Mám nárok na podporu v nezaměstnanosti po RP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 20:27
Mám nárok na podporu v nezaměstnanosti po RP

Dobrý den potrebovala bych se zeptat nějaké dobré duši jestli mám nárok na podporu v nezaměstnanosti :roll:
14.8.2015 se mi narodila 1dcera a k 31.12.2015 mě vypršela smlouva v zaměstnání. S 2dcerou která se mi narodila 3.6.2017 tak jsem nastoupila pouze na RP ktery mi končí 3.6.2019 tím se chci zeptat jestli mám nárok na podporu a pokud ne tak jestli můžu být na pracaku kvůli zdravotnímu do konce roku(budu s mladší dcerou doma)má nějaka maminka zkušenost jestli ihned nabízeji práci nebo to pochopí a tu dobu mě tam nechají na pokrytí zdravotního. Nebo radši jít na pojišťovnu jako matka pečující o dítě?
Mockrát děkuji za odpovědi dámy :lol:
Pěkný večer :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 27.02.19 20:31

počítej že tě určitě budou posílat do práce , nebudou zvědavý na to že chceš být jen tak doma

migmina
Kecalka 223 příspěvků 27.02.19 20:37

Posilaji hned do prace.na urade prace zprostredkovavaji zameestnani ne vyvylovani se doma.

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 20:38
@ka2ka píše:
počítej že tě určitě budou posílat do práce , nebudou zvědavý na to že chceš být jen tak doma
to jsem potřebovala vědět od někoho kdo vi. Jde mi jen o zdravotní tak kam jít jestli na UP nebo si rozložit zbytek RP nebo jít na zdravku. Nikdy jsem na UP nebyla nevím jak to chodí. Děkuji za radu pěkný večer
Azeretereza
Závislačka 2671 příspěvků 27.02.19 20:47

Zkus si to tam zjistit. Kdybych si neshanela práci sama, tak předpokládám, že budu smrdět na pracáku nějakej měsíc. Ale budeš muset chodit na ty schůzky a podobně, pokud ti nejde vyloženě o podporu, šla bych rovnou na pojišťovnu.

Evelýna 1
Kecalka 409 příspěvků 5 inzerátů 27.02.19 20:50

@DStoskova
Neřekla bych, že hned posílají do práce. Já jsem nyní evidovaná na ÚP, také jsem šla po RD a měla jsem na pracáku jednu schůzku. Paní se mě zeptala, jestli si práci hledám, zda mám něco rozjednané a to bylo vše. O nějaké nabídce práce ani slovo. Za 2 min jsem byla pryč. Podle mé zkušenosti se nemusíš bát. Dají ti prostor ať si hledáš sama. Kamarádka říkala, že 5m se nikdo o nic nestaral a pak až úřednice začala trochu tlačit.
Jestli nechceš pracovat kvůli dítěti, zajdi na pojišťovnu a zaregistruj se jako osoba pečující o dítě do 7 let věku

venulka1
Kecalka 459 příspěvků 27.02.19 20:52

Mela jsem to tak ted..6mesicu buzerace posílání po vsech čertech od trideni na jatkach pp myti kontejnetu v pristavu po 6mes 2× mesicne jsem dochazela na sezeni matka a dítě kde mel pan nasi kartu a od ukonceni stredni az do ted pred cca 15 dalsimi zenskymi rozebirani ponizovani po 8mes jsem odesla na vzp a hledam si praci sami jde tam přivydělat do 5tis a bez nervu..a do duchodu ti stejně nic nejde posilam si 1000 mes na socilani..za me praci jsme nenašli ponižování natlak..ale narok mas když ti ho uznaji a projdes temi jejich formulari a vse zduvodnis

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 27.02.19 20:54
@Evelýna 1 píše:
@DStoskova
Neřekla bych, že hned posílají do práce. Já jsem nyní evidovaná na ÚP, také jsem šla po RD a měla jsem na pracáku jednu schůzku. Paní se mě zeptala, jestli si práci hledám, zda mám něco rozjednané a to bylo vše. O nějaké nabídce práce ani slovo. Za 2 min jsem byla pryč. Podle mé zkušenosti se nemusíš bát. Dají ti prostor ať si hledáš sama. Kamarádka říkala, že 5m se nikdo o nic nestaral a pak až úřednice začala trochu tlačit.
Jestli nechceš pracovat kvůli dítěti, zajdi na pojišťovnu a zaregistruj se jako osoba pečující o dítě do 7 let věku

vidíš a já na další schůzku pak musela přinést mail kam jsme všude psala a kde se ptala na práci :nevim: ale už je to pár let, a možná to každá úřednice dělá jinak :think:

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 20:56
Moc děkuji za odpovědi :lol: :palec:
@Evelýna 1 píše:
@DStoskova
Jestli nechceš pracovat kvůli dítěti, zajdi na pojišťovnu a zaregistruj se jako osoba pečující o dítě do 7 let věku

Moc děkuji :palec: ;) jde mi o to hlavně abych byla s malou ještě doma a kvůli zdravotnímu

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 20:57
@Evelýna 1 píše:
@DStoskova

Děkuji za odpověď :) :palec: ;)

venulka1
Kecalka 459 příspěvků 27.02.19 20:59

Díky nemocem deti ve skolce jsem o puvodni práci prisla a dalsi je v nedohlednu predtim nestovice vystridali se ted zase prazdniny..pro me vzp nejlepsi reseni

karkarka
Závislačka 3489 příspěvků 27.02.19 21:09

@venulka1 proc si posilas 1000 korun na socialni?

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 21:24
@venulka1 píše:
Díky nemocem deti ve skolce jsem o puvodni práci prisla a dalsi je v nedohlednu predtim nestovice vystridali se ted zase prazdniny..pro me vzp nejlepsi reseni

Děkuji za názor. A jak se prosím vyřizuje? Zajít na pojišťovnu a tam se vyplňují nějaký formuláře? Co se vše k tomu potřebuje?

venulka1
Kecalka 459 příspěvků 27.02.19 22:44

@karkarka abych měla nejaky duchod musi byt odpracovano 35let a ja to pak nebudu nekde honit ze mi ty roky chybi a kdyz tak ne vsechno

venulka1
Kecalka 459 příspěvků 27.02.19 22:46

@DStoskova na netu je formular na 2 deti je to do 15let muze se u toho privydelat pry do 5tis a kdykoliv zrusit a zase obnovit ale platis si sama socialni..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama