Reklama

Mám na temeni pleš

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:05
Mám na temeni pleš

Ahoj, mám dlouhodobě problémy s přáním vlasů. Je mi 25 let. Prvni porod byl v roce 2014,to mi vlasy padali jen chvíli asi dva měsíce, ale uz nedorostli do svého původního stavu.Dva roky jsem na to nic nebrala. Zadne kondicionery, moc jsem to neresila. Přesto jsem byla u kožní a ta mi řekla, ze je to stresem.Po druhém porodu v roce 2017 mi byla diagnostikovana i plicní embolie plic, takže jsem brala léky, které podrporovali padání vlasů. Na hlavě mi zbylo pár vlasů, na temeni mám velké lysiny. Po každé, když se kouknu do zrcadla, tak mám v očích slzy. Už přes rok střídavě beru vitamíny, které by mi meli pomoc, od biosilu po drahé vitamíny, do kterých jsem investovala tisíce. Uz jsem opravdu zoufalá. Rada bych byla za rady, o těch, které si nevím takovym prošly.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 11.10.18 21:07

nechala bych si udělat odběr krve na vitamíny a minerály, hormony

Renca8
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 11.10.18 21:12

To neni zas takova hruza podle te fotky. Pouzivala bych penove tuzidla na objem vlasu a nacesala to tak aby to neslo videt, jakoze pesinku na strane :) a zkusila bych nejakej strih sestrihanych vlasu s kombinaci s tim penovym tuzidlem a fenem kdy si vyfenujete vlasy v predklonu to udela super objem a vydrzi dlouho :palec:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 11.10.18 21:13

Takhle to mam blbe taky kdyzjdu spat s mokrou hlavou a spim na zadech tak se me udela takhle pesinka

pst007
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 11.10.18 21:14

Zkus masáž hlavy, návod bude někde na netu a nic to nestojí. A cvič jógu, na zklidnění.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:17

Vlasy na fotce jsem včera myte, hodně se mi mastí. Používám tuzidlo pokaždé, ale ráno je to v tomhle stavu.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 11.10.18 21:23

Kromě kožní doktorky, zkonzultuj svůj problém i s kadeřníkem, znají všelijaké fígle …A co mužští členové rodiny, jako například děda, otec, bratři atd…Mají pleš? :hug: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:39

Všichni z rodiny nádherné jistě vlasy,genetikiu to asi nebude.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 11.10.18 21:44

Já být tebou bych teda prvně řešila to mastění. Jako že se ti včera myté vlasy takhle zmastí, až zprovázkují a přilepí se k hlavě, to je masakr. To by taky mohl být důvod. Takže zajít na kožní, co s tím. Třeba když se vyřeší tohle, přestanou vlasy padat a ta pěšinka nebude tak výrazná.

bjitka123
Stálice 100 příspěvků 11.10.18 21:50

Používala jsem šampon Wella proti vypadávání vlasů. Vlasy se přestaly mastit i padat. Byl ve fialové lahvičce, kupovaný u kadeřnice, cena okolo 300,–, přesný název si bohužel nepamatuju. Třeba by to pomohlo.

Russet
Extra třída :D 10877 příspěvků 11.10.18 22:10
@Anonymní píše:
Vlasy na fotce jsem včera myte, hodně se mi mastí. Používám tuzidlo pokaždé, ale ráno je to v tomhle stavu.

Já bych na rychlemastící se vlasy nedávala ještě tužidlo. Fuj. Spíš bych investovala do lepšího šamponu a hodně vlasy po umytí vypláchla.

novinarka
Kecalka 101 příspěvků 11.10.18 22:23

Ahoj, i ja mam problem s vlasama. :( Naprosto chapu, jak ti je. Ja jsem byla u kozarky i obvodaka. Krev naprosto v poradku, takze mi ten problem prisoudili k vedlejsimu ucinku narkozy. Tech jsem mela vice.
Za sebe mohu poradit brezovou vodu, koprivy, ktere piju a delam i oplachy a jsou naprosty zazrak! Ted jsem slysela i o lopuchovem vyluhu, ze je perfektni. Jinak vitaminy jsou k nicemu. Opravdu!!! Znama lekarnice mi rikala, ze je to jen tahani penez z lidi a stejne nepomuzou.
A zaklad je nefenovat, nezehlit a nepouzivat drogerkove sracky.
Zrovna dnes jsem cetla o masce na vlasy z cervene cibule a medu. Budu zkouset.
Mame beh na dlouhou trat, ale je treba verit.
A zkus kratky sestrih, tim vlasy odlehcis. :hug:

podaji
Kecalka 399 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 22:23

Jak už bylo řečeno je to blbý ale chtělo by to na chvíli nepoužívat šampony kondicionéry tužidla atd. Čím víc používáte tím větší je problém. Blbý je že budete pár měsíců chodit jak spindira obrazně řečeno :mrgreen: ale uvidíte že se to zlepší. Já jsem si před dětma myla vlasy každé ráno. Jinak to prostě nešlo. Během těhu a po něm mě bylo tak špatně že jsem nebyla schopna si tu hlavu mít. A víte co? Teď si ji myji jednou za 4 dny. Vlasy se nemastí jen je večer vycesu od prachu a tak. Určitě znáte metodu nopoo to je teda síla ale třeba zrovna vám by to mohlo pomoci. Jo a vitamíny a různé doplňky stravy přes přírodní i drahé šampony …to vše mám za sebou a nic se nedělo.

Russet
Extra třída :D 10877 příspěvků 11.10.18 22:43

Od té doby, co nepoužívám lak na vlasy a tužidlo, vlasy se mi tolik nemastí. Hlavně je nemyju denně. V létě teda musím, když se potím nebo se namáčím v moři či řece. Nefénuju si je. Nechávám je volně proschnout. Šampon mám bez silikonů.

helekoukej
Kecalka 185 příspěvků 12.10.18 08:34

Ahoj :mavam: , místo různých léků a vitamínu bych se zaměřila i na jídelníček. Mamka mi vždycky říkala, že naše tělo je odkaz toho, co mu dáváme.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >