Mám nervy ze svého manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 13:44
Mám nervy na svého manžela

Ahoj holky, jdu si spíš pokecat. A zároveň poprosím nechat anonym. Cítím se poslední dobou prostě osamělá, i když sama nejsem :( Máme dítě, jsme spolu 6 let, dítěti jsou tři. Vše ráno začne už ranním vstáváním. A je jedno, v kolik to je. Manžel je sova, o víkendu dokáže spát klidně i do 11, 12 a přesto většinou vstane a je chvilku hnusnej.. V týdnu je to úplné psycho. Já vstanu ráno v půl šesté. Zatopim, roztopim a seškrábu auto, dám si rychlou kávu a v půl sedmé budím dítě, plus manžela. Což tedy znamená, že mám dvě deti. Dítě je v pohodě, manžela vyloženě dostávám z postele. Je hnusnej, řve jak malej fakan, hned po ránu mi začne něco vyčítat, třeba kde má ponožky… Pak zas řve, že nám to trvá, ve finále se čeká na něj… Nepamatuji si, kdy byla rána klidná. Po cestě mu furt něco vadí. Třeba že žvýkám žvýkačku. Jdeme oba každý do své práce. Stane se, že se mi po sms omluví, že je blb a že si to tak nemám brát. Že ty rána jsou pro něj hrozná. Ale často mi prostě vytýká i věci přes den. Furt se mu na mě něco nelíbí. Když si třeba dopřeji, okomentuje to, ať tolik nejím, že budu tlustá. Pak ho odpálkuji, ať se koukne sám na sebe, že sám není jak ze žurnálu. To mi řekne, že to tak nemyslel, že mě jen škádlí. Moje vášeň je pečení a vaření. Ale i on mi to dokáže zhnusit. Věčně něco komentuje, když upeču, dá si, kolikrát i pochválí, ale většinou řekne, ať nepeču, že kdo to má pak jíst. Když neupeču, zas vyčte, že jsem dlouho nepekla… Sám vařit neumí, ani péct. Krituzuje vlastně minimálně 3× denně něco. Úklid, vaření… Když se jdeme bavit, nedokážu se s ním uvolnit. Jelikož já jsem dost společenská a veselá kopa. To mu vadí, že se moc nahlas směju, že jsem toho třeba dost vypila…V kině, když jdeme na komedii, tak mě pořád okřikuje, ať se pořád nesměju. Nemám chuť s ním nikam jít. Nechci s ním jet ani na dovolenou. Nedokážu si to představit. Má i světlé dny, já třeba z něj cítím, že nás má rád. Dost toho pro nás i udělá. Občas se s ním i zasměju. Ale pak to po.s.ere to ráno, kdy se mi chce vždycky brečet. A nebyl takový, když jsme se poznali. Manžel je dost workoholik. Nejraději tráví čas v garáži a kutí, pracuje. Spíš jsem i poslední dobou i ráda, že si tam večer zaleze a já mám klid. Vím, je to smutné. Naposledy jsme byli na víkendovém pobytu v listopadu a od té doby nemám zas náladu někam s ním jet. Protivnej, pořád na něco kecy, včetně mě. Milej, jen když chtěl sex. Vím, že mi tu spousta z vás napíše, že by s ním nebyla. Ale já se rozvádět nechci. :( Máme dům, něco jsme vybudovali. Nechci se stěhovat. Máme dítě, jako otec je fajn, dítě ho miluje. Já si svým způsobem neumím představit bez něj :( Spíš mi chybí taková ta láska

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19293 příspěvků 10.02.19 13:48

No tak ses vypsala, odejít nechceš, tak snad je ti líp. Já bych se na buzení dospělého člověka vybodla hned za prvé, není mimino. Děláš mu služku a hromosvod a necháš si všechno líbit. Tak se ozvi, trochu ho usaď - nebojíš se ho, nebo jo? Ty mu sama dovolíš, jak se k tobě chová, to se pak nediv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 13:50
@hanka.br. píše:
No tak ses vypsala, odejít nechceš, tak snad je ti líp. Já bych se na buzení dospělého člověka vybodla hned za prvé, není mimino. Děláš mu služku a hromosvod a necháš si všechno líbit. Tak se ozvi, trochu ho usaď - nebojíš se ho, nebo jo? Ty mu sama dovolíš, jak se k tobě chová, to se pak nediv.

Já se ho nebojím, umím se slovně bránit. Často s ním třeba ani třeba nemluvím a ignoruji, což na něj zabírá, že se pak snaží a vtírá se. My jezdíme jedním autem, řídí manžel :(

Venetia
Hvězda diskuse 39676 příspěvků 10.02.19 13:52
@Anonymní píše:
Já se ho nebojím, umím se slovně bránit. Často s ním třeba ani třeba nemluvím a ignoruji, což na něj zabírá, že se pak snaží a vtírá se. My jezdíme jedním autem, řídí manžel :(

Proč si ho neoskrabe sám a všechno mu připravujes pod nos?

Elishka1
Závislačka 2962 příspěvků 10.02.19 13:52

taky bych na uvod začala s tim, ze bych ho nebudila, chce jet, tak ať si vstane, není malé dite

Uživatel je onlineospalámyš
Kelišová 5328 příspěvků 10.02.19 13:53

zatopíš, seškrábeš aut, budíš ho, vaříš, pečeš , pravděpodobně uklízíš a on kritizuje.

Nebudila bych ho a ráno by musel udělat půlku práce. Není to děcko, abys ho obskakovala a makala za něj. neváží si toho, kolik toho děláš, tak bych to prostě nedělala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 13:53
@Venetia píše:
Proč si ho neoskrabe sám a všechno mu připravujes pod nos?

Jednoduše, protože vím, že jsem kr.va. A hlavně, že vím, že bysme to nestihli do práce :(

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 16035 příspěvků 10.02.19 13:55

Máš řidičák? Jestli ano, tak zkus ho rano jen vzbudit a oznámit mu, že když se nevypravi včas, jedeš sama
A zejména kolem něj nelitej jak pichla, je dospělý, ne děcko.

Uživatel je onlineAkinee
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 10.02.19 13:56
@Anonymní píše:
Jednoduše, protože vím, že jsem kr.va. A hlavně, že vím, že bysme to nestihli do práce :(

A na to on spoléhá. Kdybys onemocněla a kromě sebe by musel obstarat i dítě,tak co? To by se zhroutil? Už dospěl? Vysvětli mu, že nejsi jeho matka.

Kubula.K
Závislačka 4892 příspěvků 10.02.19 13:57

Dej na lednici kus papiru a kazdej den tam napis vsechny veci, za ktery te zkritizoval. Jestli neco i oceni, pridej to do druheho sloupecku. Za par dni z toho celkem jasne vyplyne, jak ti v tom vztahu je.

Mas jinou moznost, jak se dostat do prace? Vlak, bus, spolujizda, druhy auto?

Ms.Ragdoll
Závislačka 2743 příspěvků 10.02.19 13:57
@Anonymní píše:
Jednoduše, protože vím, že jsem kr.va. A hlavně, že vím, že bysme to nestihli do práce :(

Udelej si ridicak, nebo jezdi autobusem :nevim: . Hodila bych na nej bobek, vsak se nauci, az parkrat prijde pozde. Je to chlap, ne batole tvl.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64673 příspěvků 3 inzeráty 10.02.19 14:00
@Anonymní píše:
Já se ho nebojím, umím se slovně bránit. Často s ním třeba ani třeba nemluvím a ignoruji, což na něj zabírá, že se pak snaží a vtírá se. My jezdíme jedním autem, řídí manžel :(

Tak si pořiď vlastní auto, vstaň jen s dítětem a manžel ať si vstává sám, klidně později.

Waterfall
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 10.02.19 14:01

Potkala jsem člověka a první na co se mě osobně zeptal bylo, proč se u smíchu zarazím. Vysvětlila jsem, že mi pár lidí řeklo, že se směji moc nahlas a opakovali to dost pravidelně. Býť se nesmějí v nevhodnou chvíli. Třeba to kino, ano smějí se nejvíce nahlas, navíc mi to dochazknohem dříve, než ostatním, ale je fajn strhnout ty ostatní, že se nakonec chechtají jak blázni ;)
Ukázal mi, že omezovat sama sebe v sebevyjádření radosti je absolutně mimo. Že tak hrozně zadupáváš sama sebe, on je v podstatě nicka, co po Tobě leze nahoru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 14:01

No,mam trohu podobneho manzela. Kdyz varim,pecu (coz delam porad,nebot mame male deti,tak aby meli dobre jidlo),tak.mi vycte,ze budto toho tolik nesni,nebo ze si to je nemastne neslane,jindy zas noc tucne,podruhe zase ze on sni vlastne vsecko a korunuje to tim,kdyz mi oznami,ze si zase musi nachystat jidlo sam (coz se stane jednou za 3-4mesice,kdyz se nrco deje s detma a nemam.cas…). Vzdycky to necham.byt…Pripadam si jak u Trautüenberka.Je pravda,ze sto malych veci umori… Zkus trebas jej nebudit-musite jezdit jednim autem/nemuzes jet s ditetem busem a jeho nechat tak? Mne trebas to,ze jsem vzdycky musela cekat kdy pojedeme atd.vedlo k tomu,ze jsem si ze svych uspor z mladi koupila auto. A hodne mi to pomaha. Ted jsem teda z manzela taky zdeptana-nepochvali mi od srdce nic. Ze sebevedome zeny jsem po dvou materskych spis hromadka depky…Ale doufam,ze svou drivejsi silu v sobe najdu :-) a to preji i Tobe! Prominte za anonym

Elenloth
Závislačka 3959 příspěvků 4 inzeráty 10.02.19 14:02

Děláš z něj děcko a on se pak jak děcko chová. Změň přístup. Jestli nemáš řidičák, tak si ho udělej, abys na něm nebyla závislá.
Jako chápu, že ty kecy lezou člověku na nervy, rozumím ti, že se potřebuješ vypsat, ale máš na tom i svůj podíl. Můžeš pracovat na tom, jak se chováš ty a změnit to.
Ještě mě napadá - nebereš si nějak moc k srdci ty jeho řeči? Opravdu tě okřikuje a vyčítá, nadává? Nebo jen pronese větu, poznámku. Připadá mi, že ti nemůže říct ani dobrý den, aby sis to nebrala osobně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >