Reklama

Mám nárok na porodné? 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denulik95
Nováček 1 příspěvek 17.01.17 15:33
Mam narok na porodne? 2017

Ahoj mam dotaz, cekam prvni miminko a zajmalo bi me jak to budu mit z porodnym. V dubnu se ma nas malej milacek narodit :). U nas vydelava jen pritel ma staly prijem a ja jsem vedena na UP hmotnou nouzy nebo prispevky na bydleni atd nepobirame ani jeden, pritel ma cca 15tis. vydelek tak bi me zajmalo zda budu mit narok na porodne? Vsem moc dekuji :) a predem se omlouvam za blbe zformulovanou otazku :D

Přečtěte si článek: Porodné 2018: Aktuální informace

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47213 příspěvků 17.01.17 15:42

Mela bys.

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 17.01.17 15:56

Pokud tam opravdu není žádný jiný příjem. Nemusí to být jenom dávky, ale i brigáda, důchod, cokoliv. A to tvoje cca není v rozmezí 5 a víc tisíc tak dostanete. Limit na dva dospělé a dítě je tuším kolem 20 tisíc.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 17.01.17 16:16

Jo, pokud to jsou jediný příjmy tak jste v pohodě. Akorát nevím, jestli do toho nespadne třeba i vratka daní - jestli to je vyloučeno nebo ne, to fakt netuším.

Druby
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 17.01.17 16:25

Děláš si srandu? Zajímalo bi mě atd?
porodné asi ano

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 17.01.17 16:31

Řekla bych, že nárok máte

Icestar
Závislačka 4173 příspěvků 1 inzerát 17.01.17 16:42

@denulik95 Ideálně ty peníze zúročit nějakým kurzem gramatiky, třeba pak seženeš po mateřské práci o něco snadněji…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama