Mám nárok na nějakou dávku?

Anonymní
27.1.16 00:43

mam narok na nejakou davku?

Chtela bych se zeptat chytrejsich, ja se v tom moc nevyznam.
Jsem na materske, rodicak mam 7093,– tatinka mame, ale nejsme svoji a ani nema s nama trvale bydliste.
Nevite, jestli mi nevznika narok na nejakou davku?
Nechci se nechat odsoudit, uplne hlady neumirame, ikdyz to stoji za.. ale spis si rikam, cikanum prispivaj uplne na vse, vsechny nas to stve, nic s tim nezmuzem, tak aspon, i kdyby nam ostatnim neco dali.

Dekuju za reakci na otazku(debaty o cikanech nebo tak tu rozvijet nechci)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

957
27.1.16 01:10
@el1991 píše:
Jsem na materske, rodicak mam 7093,– tatinka mame, ale nejsme svoji a ani nema s nama trvale bydliste.
Nechci se nechat odsoudit, uplne hlady neumirame, ikdyz to stoji za.. ale spis si rikam, cikanum prispivaj uplne na vse, vsechny nas to stve, nic s tim nezmuzem, tak aspon, i kdyby nam ostatnim neco dali.Dekuju za reakci na otazku(debaty o cikanech nebo tak tu rozvijet nechci)

Tak si představ, že třeba mě na nic nedají. Akorát musím cvakat daně, aby takový jako ty mohly občurávat systém.
Najdi si to ve starších diskuzích a neprovokuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
27.1.16 01:13

@el1991 rozvíjet debatu o cikánech taky nechci, ale platí se jim to samé, co by se platilo bílým, kdyby byli v jejich situaci.
Jak to myslíš - kdyby nám ostatním něco dali? 220 000Kč na dítě je málo? A ty roky doma s možností přivýdělku???
Jinak co tatínek? žije s vámi? nemohl by se poohlídnout po lepší práci?

Příspěvek upraven 27.01.16 v 01:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
27.1.16 01:15

@Maden nám taky nedají nic, chudák manžel musí pracovat každý den a dost těžce, abychom si mohli žít tak, jak žijeme (a v přepychu to není).. a nedaj nám ani přídavky na děti, fňuk… :zed: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
27.1.16 01:15

Ty špatně skončíš, děvče… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41388
27.1.16 01:21

@el1991 no představ si, že mě rodičák ta čeká a nikdo za mě hypotéku nezaplatí. Máte tatínka a ten ať přispěje, stát si s Tebou dítě neudělal. Jinak mám kamarádku v nouzi a stát jí podporuje :nevim: kdo nemá, tomu stát pomůže a kdo chce dojit protože je hamtal ať jde na brigádu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1062
27.1.16 03:41

Tak my taky nejsme svoji a mame rozdilna trvala bydliste a tatinek s nami normalne bydli a stara se o nas. Na nejake vyskakovani to neni ale nikdy by me nenapadlo, ze by mi stat neco dal, kdyz uz nam nedal ani to blby porodny. Jako rady typu chod na brigadu mi teda prijdou dost zcestny. Pokud clovek koji a nema hlidani rak asi tezko muze jit nekam makat. Nebo at se otec postara? Co kdyz se proste nestara. Takoveto komentare jsou hloupe. Nenapsala jsi nic blizsiho. Ja osobne bych se asi informovala primo na uradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
27.1.16 05:14
@el1991 píše:
Nechci se nechat odsoudit, uplne hlady neumirame, ikdyz to stoji za.. ale spis si rikam, cikanum prispivaj uplne na vse, vsechny nas to stve, nic s tim nezmuzem, tak aspon, i kdyby nam ostatnim neco dali.Dekuju za reakci na otazku(debaty o cikanech nebo tak tu rozvijet nechci)

Holka zlata, kam jsi to vlezla s takovym dotazem, ty nerozumna? :mrgreen: Tady te matky zakladatelky a stvoritelky rozcupuji.
Zkusila bych se zeptat primo na urade, urcite ti poradi, na co bys mohla mit narok. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
27.1.16 05:24

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Co si misto davek spermatu najit nejakeho slusneho chlapa, co zaopatri rodinu… :think: a ten tvuj „argument“ o Romech, ze te hanba nefackuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31869
27.1.16 05:57
@Janaxy píše:
Holka zlata, kam jsi to vlezla s takovym dotazem, ty nerozumna? :mrgreen: Tady te matky zakladatelky a stvoritelky rozcupuji.
Zkusila bych se zeptat primo na urade, urcite ti poradi, na co bys mohla mit narok. :kytka:

nárok, nárok - máte nárok jít makat a životní úroveň si zvýšit. Přesně důvod, proč dávky zrušit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
27.1.16 06:20

:zed: :zed: :zed: :zed: :zed: Ta věta „cikánům přispívají úplně na vše“ mluví za vše. Ne, oni dostanou to, co by jsi dostala v jejich situaci ty a každý jiný. Těch 220 tis na rodičovské ti nestačí? Kolik by jsi chtěla, mega nebo dva? Musíš říci tatínkovi dítěte, podle toho co jsi napsala, tak jste spolu, takže ať se pěkně postará a najde si normálně placenou práci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
27.1.16 06:24

Jestli bydlite v najmu, tak si zkus zazadat o prispevek na bydleni, pak jeste existuje pridavek na dite. Jen nechapu, proc se ptas zrovna TADY, kdyz je internet plny online socialnich poraden, kde ti odpovi k veci a bez odsuzovani tve osoby.
Pripadne se poptej rovnou na UP.

• Nahlásit
  • Citovat
12071
27.1.16 06:36

Odpovim na otázku, ano mas ale je to ve vašem případě trochu podvod. No budiz vam přáno. Dojdi si na socialku, asi ti dají příspěvek na bydleni a i na dite… @el1991

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
27.1.16 06:36

Pokud je tatínek v rodném liště dítěte, tak musíš počítat i jeho příjmy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
27.1.16 07:14

Jak to ze máš rodicak 7093 kč? Já myslela, že jde 7600kč
jinak také tatínka máme, rodicak mám na 4 roky 7600 kč, po dobu 9 měsíců mám takový dojem a pak to je kolem 4 tisíc, teď nevím.. Pak máme ještě příspěvek na dítě(což je 500)
nic víc, nic míň. KOLIK přibližně vydělává přítel, že máš málo? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama