Mám nárok na porodné? 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denulik95
Nováček 1 příspěvek 17.01.17 15:33
Mam narok na porodne? 2017

Ahoj mam dotaz, cekam prvni miminko a zajmalo bi me jak to budu mit z porodnym. V dubnu se ma nas malej milacek narodit :). U nas vydelava jen pritel ma staly prijem a ja jsem vedena na UP hmotnou nouzy nebo prispevky na bydleni atd nepobirame ani jeden, pritel ma cca 15tis. vydelek tak bi me zajmalo zda budu mit narok na porodne? Vsem moc dekuji :) a predem se omlouvam za blbe zformulovanou otazku :D

Přečtěte si článek: Porodné 2019: Aktuální informace

Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 48294 příspěvků 17.01.17 15:42

Mela bys.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 17.01.17 15:56

Pokud tam opravdu není žádný jiný příjem. Nemusí to být jenom dávky, ale i brigáda, důchod, cokoliv. A to tvoje cca není v rozmezí 5 a víc tisíc tak dostanete. Limit na dva dospělé a dítě je tuším kolem 20 tisíc.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 17.01.17 16:16

Jo, pokud to jsou jediný příjmy tak jste v pohodě. Akorát nevím, jestli do toho nespadne třeba i vratka daní - jestli to je vyloučeno nebo ne, to fakt netuším.

Druby
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 17.01.17 16:25

Děláš si srandu? Zajímalo bi mě atd?
porodné asi ano

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 17.01.17 16:31

Řekla bych, že nárok máte

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 17.01.17 16:42

@denulik95 Ideálně ty peníze zúročit nějakým kurzem gramatiky, třeba pak seženeš po mateřské práci o něco snadněji…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Prokleté Pardubice: Svoboda málem zabil, Lubina úplně! A v čem jede Čáslava?

Hokejové Pardubice jsou snad doopravdy prokleté. Nejenže zažívají naprosto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >