Mám odejít a nebo vydržet kvůli dceři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danka2011
Nováček 4 příspěvky 02.10.18 20:27
Mám odejít a nebo vydržet kvůli dceři

Ahoj, nevím ani kde začít. Potřebovala bych poradit. Žiji s partnerem 8 let a máme spolu dcerku a oba dva máme invalidní důchod. Poslední 2 roky se náš vztah vyvíjel velice špatně. Od doby co s námi pěkně vybabral jeho otec se nám nic nedaří. Díky němu jsme přišli o byt v Praze, museli jsme odejít do jiného města. Bez přátel, bez rodiny a hlavně bez peněz. I když jsem si celkem rychle našla novou práci, jsem za vše mohla já. Nespočet hádek, nadávek, urážek, ponižování nejen jako ženy, ale jako mámy. Po slovech mého přítele cituji:,, zdechni tam kde si, kdo by s tebou chcel být, s takovou obludou a opicou, choj ani malej nebudeš chybět, stejně tě nemá ráda´´, jsem se psychicky totálně zhroutila a pokusila o sebevraždu. Když mě vzkřísili a přítel za mnou přišel, se rozbrečel se slovy, že se omlouvá a že už nikdy nebude takovej hnusnej a bla bla bla, jsem si vůči němu vytvořila bariéru. Chtěla jsem i odejít a začít znova. Natož chtěl abych si ho vzala, že bez nás nemůže být, když viděl že se blíží konec. Ale něco ve mě ho přece jen má pořád rádo a já s malou zůstala. Nakonec jsme se rozhodli to celé nějak uzavřít a udělat za tím vším čáru a odešli jsme do jeho rodného města na Slovensko. Z počátku se zdálo, že je vše v pohodě. Oba jsme měli práci malá začala chodit do školy, vše ok. Ale teď začal znova. Jelikož v jeho práci snižovali stavy dostal výpověď a jako invalida na 3.stupni se práce hledá těžko, jsem se rozhodla odejít do Německa pracovat na turnusy po 6 týdnech. Bohužel září bylo finančně hodně náročné a nevycházel s penězi. Poslala jsem mu navíc kromě výplaty, vše co jsem měla i to co jsem dostala k narozeninám což bylo nějakých 200 eur. Za necelý týden to bylo pryč a měl s tím vydržet 2 týdny do jeho důchodu. Agentura přes, kterou jezdím ven mi zálohu nedá a nebudu popisovat jak po mě chtěl abych hrála divadýlko na rodinu u které pracuji atd… Nicméně jsem zas ta k… a zdechlina co chtěla už jednou odejít, takže když se nestarám o rodinu nemám se vracet vůbec. Když mě nezajímá že nemají peníze mám si najít nějakého chlapa a táhnout. A podobné nadávky, ale co bolí mnohem víc je to, že vůbec nekouká na to, že já jsem 1400km od domova a od dcery sama s podělaným zdravím, ale ještě můžu za to, že výplata za září teprve přijde a trestá mě tím, že ani malou mi nedá k telefonu. Co mám dělat? Už jsem unavená, vysílená a moje záchvaty se srdcem jsou častější, dělám co můžu a stejně je to málo a špatně. Mám se sebrat a nadobro odejít i když je táta skvělej a malá ho miluje? Nebo pro dobro malý to vydržet než bude velká? Je mi 27 a jsem už unavená.

PS: omlouvám se za pravopisné chyby a za to, že je to poněkud delší příběh Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 02.10.18 20:30

On není skvelej táta. Zmiz od něj.

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 02.10.18 20:34

Malá má vyrůstat v tom, že je normální, že si táta přeje, aby máma chcípla? 8o Vážně chceš, aby tohle dcera slyšela? A jak můžeš napsat, že je to skvělý táta? Skvělý táta by chápal, že dítě potřebuje oba rodiče, a dceru by ti k telefonu dal. Využívá dítěte v boji o moc a je mu jedno, jak moc ji to zasáhne.

Danka2011
Nováček 4 příspěvky 02.10.18 20:35

O malou se stará naprosto vzorně, to jsem si pozjistila i ve škole, či to zvládají. Malá ho naprosto miluje, co když jí tím ublížím, když jí seberu tátu.

Danka2011
Nováček 4 příspěvky 02.10.18 20:36

Naštěstí nic neslyší ani nevidí

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 02.10.18 20:38

Jednou by mi chlap rekl „zdechni“ nebo „zdechlino“, jednu bych mu rovnou placla a uz by me nevidel. Jdi od nej. Je to hajzl, a ty jsi prilis mlada na to, abys travila cas s takovym blbcem.

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 02.10.18 20:40

@Danka2011 Jak seberu tátu? To nejde. To, že rodiče žijí odděleně, neznamená, že přestávají být rodiči. V ideálním případě se ti dva domluví a dítě je tu u mámy, tu u táty, tj. má oba rodiče, jen ne v jednom bytě. Právně to ani nejde, aby sis vymohla zákaz styku dcery s otcem. Leda by otec spáchal na dítěti trestný čin.

cilly
Generální žvanilka 22046 příspěvků 02.10.18 20:41
@Danka2011 píše:
Naštěstí nic neslyší ani nevidí

Kdo? Dcera?

Malina7
Závislačka 2671 příspěvků 02.10.18 20:42

Odešla bych právě kvůli dceři. Ten člověk Tě naprosto vysává ze všech stran, a to brutálně. Tohle nemáš s dcerkou zapotřebí. Udělejte si hezký, klidný život, ale rozhodně bez něj, jinak vás obě odrovná.

Jannys
Kelišová 6506 příspěvků 02.10.18 20:43

Polož si otázku:

• jsi ochotná v tomto vztahu být dalších 5 let?

Já osobně bych utíkala.Za chvíli tě přes dcerku bude vydírat, protože ví, že ji miluješ.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 02.10.18 20:44

@Danka2011 nedává jí maminku k telefonu, aby se ti mstil… Myslíš, že ji nevadí, že je na tebe zlej? Že tě kvůli němu nevidí několik týdnů? Neváží si tě. A nedělej si iluze, že to malá nevidí, nevnímá. Tobě se zhoršuje zdravotní stav. Chces radu? Radím zdrhej!

Danka2011
Nováček 4 příspěvky 02.10.18 20:51

Prošli jsme si strašně špatným jeho rakovinou, mojí zástavou srdce a operací, finanční potíže a exekuce a všechny srač… do kterých nás dostal jeho otec a všecko jsme přece jen nakonec zvládli. Nevím co se stalo, proč se tak strašně změnil. Myslíte holky, že by třeba nějaká poradna pomohla?

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 19460 příspěvků 02.10.18 20:59

Odejdi od něho. Tento vztah nikam nepovede. Jsi ještě mladá a dcerka může být s tebou. Je plno samoživitelek - i já jsem samoživitel a mám taky dcerku. Věř tomu, že to zvládneš. Já to taky zvládám a to jsem chlap. :mavam:

Uživatel je onlineEnnny
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 02.10.18 21:04

Jestli to není vtip,tak se divím že už s dcerou nejste pryč :roll: on není super otec on je hovado :zed:

Netopirek
Echt Kelišová 7921 příspěvků 02.10.18 21:07

Řekla bych odejdi, ale… Zvládneš to sama a dcerou? Kde budete žít? Co práce? Dřív než se rozhodneš konat všechno promysli.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >