Mám nafouklý podbřišek a pocit plynatosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dana444444
Nováček 7 příspěvků 14.03.18 10:52
Mám nafoukli podbřišek a pocit plynatosti

Dobrý den,, jdu sem s takovou prosbou! Beru už asi přibližně půl roku HA minisiston (prý je velmi dobrá a účinná a hlavně spolehlivá) beru to pravidelně a mentruace jsem měla zatím všechny přesně v den když jsem je měla dostat takže opoždění nebylo! Jen mam takový problém! Mám nafouklé podbřiško a když si ho zmáčknu tak tam mám jako vodu cítím žbluňkání a včera mě jeste k tomu začal bolet pravý bok zase dole u podbřiška docela se bojím nevíte co by to mohlo být?? Ale břicho dokážu normálně stáhnout ale po chvilce jej zase spustím a je to zase normální!! Poraďte mi prosím mám starosti mám zajít k doktorovi? :( :( :oops:

Příspěvek upraven 14.03.18 v 11:03

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 14.03.18 10:54

@Dana444444 snědla jsi něco nadýmavého :D
pokud máš až takové starosti, zajdi k dr.

Dana444444
Nováček 7 příspěvků 14.03.18 10:55

@martina.se děkuji ja jim takřka vše ale poslední dobou moc nejím sladké držím dietu

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 14.03.18 10:57

@Dana444444 jak sladké souvisí s nadýmáním? to nechápu :think:

Dana444444
Nováček 7 příspěvků 14.03.18 10:58

@martina.se omezila jsem to kvůli dietě kterou teď držím ale stejně se toho podbřiška a bolesti nezbavím :oops:

Janli
Závislačka 4649 příspěvků 14.03.18 11:03

Uvař si fenyklový čaj. Jestli je to nadýmání, protáhne tě během hodinky.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 14.03.18 11:07
@Dana444444 píše:
@martina.se omezila jsem to kvůli dietě kterou teď držím ale stejně se toho podbřiška a bolesti nezbavím :oops:

jíš asi věci, na které jsi nebyla zvyklá

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28026 příspěvků 14.03.18 14:34
@Dana444444 píše:
Dobrý den,, jdu sem s takovou prosbou! Beru už asi přibližně půl roku HA minisiston (prý je velmi dobrá a účinná a hlavně spolehlivá) beru to pravidelně a mentruace jsem měla zatím všechny přesně v den když jsem je měla dostat takže opoždění nebylo! Jen mam takový problém! Mám nafouklé podbřiško a když si ho zmáčknu tak tam mám jako vodu cítím žbluňkání a včera mě jeste k tomu začal bolet pravý bok zase dole u podbřiška docela se bojím nevíte co by to mohlo být?? Ale břicho dokážu normálně stáhnout ale po chvilce jej zase spustím a je to zase normální!! Poraďte mi prosím mám starosti mám zajít k doktorovi? :( :( :oops:Příspěvek upraven 14.03.18 v 11:03

Co Ti nafouklI? Kdo?

Helileli
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 14.03.18 16:42

Tak může to být vedlejší účinek antikoncepce, nejsi oteklá i celkově? Zarezavajici se prstýnky, lemy ponožek? Bolest vpravo by mohla být cysta na vaječníku.
Pokud to nepřejde, zašla bych na gyndu a uvidíš až tě Dr prohlédne.
To že ti navykladaji, jak je ta antina super ještě neznamená, že ti musí sednout.

Dana444444
Nováček 7 příspěvků 15.03.18 08:48
@Helileli píše:
Tak může to být vedlejší účinek antikoncepce, nejsi oteklá i celkově? Zarezavajici se prstýnky, lemy ponožek? Bolest vpravo by mohla být cysta na vaječníku.
Pokud to nepřejde, zašla bych na gyndu a uvidíš až tě Dr prohlédne.
To že ti navykladaji, jak je ta antina super ještě neznamená, že ti musí sednout.

Od včerejška mi břicho ještě stvrdlo docela se bojím vůbec nevím co mám dělat či nejsem v tom ale jiné příznaky nemám :,(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama