Mám narozeniny a nemám finance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 16:17
Mám narozeniny a nemám finance

Ahoj všem.
Prosím o zachování anonymity z důvodu okolí. Jsem teď dva měsíce bez zaměstnání, chodím na pohovory, rozesílán životopisy, ale prozatím se prostě nic nerysuje.

Nový přítel (5 měsíců) mi nabídl, že mi finančně pomůže. Stačí říct. To jsem razantně odmítla.
Pozítří mám narozeniny. Nic kulatého, ty byly loni. V neděli když jsme se viděli se ne zeptal, zda někam zajdeme posedět? Řekla jsem, že nevím.
Dneska jsem si volali a řekl mi:
Ale vůbec nemusíme jít do restaurace. Přijeď ke mě ????

A já nevím jak reagovat? Připadám si blbě, jak socka :? NEBO JAK BYSTE JEDNALY A CHAPALY TO VY?? DEKUJI

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13676 příspěvků 05.03.19 16:19

Tak v restauraci snad stejně platí muž ne? Zvlášť když ví, ze jsi švorc. Normálně bych šla

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 05.03.19 16:21
@Anonymní píše:
Ahoj všem.
Prosím o zachování anonymity z důvodu okolí. Jsem teď dva měsíce bez zaměstnání, chodím na pohovory, rozesílán životopisy, ale prozatím se prostě nic nerysuje.

Nový přítel (5 měsíců) mi nabídl, že mi finančně pomůže. Stačí říct. To jsem razantně odmítla.
Pozítří mám narozeniny. Nic kulatého, ty byly loni. V neděli když jsme se viděli se ne zeptal, zda někam zajdeme posedět? Řekla jsem, že nevím.

A já nevím jak reagovat? Připadám si blbě, jak socka :? NEBO JAK BYSTE JEDNALY A CHAPALY TO VY?? DEKUJI

UŽ po 5 měsících jít k němu? Není to moc brzy? :lol:

TopSecret
Závislačka 3700 příspěvků 05.03.19 16:22
@Anonymní píše:
Ahoj všem.

A já nevím jak reagovat? Připadám si blbě, jak socka :? NEBO JAK BYSTE JEDNALY A CHAPALY TO VY?? DEKUJI

No jak to rekl. Jedte k nemu. Udelej jednohubky a oslavte to. Proc musis platit restauraci, kdyz si bez prace :nevim:

Monchichik
Echt Kelišová 7840 příspěvků 05.03.19 16:24

Tak on ví, že nemáš peníze,ne? Tak ti chce asi udělat oslavu u sebe doma ;) Neřeš to a běž :) .

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 05.03.19 16:24

Tak logicky, když si oslavenec tak by tě moh on někam pozvat (klidně romantický večer místo dárku). Jestli je ti to trapné se nechat zvát tak jdi k němu.

Lucie_Sx
Závislačka 3584 příspěvků 05.03.19 16:29

Proč si nenecháš finančně vypomoct? Když ho to nenecháš udělat teď, tak třeba zapláčeš, až přijde mateřská a živení bude na něm.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 16:36

Zve a platí snad oslavenec, ne ??? :roll:

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 05.03.19 16:38
@Anonymní píše:
Ahoj všem.

zbytečně to hrotíš. Chlap tě chce podržet, gentlemansky tě zve ven a ty děláš Dášu… Chápu, že ti situace není příjemná, ale myslím, že to přeháníš. Užij si narozky, nech se trošku hýčkat a když budou peníze a zase bude líp, tak to partnerovi budeš mít jistě možnost oplatit :palec:

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 05.03.19 16:39
@Anonymní píše:

ale pozval tě on ne? Jistě není natvrdlý, když ti sám nabízel finanční injekci a ví v jaké si situaci… Určitě nečeká, že za něj budeš cálovat, když nemáš :roll:

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 05.03.19 16:41
@Anonymní píše:

a mimochodem, za 13 let, co jsem s manželem, jsem si v životě narozeninovou útratu neplatila. On vždycky něco vymyslel, pozval mě, překvapil a také vše zaplatil. Platím útratu jedině na výjezdu s kamarádkami, s kterými narozky pak slavím :palec:

LaPaloma
Závislačka 2658 příspěvků 05.03.19 16:41

Nauč se přijmout dárek. Toto není dar, to je jen dárek (pozornost). Jinak si hodně do budoucna uškodíš.

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4114 příspěvků 05.03.19 16:45
@neila píše:
zbytečně to hrotíš. Chlap tě chce podržet, gentlemansky tě zve ven a ty děláš Dášu… Chápu, že ti situace není příjemná, ale myslím, že to přeháníš. Užij si narozky, nech se trošku hýčkat a když budou peníze a zase bude líp, tak to partnerovi budeš mít jistě možnost oplatit :palec:
:palec: jo
ivašot.
Echt Kelišová 7516 příspěvků 05.03.19 16:47
@neila píše:
a mimochodem, za 13 let, co jsem s manželem, jsem si v životě narozeninovou útratu neplatila. On vždycky něco vymyslel, pozval mě, překvapil a také vše zaplatil. Platím útratu jedině na výjezdu s kamarádkami, s kterými narozky pak slavím :palec:

Taky jsem za 22 let nikdy neplatila útratu na svoje narozeniny.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 05.03.19 16:50
@Anonymní píše:

Nevím, co řešíš. On ví, že jsi bez peněz, pozval Tě do restaurace nebo k sobě. Tak si prostě jednu z těch variant vyber a je to, ne?
A až bude mít narozky on, tak ho zase do restaurace můžeš pozvat ty (pokud teda pořád nebudeš „socka“ :lol: ).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama