Reklama

Mám neustálé záněty v pochvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chrastitko11
Kecalka 438 příspěvků 14.12.16 12:34
Mám nestálé záněty v pochvě

Ahojte. Už jsem s toho fakt nešťastná. Co 14dni to zánět. Už ani prášky od dr.mi nepomohli. Jen týden a pak zase na novo. Nemůže to být partnerem? Kam ho mám poslat? Dr. říkala, že to může být i bakteriemi ve střevech a mám jíst nějakou řasu..
Máte s tím některá zkušenost? Co s tím?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:37

Mě taky nic nepomáhá, už z toho mám i strašné bolesti kostrče, dělám si výplachy obden, mažu to a taky je důležité nejíst sladký, ale to mi moc nejde

Pekoni
Extra třída :D 13393 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 12:41

Já na to taky hrozně trpěla, nic nepomáhalo. A na začátku první ho těhotenství to bylo šílený i u druhýho těhu. Zbavily mě toho porody. po porodech už mám pokoj konečně po těch letech.

pidihajzlice85
Kecalka 112 příspěvků 14.12.16 12:44

@chrastitko11
Mastičku na partnera by ti měla dát gynekoložka. Ty tabletky na střeva fakt nevím. Možná chlorela. Ale u nás chronicky nemocných je dobré se vyléčit a začít podpůrně udržovat, ihned max do 2 dnů. Laktobacily do pochvy, do pusinky tabletky s laktobacilama a imtimní mydlo se sniženým ph a samozdřejmě žádné sladké nebo omezit. :dance:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 14.12.16 12:57

Může na to mít vliv i dieta - tedy určité nevhodné potraviny, složení jídla.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 14.12.16 13:02

Přeléčit chlapa

cecetka
Kelišová 7175 příspěvků 14.12.16 13:19
@chrastitko11 píše:
Ahojte. Už jsem s toho fakt nešťastná. Co 14dni to zánět. Už ani prášky od dr.mi nepomohli. Jen týden a pak zase na novo. Nemůže to být partnerem? Kam ho mám poslat? Dr. říkala, že to může být i bakteriemi ve střevech a mám jíst nějakou řasu..

A bylo to tak i pred partnerem? Nebo az za neho? Co zkusit sex s kondomem? Treba se potize zmirni a pak to bude i partnerem.
Zkusila bych vaginalni lactobacily, mozna i strevni. Ale chce to uzivat nekolik mesicu, aby to melo efekt.

Pred 20 lety jsem na to taky dost trpela (ne tak casto jako ty). Po zmene chlapa problemy ustaly.

Příspěvek upraven 14.12.16 v 13:21

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 14.12.16 13:20

Kamarádka (doktorka) mi doporučila následující, prý jí to zabralo perfektně:
NaturGYN Scarlett přírodní péče pro ženy.
Já (naštěstí) zatím nepotřebovala :) Ale mám název uložený pro případ potřeby…

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 14.12.16 13:22

Mně vadí parfemovaný toaletní papír, přišla jsem na to náhodou.

Uživatel je onlinestřepina
Neúnavná pisatelka 16563 příspěvků 14.12.16 13:28

Hodně dělá HA, když jsme ji vysadila, měla jsem klid, mě nejvíc pomohla změna jídelníčku, vynechat bílou mouku a kravské mléko

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 14.12.16 13:32

Už tu o tom taky diskutujeme :) https://www.emimino.cz/…ecba-276361/?…

Pekoni
Extra třída :D 13393 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 13:39
@Karleon píše:
Mně vadí parfemovaný toaletní papír, přišla jsem na to náhodou.

Tak ten mi taky vadil.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 14.12.16 13:54
@chrastitko11 píše:

Přečíst si vše, co může krmit parazity ve střevě…ted to nevím vše přesně, myslím, že přemíra cukrů, atd…no a také jsem někde četla, že záněty také způsobují hodně tampony, že obsahují různá svinstva, která se v pochvě rozpouští a z toho můžou být různé nepříjemnosti s tím spojené…já už jen používám vložky (vím, že bůhví z čeho jsou také vyrobené, ale pořád si myslím, že je to menší zlo, než něco mít tam vevnitř a nechat to postupně rozpouštět…

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 14.12.16 13:56

http://www.prozeny.cz/…icily-zdravi

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 14.12.16 13:57

Mám dvě dcery, nechám ji právo volnosti výběru, ale stoprocentně jim povykládám o nepříjemnostech ohledně tamponu, až příjde jejich čas…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Africký paradox: Čím víc kontinent bohatne, tím víc lidí míří do Evropy

Africké státy Gambie, Pobřeží slonoviny nebo Senegal nepatří mezi země... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama