Mam nabidnout svoji ucast na spolecenske akci

Anonymní
12.7.15 14:23

Mam nabidnout svoji ucast na spolecenske akci

Hezke odpoledne. Kazdorocne se u nas v prazdniny kona detsky den. Kde zeny z obce pripravuji souteze. Domlouvaji se na schuzkach mezi sebou. Ja jsem se posledni dva roky taky zapojila a moc me to bavilo. Letos pry uz schuzka byla a jsou na nekterych vecech uz domluveni. Me nikdo o nicem nerekl dozvedela jsem se mimochodem vcera. Trosku me to mrzi ale neda se nic delat. V obci ziji od narozeni. Myslite ze by bylo vhodne zeptat se organizatorek zda nechteji pomoci i kdyz mi zatim nikdo nerekl, nebo to nechat byt. Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5483
12.7.15 14:33

Těžko radit, když nevím, jestli ti neřekli, protože na tebe zapomněli, nebo proto, že tě u toho nechtějí ;) (to bys asi tušila, ne?). Asi bych řekla řekla některé z hlavních organizátorek něco neutrálního ve smyslu, že pokud by bylo třeba, že moc ráda pomohu, víc bych se asi nevnucovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
12.7.15 14:35

Já bych se nabídla, zeptala, jestli ještě s něčím není potřeba pomoc, že jsem případně k dispozici. Stalo se mi něco podobného a bylo to nedorozumění, ne že by mě vyřadili schválně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22314
12.7.15 15:14

Normálně se zeptej. NA rovinu řekni, že tě to bavilo a chceš něco dělat. Tady se tady každou chvíli něco dělá a dvě ženský mají tendenci to dělat sami a pak nadávají, že je toho moc a že všechno nezorganizují… já se zapojuju automaticky. Vidíme se skoro denně, tak člověk ví, že se o tom baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama