Mám nárok na přídavky na děti? Spočítá někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 11:56
Mám nárok na přídavky na děti?spočítá někdo?

Mám 2 děti. Mám rodičák 6200.Beru přídavek na bydlení 1900 kč. Přítelův čistý plat je 18000. Mám nárok na přídavky na děti?

Reklama

Reakce:

Monchichik
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 08.05.18 11:59

Na netu najdeš kalkulačky, které ti to spočítají, třeba tady : http://www.penize.cz/…avky-na-dite

Doe_Jane
Kelišová 5652 příspěvků 08.05.18 11:59

Nemáme ti to jít i vyřídit?? na netu jsou kalkulačky

Monchichik
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 08.05.18 12:02

@Doe_Jane mě vždycky takovej dotaz překvapí, protože najít to na netu nemůže být takový problém nebo jo? :think:

Doe_Jane
Kelišová 5652 příspěvků 08.05.18 12:03
@Monchichik píše:
@Doe_Jane mě vždycky takovej dotaz překvapí, protože najít to na netu nemůže být takový problém nebo jo? :think:

asi jak pro koho :mrgreen: :mrgreen:

Monchichik
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 08.05.18 12:05

@Doe_Jane no to si právě vždycky říkám, jestli jsou líný nebo :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 37317 příspěvků 08.05.18 12:06
@Anonymní píše:
Mám 2 děti. Mám rodičák 6200.Beru přídavek na bydlení 1900 kč. Přítelův čistý plat je 18000. Mám nárok na přídavky na děti?

tak na netu máš kalkulačku tam si to zadáš nebo na úřad a vyplnit žádost a uvidíš. když tě tady půlka napíše že máš nárok a druhá půlka že nemáš tak uděláš co?

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2473 příspěvků 08.05.18 12:08

@Markéta80 založí další diskusi :mrgreen: :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 37317 příspěvků 08.05.18 12:12

@debra.morgan tak to by mne ani nepřekvapilo :mrgreen:, přitom zajít na úřad by bylo rychlejší :mrgreen:. Já tam byla 30.4, první na řadě a vypadla jsme do 3 minut :mrgreen:

radkka
Neúnavná pisatelka 19398 příspěvků 08.05.18 12:59
@Monchichik píše:
@Doe_Jane no to si právě vždycky říkám, jestli jsou líný nebo :lol:

Myslím si, že platí to nebo ;)

arinecka
Závislačka 4242 příspěvků 08.05.18 13:36

Ne, nemáš nárok.

hulala
Kecalka 287 příspěvků 08.05.18 15:19

@Markéta80 to jsi měla štěstí 8o u nás je to to výprava na minimálně hodinu :?.

mrav
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 08.05.18 20:42
@hulala píše:
@Markéta80 to jsi měla štěstí 8o u nás je to to výprava na minimálně hodinu :?.

A někdy i na víc. A do toho neposedná dcera. :roll:  :mavam:

Markéta80
Hvězda diskuse 37317 příspěvků 08.05.18 20:57

@hulala musíš tam být brzo, já tam šla na 8, je fakt že tam bylo dost spoluobčanů ale nefungoval přístroj na vyjíždění lístků a oni v hloučku u toho a řešili co dál a já si šla stoupnout ke dveřím kam chodím a šla jsem první :lol: Tak uvidíme kdy přijde nějaký papír :roll: Ale zase když něco chci tak tam musím no :mrgreen:. Zase jestli všechny papíry jsou vyplněné stačí na podatelnu. U manžela je to ok ale tím že jsme doma a bez příjmů tak chodím k paní, ona to tam vždy proškrtá, u něčeho píši že jsem bez příjmu, dostanu papíry na další období a jdu :mrgreen: @mrav já tam chodím sama :palec:

hulala
Kecalka 287 příspěvků 08.05.18 21:07

@Markéta80 na podatelnu už chodím nejraději taky, tam je prázdno. u nás zavedli vyvolávací systém až ted, doposud to bylo tak, že od sedmi stepoval před uřadem dav spoluobčanů a při otevření se vevalil dovnitř hlava nehlava :roll:. a na šestou se mi vstávat nechtělo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama