Mám nafouklé břicho po mestruaci, test je negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamila32
Kecalka 397 příspěvků 07.02.17 12:20
Mám nafouklé břicho po mestruaci.

Mám nafouklé břicho a podbříšek 4 dny po menstruaci. S přítelem se snažíme o mimi, tak jsem si udělala i těhu test a negativní. Nevím co si o tom mám myslet :roll:

Reakce:
Kamila32
Kecalka 397 příspěvků 07.02.17 12:25

Ještě chodím často na malou a mám citlivější prsa. Bohužel můj gynekolog má dovolenou :think:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 12:28

Tak pokud je test negativní tak asi těhotná nebudeš..zkus si udělat test test ještě za pár dnů. Přeji ať se ukážou dvě // :kytka:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 12:31

Zkus se vyprdet :roll: melas menstruaci, test je negativni, nevim, co resis

Kamila32
Kecalka 397 příspěvků 07.02.17 12:48

@Gábinkaa9 děkuju

Kamila32
Kecalka 397 příspěvků 07.02.17 12:49

@Devuska stolici mám pravidelnou…to tím nebude :lol:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 12:57

@Kamila32 Nemáš vůbec zač. Taky se snažíme o miminko takže tě úplně chápu a vím jaký to je. :hug:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >