Mám pár otázek ohledně kojení, prosím o vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 28.03.18 20:42
mám pár otázek,prosím o vaše zkušenosti

Dobrý večer, měla bych pár otázek a ráda bych znala váš názor,

1. myslíte, že je možné že v průběhu kojení, například ve 4 měsících dítěte může poklesnout tvorba mléka nebo o mléko úplně přijít?
  2. máte nějaké tipy jak naučit dítě na UM z láhve?

3)dcera má ve 3,5 měs 65,5 cm a 5,5kg? myslíte, že je to problém, že je tam hubená a dlouhá?

1. máte tipy na nějaké tabletky nebo sirup na podporu laktace? benedikt a řecké seno beru
Reakce:

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 28.03.18 20:50

@aduska912
1. Tvorba mléka muže by kdykoli snizena např stresem, nedostatečnou výživou atd…
2. :nevim: proste dat láhev do pusy (nějakou kvalitní )
3. Pokud je spokojena a prospíva tak to nevadí
4. Psychicka pohoda a cerne pivo :palec:
:mavam:

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 28.03.18 20:55

@Kalbe co si mám pod nedostatečnou výživou představit prosím?

Káťa19
Kelišová 7417 příspěvků 20 inzerátů 28.03.18 21:08
Laktacni krize/- rustovy spurt

Vydrz :hug: v teto dobe to vzda hodne holek
A zbytecne http://www.jaknamiminka.cz/…ize-a22.html

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 28.03.18 21:09

@aduska912 no je důležité jist vyváženou stravu bohatou na vitaminy ( je to tezke já vim) a hlavně dostatek tekutin :-)

LaraA
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 28.03.18 21:16
@aduska912 píše:
@Kalbe co si mám pod nedostatečnou výživou představit prosím?

Taky jist dostatečné množství. Pokud po porodu příliš rychle hubneš, musíš jist víc…

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 28.03.18 21:36

@LaraA spíš tloustnu - šílená chut na sldké

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 42 inzerátů 28.03.18 21:46

@aduska912
Jsou homeopatika na podporu kojení, brala jsem hned v porodnici a pak, když jsem byla nějak fyzicky i psychicky vyčerpaná a měla jsem pocit, že ztrácím mléko. Kojila jsem pak ještě téměř rok.
Snažila jsem se hodně pít, jak caro tak kojící čaje, ale i ředěné džusy…samotná voda mi moc nejede. Jíst vývary, ale teda vyváženou stravu jsem neměla.
Pokud dítě konstantně přibírá, tak by něměl být problém. A co se týče lahve, tak moje kojené děti měly problém. Druhé dítě vůbec na UM nepřešlo. Takže jsem skončila kojení v roce a čtvrt a bez UM.

Káťa19
Kelišová 7417 příspěvků 20 inzerátů 29.03.18 07:30

Jinak me pomahalo pit horke caro :palec:
A bylinky v kapslich benedikt lekarsky a paikavice recke seno, objednavala jsem z bylinne lekarny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >