Mám nárok být na úřadě práce s partnerem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristyna157663
Povídálka 45 příspěvků 12.06.19 11:18
Mám nárok být tam s partnerem?

Ahoj všem :mavam:

Byla jsem dnes na úřadě práce s partnerem ( on se šel registrovat a nerozumí moc papírování tak mě vzal sebou, kdyby náhodou). Vše jsem mu pomohla vyplnit a když jsme šli k přepážce tak mě paní úřednice nepěkně vyhodila, s tím že partner si to musí vyřídit sám. Opravdu jsem tam nemohla ani stát a poslouchat co je ještě potřeba doložit a tak?

Děkuji za reakce :nevim: :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Božislava
Závislačka 3075 příspěvků 12.06.19 11:23

Tak když si mu při svatebním obřadu slíbila, že mu budeš oporou v dobách dobrých i zlých, tvoje přítomnost byla žadoucí. Něco jiného by bylo, kdybyste byli nesezdaný pár, to by paní úřednice mohla nařídit tvůj odchod.

pikola
Generální žvanilka 21080 příspěvků 12.06.19 11:27

Tak česky snad umí, takže jako dospělý by to zvládnout snad sám mohl :nevim:

arinecka
Kelišová 6391 příspěvků 12.06.19 11:33

@Kristyna157663 Tak od toho je tam ta úřednice, která mu v případě, že nebude něčemu rozumět poradí ne? :mrgreen:

Jana525
Kelišová 5610 příspěvků 12.06.19 11:34

On neni Cech? Pokud neni, tak to chapu, pokud je, tak ho v zivote urcite cekaji slozitejsi situce nez je pohovot na urade prace a pokud to je pro nej problem, tak bych hodne premyslela, zda chci takoveho chlapa za partnera

jahuhudka
Extra třída :D 14328 příspěvků 12.06.19 11:34

Máš dítě nebo partnera 8o

MartinKa36
Závislačka 3695 příspěvků 12.06.19 11:37

Pokud je tvůj parner opičák tak je tvá přítomnoust na UP žádoucí..

Peta02
Kecalka 454 příspěvků 12.06.19 11:38

Mě to teda projde úplně jedno, vždyť je to snad fuk jestli tam stojí vedle nej ne? Snad nežijeme už ani za sociku ani za fasismu, aby úřednice mohla někoho takhle vyfaknout :nevim:

pikola
Generální žvanilka 21080 příspěvků 12.06.19 11:40
@Peta02 píše:
Mě to teda projde úplně jedno, vždyť je to snad fuk jestli tam stojí vedle nej ne? Snad nežijeme už ani za sociku ani za fasismu, aby úřednice mohla někoho takhle vyfaknout :nevim:

Tak na pracovní pohovor s ním asi taky nepůjde :nevim:

Uživatel je onlinebartsch
Kelišová 5005 příspěvků 12.06.19 11:41
@Kristyna157663 píše:

Byla jsem dnes na úřadě práce s partnerem ( on se šel registrovat a nerozumí moc papírování tak mě vzal sebou, kdyby náhodou). Vše jsem mu pomohla vyplnit a když jsme šli k přepážce tak mě paní úřednice nepěkně vyhodila, s tím že partner si to musí vyřídit sám. Opravdu jsem tam nemohla ani stát a poslouchat co je ještě potřeba doložit a tak?

:think: A to s ním budeš chodit i do práce, kdyby třeba něčemu nerozuměl? :nevim:
Dana V
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 12.06.19 11:42

Jestli je svepravny, mel by to zvladnout sam, jak vyplnit papiry, tak je predat urednici :think:

Peta02
Kecalka 454 příspěvků 12.06.19 11:44
@pikola píše:
Tak na pracovní pohovor s ním asi taky nepůjde :nevim:

On ale nebyl na pracovním pohovoru, ale u nějakýho okýnka na úřadě. Pokud tam ona jen stála a vyrizoval to on v čem je problém? Každý není ultra prakticky, tak si to chtěla asi taky poslechnout, aby na nic nezapomel.

Uživatel je onlinemamina2017
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 12.06.19 11:45

V dnešní době ochrany osobních údajů, tak si myslím, že by mohla mít s tím problém. A pokud je svéprávný, tak nevidím ani důvod, proč bys tam měla být s ním.

PaníBovaryová
Závislačka 4671 příspěvků 12.06.19 11:45
@Kristyna157663 píše:

jo, to udělat může. Je to úřední jednání.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23524 příspěvků 12.06.19 11:45

Já nevím, ale zas tak divný mi to nepřijde, na pracák sice nechodím, ale po úřadech ano, ale kolikrát jsem viděla, že jdou spolu dva lidé, nevidím na tom nic špatného. Víc hlav si víc zapamatuje ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama