Mám mu věřit nebo ne?

Anonymní
7.7.20 20:38

Mam mu věřit nebo ne ?

Ahoj, chtěla bych se zeptám na jednu věc a to zda příteli věřit či ne. Máme spolu roční holčičku takže ten vztah drží spíš kvůli malé než na tom že se máme rádi. Náš vztah už asi 1,5 roku není moc dobrý. Pořád hádky urážení, jak v reálu tak po sociálních sítích. V Srpnu kdy jsem otěhotněla jsem se dozvěděla že měl přítel aférku se svojí kolegyni s práce. Mě tvrdil že jsou na vodě pracovně a nakonec rám jen chlastali. Dozvěděla jsem se že se osahávali ale bůhví co nevím. Bohužel mi přijde že to s tou kolegyni pokračuje dál. Už pomalu rok jsme spolu nespali, a ani nemáme žádný fyzický kontakt. Ji má v přátelích na Instagramu i Facebooku mě ne. Lajkuje jí fotky atd. V pátek mi řekl že jeden s klukama na chlastacku z práce že zapíjí že jeden odchází z práce a dalšímu se narodilo dítě. Bohužel tam byla i ona od té doby se jen hádáme. On pořád mobil v roce na záchodě je i 45 minut, celé dny je na počítači a nebaví se semnou, s ničím mi doma nepomáhá jsem dobrá jen jako máma, kuchařka, prádla atd. Nejezdí mě nikam na výlety jsem pořád s dcerou sama doma a už nevím co mám dělat snažila jsem se to řešit ale on mi vysvětlí že jsem nemocná mám se jít léčit. Kolikrát mě i napadl. Byla bych ráda kdyby mi někdo poradil jak mu promluvit do duše aby naši situaci začal řešit. Děkuji za rady hezký večer

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.7.20 20:43

Ještě bych chtěla podotknout že mě v 6 měsíci vyhodil a ukázal se až když se malá narodila. Pomlouvá mě u svých přátel a jediné co slyším že jsem nemocná, mám se jít léčit že lžu, a jsem nenormální. A že semnou nikam jezdit nechce a nebude. Když jsme venku jdeme vedle sebe. Nedá mi ruku, nedá mi pusu, skoro si semnou nepovídá. Už nevím jak s ním mám navázat kontakt. Řada bych mu věřila už kvůli dceři ale je toho moc že už to prostě nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
274

Za mě nevěřit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707

Napadl? A ty z jakeho duvodu dopustis aby tvoje dite vyrustalo v tomhle… jsi normalni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 20:44

@Nicole 1234 on mi říká že to není pravda že s ní nic nemá. Že to co bylo mi rekl.

• Nahlásit
  • Citovat
144

Když se k sobě nemáte, tak nevím proč jste spolu… V takovém vztahu bych nechtěla žít. A držet vztah kvůli dítěti, to nemá cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
306

A co by jsi chtela resit? Najdi si milence nebo chlapa co o tebe bude stat a na tohohle se vykasli. Dite ani svatba zkrachovaly vztah nikdy nezachrani. Neztracej cas dokud jsi mlada a vypadas k svetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
7.7.20 20:45

Pokud sám nechce, nikdo ho k aktivitě nepřemluví… Jestli ti nadává a fyzicky tě napadá, nespite spolu, podvádí tě a nemáte ani společné zážitky, on nic nedělá v domácnosti, nabízí se otázka, proč chceš ten vztah zachraňovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
7.7.20 20:46

Proč udržujete mrtvý vztah? Lepší dva spokojení rodiče zvlášť, než dva nešťastní dohromady. Myslíš, že je spokojený rok bez sexu? A ty jsi spokojená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
7.7.20 20:47

V tomhle fakt zijes? S takovym ubozakem? To nemas zadnou hrdost? Tohle fakt nechapu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
7.7.20 20:49

Co ještě se musí stát, aby jsi pochopila, že tady je tolik věcí špatně a jediná cesta je vzít dítě a utíkat pryč. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13666
7.7.20 20:51
@Anonymní píše:
Ještě bych chtěla podotknout že mě v 6 měsíci vyhodil a ukázal se až když se malá narodila. Pomlouvá mě u svých přátel a jediné co slyším že jsem nemocná, mám se jít léčit že lžu, a jsem nenormální. A že semnou nikam jezdit nechce a nebude. Když jsme venku jdeme vedle sebe. Nedá mi ruku, nedá mi pusu, skoro si semnou nepovídá. Už nevím jak s ním mám navázat kontakt. Řada bych mu věřila už kvůli dceři ale je toho moc že už to prostě nejde.

Neseš na zádech mrtvého koně. Shoď ho, Tobě i malé bude líp. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4285
7.7.20 20:56

Nějak nechápu, co u něj ještě děláš?

Vztah nemáte, mlátí tě, uráží…jako otec nejspíš taky stojí za starou belu. Proč jsi ještě neodešla proboha? Hlavně se nevymlouvej na dítě, právě kvůli němu jsi měla být dávno pryč.
Co si myslíš, že mu asi dává, žít v tomhle? Pocit bezpečí? Lásku? Správný a zdravý rodičovský a partnerský vzor?

Neřeš jeho sexuální život, ale sebe, tvoje dítě a vaši budoucnost.

Příspěvek upraven 07.07.20 v 21:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
7.7.20 20:58

Odešla bych co nejdřív. Proč tohle trpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9932
7.7.20 20:58
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 on mi říká že to není pravda že s ní nic nemá. Že to co bylo mi rekl.

Ale vždyť je to úplně jedno. Nemá tě rád, neváží si tě… tak si važ sama sebe a odejdi od něho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama