Mám neskutečný strach, že jsem těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaKocova
Povídálka 29 příspěvků 27.07.19 08:55
Mám neskutečný strach, že jsem těhotná.

Ahoj, převážně holky.
Docela dlouhou dobu (přes 2 roky) beru prášky, konkrétně hodně silná ANTIPSYCHOTIKA a spoustu silných antidepresiv. Bylo mi jasné řečeno, že mít dítě je pro mě teď už téměř nemožné, s čímž jsem neměla problém, protože mám doma už jednu holčičku.
Teď mi ale asi 14 dní mešká MS, zvětšila se mi prsa a bolí mě, a poslední 4 dny je mi po ránu a během dne (po ránu víc) špatně od žaludku. Nesmím mít hlad. Jinak je mi na zvracení.
Začala jsem docela hubnout.
Problém je v tom, že teď se mi těhotenství absolutně nehodí, vracím se do školy, a navíc, s těmi práškami by dítě nebylo určitě normální, v pohodě…
Na druhou stranu jsem teď byla v nemocnici s docela vážným onemocněním, a brala jsem silná antibiotika. Která MS prý taky mohou zpozdit. Až právě o 14 dní.
A příznaky, které mám teď, mívám těsně před MS…
Holky, já mám tak neskutečný strach jít i k doktorovi, nebo to třeba jen říct příteli… Je to úžasný a hodný chlap, ale vím, že by nesouhlasil s potratem. Ale miminko si opravdu dovolit nemůžeme, ne teď…
Je to spíš vykecání se, než vyloženě dotaz. :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
free333
Generální žvanilka 24340 příspěvků 27.07.19 08:57

@LenkaKocova

A co si udělat těhotenský test? :kytka:

LenkaKocova
Povídálka 29 příspěvků 27.07.19 09:00

@free333 tam je problém, že kdybych měla před MS, bude taky pozitivní. Jediná možnost je doktor. Ale mám takový strach… Budu ho muset překonat, já vím. :persevere:

Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 27.07.19 09:01

Taky nechapu proc jeste nemas udělaný test. Na ms bys mohla cekat taky do porodu :D

free333
Generální žvanilka 24340 příspěvků 27.07.19 09:01
@LenkaKocova píše:
@free333 tam je problém, že kdybych měla před MS, bude taky pozitivní. Jediná možnost je doktor. Ale mám takový strach… Budu ho muset překonat, já vím. :persevere:

Tak tam raději opravdu dojdi, může se to zpozdit opravdu i z jiných důvodů, držím palce, at to dobře dopadne… ;)

Eemii
Neúnavná pisatelka 17631 příspěvků 27.07.19 09:02
@LenkaKocova píše:

Co to je za hloupost? Test bude pozitivní, pouze budeš-li těhotná.

Náměsíčná
Závislačka 4507 příspěvků 27.07.19 09:03

Šla bych hned k dr. Čím dřív tím líp.

LenkaKocova
Povídálka 29 příspěvků 27.07.19 09:04

@Eemii to není pravda, těsně před menstruací je test také pozitivní! Tělo vylučuje totiž stejné látky při MS a při těhotenství ;)

Amelie30
Závislačka 3163 příspěvků 27.07.19 09:09
@LenkaKocova píše:
@Eemii to není pravda, těsně před menstruací je test také pozitivní! Tělo vylučuje totiž stejné látky při MS a při těhotenství ;)
:lol: víš, kolik holek co testovalo před MS by v takovém případě skákalo radostí? :lol: je to blbost.
muffin81
Kecalka 238 příspěvků 27.07.19 09:10

To teda fakt nevím, co by to za látky mohlo být :) Já před MS testovala nesčetněkrát (jak jsem byla netrpělivá snažilka) a pozitivní jsem měla jen 2× - viz mé dvě děti. Jinak vždycky sněhobílo…jedině ženský po IVF mohou mít falešně pozitivní test ještě před ms kvůli HCG, co si píchly na dozrání vajíčka. Jinak nevím, s čím si to přesně pleteš :)

muffin81
Kecalka 238 příspěvků 27.07.19 09:11

Tělo HCG nikdy jindy nevylučuje, jen v těhotenství (nebo nedej bože při nějaký fuj typech rakoviny endometria)…jinak jindy fakt ne:)

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 27.07.19 09:12

@LenkaKocova to je trochu blbost ne? To by celej ten systém těhotenských testu byl úplně na hlavu. Pozitivní je jenom když jsi těhotná, při ms tělo fakt nevylučuje hcg. Dyt se má testovat právě v době kdy má přijít ms, to by ho měla pozitivní každá…

werajsik
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 27.07.19 09:19
@LenkaKocova píše:
@Eemii to není pravda, těsně před menstruací je test také pozitivní! Tělo vylučuje totiž stejné látky při MS a při těhotenství ;)

Kolik ti je, že nevíš jak fungují těhotenské testy? :mrgreen: :mrgreen: 15? Ne, test není pozitivní před každou MS, ale jen když jsi těhotná.

Janli
Echt Kelišová 9853 příspěvků 27.07.19 09:31
@LenkaKocova píše:

Použij strejdu Googla, on ti řekne, jak to je :mrgreen:. Testy detekují přítomnost HCG a to se opravdu při menstrauci jen tak neobjevuje. Navíc máš zpoždění, tak proč argumentuješ menzes?

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 27.07.19 09:36

Za prvé teda před ms určitě není pozitivní to je úplný nesmysl. Samozřejmě to může být zpoždění z léků ale taky můžeš být těhotná pokud provozuješ sex a pokud se nechráníš tak je samozřejmě šance že jsi těhotná ještě vyšší a nevím jak to u tebe probíhá před MS ale mě se prsa zvětší a bolí jen když jsem těhotná takže jestli to u tebe nejsou běžný příznaky blížící se ms tak pak bych se začala smiřovat s tím že těhotná nejspíš jsem :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama