Mám napsat, nebo se na to vykašlat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 15:11
Mám napsat nebo se na to vykašlat

Je mi 16.. Nikdy jsem neměla kluka a moc se nemám komu svěřit, proto asi píšu sem.
Znám se s jedním klukem 4 roky a vždycky jsme se tak nějak chtěli a říkali si že na sebe počkáme. Bylo mi jasný že kluk o tři roky starší nebude čekat roky na to až já budu moct mít kluka, ale nechtěla jsem si to připustit.
Našel si holku se kterou byl skoro rok a já si ho blokla kde jsem jen mohla, stejně jsem si ho občas odblokla abych se podívala.. Ze zvědavosti. Když měl příležitost, napsal mi.
Já z toho byla vždycky hotová ale nikdy jsem mu to moc nedala najevo.
I přes to že měl holku mi psal, jak ví že s ní nebude a že budu stejně jeho. Prosil ať s ním jdu ven atd.
Já vždy psala, že když má holku tak s ním přeci nebudu chodit ven že taková fakt nejsem a že ho vidět nechci. Jednou mi napsal znovu ať s ním jdu ven, já odpověděla jako vždy, že ne kvůli jeho holce. :roll: on mi odpověděl, že už s ní není blokl mě a teď mě má asi měsíc v bloku.
Celý ten měsíc přemýšlím jestli mu napsat nebo ne
Vím že je mi jen 16 a asi bych měla myslet na jiné věci, určitě jsou na světě horší věci než to co ja tady řeším… Ale byla bych moc ráda za každou odpověď.. Nebo názor a blbý komentáře si prosím nechte prosím ????
Děkuji ❤

Reakce:
DanielaD
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 19.12.18 15:13

napsala bych ti, ale mám vždy jen blbé komentáře

Katelinek
Nováček 1 příspěvek 19.12.18 15:14

@DanielaD tak teda nepiš :smile:

flybe
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 19.12.18 15:24

Jo Nápis mu a chod s nim venku.tyhle blokovacky chapu,ale jsou zbytečne.musis ho poznat ať se odrazis dal.i blba zkusenost je zkusenost.tak hlavně neotehotni a nenech se tahat za nos.a k minulosti o holce se nevracej..

Ketris
Echt Kelišová 9768 příspěvků 19.12.18 15:27

Neboj, z toho vyrostes :mrgreen:

Kilted
Nováček 5 příspěvků 19.12.18 15:27

Napiš mu. Když to takhle řešíš, je jasný, že mu napsat chceš:-) Míč bude na jeho straně a uvidíš, co se z toho vyvrbí.
A jasně, že jsou na světe větší problémy, ale myslím, že většina lidí tady ví, jak se asi cítíš :-)
Přeju hodně štěstí a lásky, ať už to dopadne jakkoliv. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 15:32

@Kilted Chci a zároveň nechci. Vždycky to odložím na jindy, pak se rozhodnu že napíšu jenomže si h ned představím to, jak mi psal i když s tou holkou byl. Hned se vcítím do té holky, kdybych byla na jejím místě…
Takže fakt nevím. Je to docela těžký :joy:

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 19.12.18 15:35

věř, že tě čekají horší životní rozhodnutí ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 15:38

@DanielaD To vím ;)

Djukene
Nováček 4 příspěvky 19.12.18 15:47
@Anonymní píše:
Je mi 16.. Nikdy jsem neměla kluka a moc se nemám komu svěřit, proto asi píšu sem.
Znám se s jedním klukem 4 roky a vždycky jsme se tak nějak chtěli a říkali si že na sebe počkáme. Bylo mi jasný že kluk o tři roky starší nebude čekat roky na to až já budu moct mít kluka, ale nechtěla jsem si to připustit.
Našel si holku se kterou byl skoro rok a já si ho blokla kde jsem jen mohla, stejně jsem si ho občas odblokla abych se podívala.. Ze zvědavosti. Když měl příležitost, napsal mi.
Já z toho byla vždycky hotová ale nikdy jsem mu to moc nedala najevo.
I přes to že měl holku mi psal, jak ví že s ní nebude a že budu stejně jeho. Prosil ať s ním jdu ven atd.
Já vždy psala, že když má holku tak s ním přeci nebudu chodit ven že taková fakt nejsem a že ho vidět nechci. Jednou mi napsal znovu ať s ním jdu ven, já odpověděla jako vždy, že ne kvůli jeho holce. :roll: on mi odpověděl, že už s ní není blokl mě a teď mě má asi měsíc v bloku.
Celý ten měsíc přemýšlím jestli mu napsat nebo ne
Vím že je mi jen 16 a asi bych měla myslet na jiné věci, určitě jsou na světě horší věci než to co ja tady řeším… Ale byla bych moc ráda za každou odpověď.. Nebo názor a blbý komentáře si prosím nechte prosím ????
Děkuji :heart:

To neres jeste mas cas na vse.u me je to horsi 34 a panic jeste

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 15:57

@Djukene haha tak to je docela zlý :joy: :ok_hand:
Já mám zas problém že jsem nikdy neměla kluka je mi 16 a každý se tomu strašně diví takže jsem u nich strašně divná a hodně z jich si myslí, že jsem lesba. Jen kvůli tomu že vidí asi první holku která v 16ti nemá kluka a nikdy neměla.
Proto jsem se rozhodla psát to sem a ne svěřit se s tím někomu. Jsem v těhlech věcech docela nezkušená :smile:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >