Mám nárok na nemocenskou, když mě propustili z práce?

5
17.5.17 12:26

mam narok na marotku kdyz me popustili s prace

Dobry den. Chci se zeptat, jetsli budu mít nárok na placenou marotku, když jsem bila v 3 mesicni skušební době a ta mi skonči 20.5 a uz mi nechcou prodlouzit smlouvu a jsem s dítětem na ošetrovacce? diky :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10291
17.5.17 12:29

:roll: Myslíš, jestli u doktora existuje diagnóza „nezaměstnaná“ a je nárok si ji nechat napsat? Ne, to opravdu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6867
17.5.17 12:35

@Natian123 Máš nárok na karotku a propuštění. Ne na marotku a popuštění.
Pokud ti běží pracovní smlouva a jsi v pracovní neschopnosti, tak nárok asi máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16783
17.5.17 12:38

Tak ošetřovačka je cca 9 dní myslím takže dyl asi ne a pak je nejaka ochraná lhuta na vaše marodení takže by asi i nejak šlo a nahlísit se včas na pracák ted jsme na tom byla stejne jen já nemarodila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19747
17.5.17 12:40
@koralina11 píše:
Tak ošetřovačka je cca 9 dní myslím takže dyl asi ne a pak je nejaka ochraná lhuta na vaše marodení takže by asi i nejak šlo a nahlísit se včas na pracák ted jsme na tom byla stejne jen já nemarodila

ošetřovák můžeš mít i dýl než 9 dní ale pouze 9 dní je placených

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.17 12:47

V době nemoci doporučuji po večerech prostudovat moudrou knihu - Pravidla českého pravopisu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.5.17 12:53

@Iustitia omnibus nebud vychytrala ja jsem Slovenka, tak nebud trapna :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.17 12:58
@Natian123 píše:
@Iustitia omnibus nebud vychytrala ja jsem Slovenka, tak nebud trapna :lol: :lol:

Takže teď ztrapním tebe. I Slovensky se předložka ve větě „prepustili ma z práce“ píše „z“. Na Slovensku se používá slovo „maródka“, takže slovo „marotka“ taky špatně v obou jazycích. No a slovo „bila“ ti odpouštím, když říkáte „bola“ :) Ale gratuluju, neumíš ani slovensky :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16754
17.5.17 12:59
@Natian123 píše:
@Iustitia omnibus nebud vychytrala ja jsem Slovenka, tak nebud trapna :lol: :lol:

Tak to ti trosku nevyslo :mrgreen: i ve slovenstine se NEpise marotka…a abych se drzela tematu, tak narok nemas…muzes byt na osetrovacce jak dlouho chces, ale proplati ti jen9 dni…

Příspěvek upraven 17.05.17 v 13:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
17.5.17 13:01
@Iustitia omnibus píše:
Takže teď ztrapním tebe. I Slovensky se předložka ve větě „prepustili ma z práce“ píše „z“. Na Slovensku se používá slovo „maródka“, takže slovo „marotka“ taky špatně v obou jazycích. No a slovo „bila“ ti odpouštím, když říkáte „bola“ :) Ale gratuluju, neumíš ani slovensky :P
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
17.5.17 13:04

Nedávno byl u nás jednomu zaměstnanci ukončen pracovní poměr ve zkušební době, druhý den šel marodit a nárok na nemocenskou dle mzdové účetní má, jen ne na těch 14 dnů, co proplácí zaměstnavatel. Ale jak to je, když máš OČR :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kdochcekam
17.5.17 13:42
@Natian123 píše:
Dobry den. Chci se zeptat, jetsli budu mít nárok na placenou marotku, když jsem bila v 3 mesicni skušební době a ta mi skonči 20.5 a uz mi nechcou prodlouzit smlouvu a jsem s dítětem na ošetrovacce? diky :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Koho jsi bila ve zkušební době karotkou? :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama