Mám obavy, že mě už nemá rád

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
20.1.22 02:13

Mám obavy, že mě už nemá rád

Ahoj, je mi uz 22 a s pritelem jsem trictvrte roku.

14.1. Jsem za nim prijela, abych 15.1. Oslavila s nim sve narozky. Byl to uzasny den. Jenze dalsi den byl peklo. Ten den jsem totiz brzo rano vstala a sla nam udelat kafe. Kdyz jsem ho chtela udelat, kavovar zacal hlasit, ze je prazdy a tak jsem ho doplnila a nasledne spustila. Ten vsak stale hlasil, ze je prazdny, tak jsem si vzpomnela, jak mi kdysi vysvetloval jak doplnit kavovar a pri tom otocil cuslikem na obrazek lzicky. Tak jsem tak ucinila. Byla to asi chyba, jelikoz kavovar najednou hlasil chybu. Pritele to vzbudilo a tak me sel zkontroovat co se deje. Kdyz zjistil, ze kavovar neni funkcni, hodne se na me rozcilil. Zacal mi vse vycitat, jak jen kolem nej nicim jeho drahocene veci.

1. Znicena vec (mobil)

• omylem jsme mu zasedla mobil kdyz si me polozil naklin.

2. Znicena vec (macbook)

• kdyz jsme spali, vsimla jsem si, ze jeho macbook lezi na nasi posteli hned vedle me. Rozhodla jsem se tedy ho premistit na bezpecne misto, aby z postele nespadl, jenze kdyz jsem ho chtela polozit na podlahu tak mi z ruky vyklouzl.

3. Znicena vec (lednicka)
Zjistil ze ma rozbitou policku v lednicce a mysli si ze jsem to byla ja, ani nevim co bych ja s lednickou tak zleho procadela.

No a ted mi vycetl ten kavovar a prej mi tohle odmlouvat nebude. Par minut se ho snazil spravit a nic, tak si sel lehnout aby to vydychal. Celou tuhle zalezitost jsem si vzala do svych vlastnich rukou a tak jsem se pokusila dat kavovar dohromady. Vysledek byl pozitivni, no tak na pul. Kavovar byl schopny delat jen 1 funkci ze 2, a to ze dokazal uvarit kafe z kavovych zrn, coz pro pritele nebylo dost a chtel i spravit funkci, kde kavovar vari kafe z mlete kavy. No cela ta vec me emocne zasahla, tak jsem pres 2 hodiny brecela na gauci. Po nejake te dobe si pro me zasel pritel s tim at si jdu dat nahore dort. Situace byla najednou v pohode, se mi zdalo. Pritel si ani nevsiml ze jsem byla brecet. Vsiml si toho, az kdyz jsme se sly spolecne umyt. Dalsi den kdyz jsem mela odejit me jen 1 objal a dal pusu, coz bylo pro me dost kratke, ale pochopila jsem ze je stale nastvany. Cestou domu mi zacal vypisovat ze asi budu muset koupit novy kavovar a s tim jsem i souhlasila. Problem vsak byl ze moc nevydelavam, ale pokud by mi to melo zachranit vztah, tak at klidne schudnu. Nasledny den mi sdelil ze ten kavovar zkusil radne vycistit a razem zacal fungovat normalne, takze zadny novy kavovar. Jenze vse se mi ted zda ted jine co se tyce naseho spolecneho chatovani. Neoslovuje me „lasko“ ci neposila zamilovane emotikony. Chapu je stale nastvany, ale mam obavy ze uz asi ke me mozna nic neciti po tehle nehode. Myslite ze to brzy prejde nebo asi zvazuje, ze to se mnou ukonci, kdyz jsem takovy kazisuk.

Dle tety je to kravina a ze se na to zapomene…ale i tak mam takove ty obavy. :( :,( :,( :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.1.22 02:46

Tvůj přítel je držgrešle, když po tobě chtěl hned koupit kávovar. No a ty jsi smolařka. Obojí bohužel nejde dohromady. Nebuď tak přecitlivělá a začni být trochu víc sebevědomá. Jinak se pošlete oba do oběhu.

• Citovat
  • Nahlásit
20.1.22 05:28

Myslím si, že mobil je spíše chyba přítele, pokud si tě posadil na klín a zapomněl si dát pryč mobil. Druhá věc, tak tam bude asi tvá chyba. Lednice, to těžko říct, není dostatek informací. Co se týče kávovaru, tak pokud by se něco takového příště stalo, zeptat se co s tím, že nevíš nebo bych připravil kávu třeba jinak. Myslím si, že po nějaké době vychladne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
20.1.22 05:34

@Emilynn on je de.bil a že kávovar nečistí tak je líné prase. :pocitac:
No koukám jsi jako slon v porcelánu :lol:
Ale když je blb a Válí PC v posteli a tebe si posadí na klín z telefonem v kapse tak si za to může sám.
A ta lednice. Neměl už to náhodou předtím a teď hledá jak na tom vydělat?

Jak jsou na tom ostatní věci v jeho domácnosti :mrgreen: aby za chvíli neřekl že jsi urvala topení a kohoutek u dřezu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3461
20.1.22 06:07

Dělá z komára velblouda. Jasně, že to zamrzí, ale ty jsi nic z toho neudělala schválně, jeho trestání tě za ty věci (navíc na klín si tě posadil sám) je dětinský a trapný. Pokud je ti to upřímně líto a omluvila ses mu, měl by se nad to povznést, ale chová se jako blb.
Pokud je mu přednější kávovar, než jeho dívka, tak může randit s kávovarem.
Asi je celkově ještě nedospělý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23379
20.1.22 06:08

Tvé krásné mladí omlouvá tvou naivitu… Co bude tento pán dělat, až se bude doma hemžit všetečné batole, počmárá zdi voskovkou, gauč lihovkou, vylije čajík do noťasu a poblije novou matraci?
To by ses nedoplatila, jeho vztah k věcem mi nepřijde ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16163
20.1.22 06:13

Příteli pusť film Kopyto, ať ví co ho s tebou čeká :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
20.1.22 07:33

Myslím, že kdyby se s tebou rozešel tak to bude pro tebe jen výhra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25937
20.1.22 07:43

Když neznáme tebe ani jeho, těžko radit :jazyk: samozřejmě.
No, ale já bych řekla, že si to sedne. Jeslti se ti podařilo během krátký doby s větší či menší mírou tvého vlastního zavinění „poničit“ víc věcí, notabene větší hodnoty, tak se příteli trochu nedivím. Mě by taky mrzelo, kdyby mi chlap třeba během měsíce poškodil tři nejdražší věci, co v bytě mám :nevim:
Jestli si takový kopyto, tak se musíš zamyslet i ty. Plesknout s noťasem za tři pětky o podlahu a pak málem odpálit presovač, co možná stojí desítku, to bych si dávala hodně bacha na co šahám.
Pokud jste oba normální, ty dávej víc pozor, on se odfoukne a bude klid.
Zase z jedné „načuřenosti“ bych hned nedělala vztahovou krizi. Jen čas ukáže, jetli bude nafouknutej ještě měsíc a pak bude čas se zamyslet nad tím, jestli tyhle scénky chceš celej život…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10159
20.1.22 07:48

Máte divný vztah, proč jsi z něj tak připos. ná s prominutím? Chová se spíš jako pedantskej fotr (tohle ti tolerovat nebudu, tu věc mi nahradíš, blablablablabla) a ty poslušně sklapneš podpatky a jen se třepeš, aby tě náhodou nevyhodnotil jako neperspektivní. Ty v tom vztahu přece taky máš svou hodnotu a doufám teda, že větší, jak pitomej kávovar :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25937
20.1.22 07:51
@Emilynn píše:
Jenze vse se mi ted zda ted jine co se tyce naseho spolecneho chatovani. Neoslovuje me „lasko“ ci neposila zamilovane emotikony. Chapu je stale nastvany, ale mam obavy ze uz asi ke me mozna nic neciti po tehle nehode. Myslite ze to brzy prejde nebo asi zvazuje, ze to se mnou ukonci, kdyz jsem takovy kazisuk.Dle tety je to kravina a ze se na to zapomene…ale i tak mam takove ty obavy. :( :,( :,( :oops:

Znáš větu „nevytvářej domněnky“? Znáš ten vtip:
JEJÍ deníček:
V sobotu večer se choval podivně. Chtěli jsme si jít někam sednout. Byl naštvaný. Možná kvůli tomu, že jsem byla s kamarádkou celý den po nákupech a přišla jsem pozdě. Skoro jsme nepromluvili, tak jsem zkusila navrhnout jít někam jinam. Neprotestoval, ale přesto pořád mlčel a byl duchem nepřítomný. Když jsem se zeptala, co se děje, řekl jen: „Nic“. Ptala jsem se ho, jestli je naštvaný kvůli mně. Ale odpověděl, že to nemá se mnou nic společného a že si nemám dělat starosti. Když už jsme jeli domů, řekla jsem mu, že ho miluji, ale nevěnoval tomu pozornost. Jednoduše nechápu, proč mi neřekl: „Také Tě miluji“. Když jsme došli domů, cítila jsem, že jsem ho ztratila a že už se mnou nechce nic mít. Jen nepřítomně seděl a koukal do prázdna. Pak jsem si šla lehnout. Přišel o 10 minut později a k mému překvapení zareagoval na mé něžnosti. Pak jsme se milovali. Avšak stále jsem měla pocit, že je svými myšlenkami daleko ode mne. To bylo na mne příliš, tak jsem se rozhodla, že si otevřeně promluvíme, ale on již spal. Než jsem usnula, tak jsem plakala. Nevím, jak to půjde dál. Jsem si skoro jista, že má jinou. Pak můj život nemá skoro žádný smysl..
JEHO deníček:
Sparta sice prohrála, ale večer jsme si prima zaš*kali.

Takže co takhle místo přemýšlení, ve které větě ti naposledy poslal smajlíka se srdíčky, si radši přijela za ním a prima si zaš*kali? ;) :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5680
20.1.22 08:00

Co bych viděla tvoji chybu je ten noťas. Kávovar pokud nečistí jak má tak ho odrovná při tvý smůle budeš zrovna vařit kafe ty. Asi bych si koupila konvici a rozpustný a na kávovar raději nešahala.
Jestli tě má rád nebo ne ti tady nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
20.1.22 08:16

Chtela bych videt tu scenu, jak te nuti opravovat kavovar. :)
Hlavni otazka je, jestli se tomu pak (po case) dokazete zasmat. Jestli ne, tak je to blbe a budoucnu to bude tak, ze kdyz neco rozbijes, tak poletis koupit nahradu, aby si niceho nevsiml a byl klid. A to fakt nechces. To je fakt jako zit s fotrem a ne pritelem.
Nektere zenske, u toho kavovavu, by to udelaly jinak. To by bylo milacku, prosim te, pojd se na ten kavovar podivat, ja tomu nerozumim a ty jsi na tyhle veci sikovny. Vis, jaky ja jsem kazisvet, vid? I proto me milujes :D. Nejaka takova zenska manipulace treba.
Ne se hned sebemrskat a vytahovat penezenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
20.1.22 08:22

Co to sakra je? Rychle od něj utíkej.
Ano, drobnost to je a člověk na to zapomene, stane se, že se něco poškodí, a hlavně jsi to ani v jednom případě neudělala naschvál. Ale jeho reakce jsou přehnané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8091
20.1.22 08:23

@Emilynn Ahoj,
přijde mi, jako by ti chybělo sebevědomí, zkušenosti ve vztahu, nebo obojí. To není tvoje vina, to tak prostě někdy je, jen je třeba si to uvědomit a pracovat s tím.
Zároveň mi tedy nepřijde moc hezké chování tvého přítele. Neděláš to schválně, vlastně ty věci (kávovar, macbook) vznikly z toho, žes mu chtěla udělat kávu do postele a uklidit jeho věc. Takže trestat tě za to odtažitým chováním mi nepřijde fér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat