Mám nárok na nějaké příspěvky?

Anonymni
18.1.08 16:52

Mám nárok na nějaké příspěvky?

Ahoj,
mám nárok na nějaký příspevek?
Svobodná matka, otec uveden v rodném listu, v současné dobe PPM, dite 2 týdny staré…jde mi o to, zda je moznost jakykoliv prispevku (ny bydleni, dite apod)..dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

68
18.1.08 18:35

A zijete s otcem spolu? Mate stejne trvale bydliste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.08 19:33

Příspěvek

Otec dítěte má jinou trvalou adresu než já a dítě

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.1.08 20:05

A zijete pspolu ve spolecne domacnosti?Ja jsem taky svobodna matka,dve deti se stejnym muzem a zijeme spolu,akorat ze bez toho papiru:)Vubec jsem neuvazovala ze bych zadala o davky jako svobodna,opustena matka.Pokud spolu nezijete,mas na to narok.Petra

• Nahlásit
  • Citovat
68
18.1.08 20:34

Pokus spolu nezijete, mas narok samozrejme na vyzivne - dojit na Odbor pece o dite a zazadat o svereni ditete do pece, pokud Ti parner nedela problemy, sepisete dohodu, jde to k soudu a tak se urci vyse vyzivneho. Dale mas narok na socialni priplatek a samozrejme prispevek na bydleni. Zajdi si na cosialku, tam Ti vse dopodrobna vysvetli :wink: Snad jsem na nic nezapomela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.12 09:48

Ahoj všem.
Taky bych se chtěla poptat na svůj případ…

Mám 3 leté dítě, druhé se má narodit za 3 měsíce. Bydlíme s manželem v bytě 3+1. Nájem 6000Kč vč inkasa. Bohužel tam nemáme ani jeden trvalé bydliště. (nějak jsme to zapoměli předělat :-( ). Pobírám rodičák 7600Kč a za cca měsíc a půl přejdu na druhou mateřskou.
Manžel bohužel před půl rokem přišel o zaměstnání a bral 5 měsíců podporu.
Máme nárok na nějaký příspěvek? Jde to třeba i zpětně, kdyby jsme si to trvalé bydliště předělali??

• Nahlásit
  • Citovat
6391
8.10.12 10:06

Ahojky my jsme manzele, bydlime spolu, ale trvale bydliste zde mam jen ja a nas 18 ti mesicni syn.Otec v rodnym liste je, a pobiram pridavek na dite, ted koncem zari jsem si to vyrizovala a prislo nam vyrozumneni ze nam to dopadlo a budeme pobirat 500 na dite.. :dance: Jinak pritel byl v lednu doma, tak musel vypsat nejaky prohlaseni, a v unoru byl na pracaku a od brezna maka, vse je v roce 2011.Takze si myslim ze by nebylo vubec marny se jit optat na socialku popripade vyplnit papiry a bud to klapne bo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
8.10.12 10:07
@Jaja87 píše:
Ahojky my jsme manzele, bydlime spolu, ale trvale bydliste zde mam jen ja a nas 18 ti mesicni syn.Otec v rodnym liste je, a pobiram pridavek na dite, ted koncem zari jsem si to vyrizovala a prislo nam vyrozumneni ze nam to dopadlo a budeme pobirat 500 na dite.. :dance: Jinak pritel byl v lednu doma, tak musel vypsat nejaky prohlaseni, a v unoru byl na pracaku a od brezna maka, vse je v roce 2011.Takze si myslim ze by nebylo vubec marny se jit optat na socialku popripade vyplnit papiry a bud to klapne bo ne.

pardin manzel, ja si to nejak neuvedomuji jeste. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama