to dopadne dobře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23111
21.3.17 16:34

No, hlavne si nedelejte ty deti. never co rika, ale co dela. Byla jsi nekdy ty u nej? Nebo nekde pobliz, pripadne vis v jake firme pracuje? Aby nemel jinde druhou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 16:35

Tak slíbil a prd? Ani Vánoce, ani ples ani prdlajsky. 2 měsíce se nevidíte, pak vidíte. A chlap ze seznamky? Jsi si jistá, že není zadaný :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
21.3.17 16:35
@frances bean píše:
Ahoj, nevím, kde začít. Na konci října jsem se seznámila s chlapem na seznamce. Začali jsme si psát a volat a hrozně jsme si rozuměli. Pak jsme se poprvé viděli a on začal každý týden za mnou jezdit. Téměř každý den volal nebo psal a plánoval Vánoce, miminko, dovolenou atd. Cítím, že s ním můžu o čemkoli mluvit a že bych s ním konečně mohla založit rodinu. Říkal, že se chce přestěhovat do mého města. Problém je v tom, že nasliboval spoustu věcí-ples, Vánoce, silvestra atd. a nic nesplnil. Neznám nikoho z jeho přátel nebo rodiny. Přes vánoční svátky jsme se vůbec neviděli-neviděli jsme se 6 týdnů, pak zase 2 týdny za sebou přijel, to jsem se cítila skvěle. A teď je to 2 měsíce, co jsme se neviděli. On mi pořád tvrdí, že má spoustu práce a že až to dodělá, bude moct začít řešit osobní věci. Ale nikdy jsem s ním nestrávila víkend, nikdy u mě nepřespal. Prý pořád pracuje-dělá IT. Je to vůbec možné? Říkal, že chce, abych na něj počkala, ale teď už píše míň a volá tak jednou týdně. Pořád mluví o tom, že to s námi myslí vážně, ale tohle se přeci nedá brát jako vztah. Nevím, co dělat. Opravdu jsem si myslela, že mě má rád a ve všem jsme si rozuměli, ale co když jen lže a má třeba rodinu? Už mě to psychicky vyčerpává…

Tak IT jsou tak trochu jiní, nemyslím to nijak zle, ale oni žijí ve svém světě. Ale aby se neozval dva měsíce, a předtím ti nasliboval hory-doly, to je divné. Buď je ženatý/zadaný, nebo měl ještě někde něco jiného, nebo si jenom chce občas s tebou užít nezávazný sex. Pokusila bych se zjistit o něm něco více ze soukromí, jestli měl vztah, děti, co rodiče, sourozenci, kamarádi, kde přesně bydlí, a tak. Případně bych mu řekla, že příště přijedu já za ním do jeho města. Uvidíš, jak se bude na to tvářit. Pokud se bude snažit odpovídat pouze vyhýbavě, nebo nebude chtít o tom mluvit, byla bych na pozoru.Ze zkušenosti vím, že pokud chlap ženu miluje, a myslí to s ní vážně, pak nemá problém seznámit ji s kamarády, případně rodinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10741
21.3.17 16:37

Pokud něco slibuje a pak to neplní, tak není důvod mu věřit. Je mi líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
21.3.17 16:38

Mam kamarad IT a nekdy ma období, kdy se tavre v mistnosti a dlooouho nevyleze jak se do toho zabere, tak mozne to je.. Ale trochu by me znepokojily ty sliby, vysvetlil to aspon? Zkus se mu neozyvat a uvidis, kdy se ozve sam a jestli vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 16:41

Já právě slyšela o lidech, co opravdu dělají 17 hodin denně, takže mu nechci křivdit, ale už je to na mě moc. A docela by mě zajímalo, zda se dá o někom něco zjistit? Třeba jestli je ženatý? Zjišťovala jsem o něm něco na netu a vůbec nic jem nenašla! Jinak na začátku se zdál jako ideální chlap pro mě - on začal mluvit o dětech, o svatbě atd., tak jsem si řekla, že se po dlouhé době objevil někdo, kdo už chce opravdu vážný vztah - věk už na to rozhodně má! A já jsem teď ve věku, kdy všichni kolem mě mají děti a já zjišťuju, že už bych miminko taky chtěla :) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
21.3.17 16:42

@frances bean Lže ti. Ma te jen na sex. Zamilovanej chlap se vybicovat k činům dokáže. Tenhle mluvka ma jen velkou hubu a říká ti to, co chceš slyšet. Pryč od nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23111
21.3.17 16:44

Manzel je IT, ano, dokazou delat v tahu treba dva dny, ale ne dva mesice. To by nevydrzel nikdo. Kdyby chtel, cas si vzdycky najde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 16:44

Moc děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
21.3.17 16:45
@pikola píše:
Manzel je IT, ano, dokazou delat v tahu treba dva dny, ale ne dva mesice. To by nevydrzel nikdo. Kdyby chtel, cas si vzdycky najde.

Přesně tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
21.3.17 16:47

Tak pokud je IT, je to normální. Oni jsou fakt jinde. :lol: V každém případě, doma bych ho nechtěla. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3326
21.3.17 16:48

@frances bean
Ne já bych mu nevěřila nos mezi očima. Nesplněné sliby, nevidět se dva měsíce, volat jednou za týden…Kde bydlí, byla jsi někdy u něj doma? I o tom miminku začal nějak brzy..
Přestala bych se na něj vázat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama